rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser188789

Guest
wioski odbite od razu,a takie deffy mielismy co chwila kiedy nas atakowaliscie wiec nie rozumiem fenomenu
ps reguła 800.

dostałbym strzała? To jak mam nazwać to że atakowaliscie cała runde i udało wam sie podbić tylko 2 moje wsie które i tak zaraz zostały podbite?
A co miałem innego robić jak atakowaliscie w 4 a w porywach nawet w 5? Offami grać i za free oddawać wsie? Do tego atakował dv2000 a miał bliziutko.


aha Szumix powiadasz że niemcy Ci wzieli wsie? To w takim razie czemu 3/4 tych wsi było u rolnika?
I gdzie ramajada wioski?



Może dlatego że przed szlachtami leciało ponad 10 ataków offem? Nie wiem jak matys ale ja starałem się ubić jak najwięcej offów i ostatnie 2 deffy dograć na szlachte i off,udało się w 90% przypadków.
co ty gadasz ja ja pod koniec rundy nawalalem tego niemca i wioski zawalalem mu a nie od szumixa nawet na ts nie ne mowil ze go jada chlopie ogarnij sie
 

DeletedUser192235

Guest
CoTy ! to była obrona genialna;D w prawie każdej wiosce miałem deffa to sie broniłem, ile szło ataków? przejąłeś tą wioskę? no właśnie ..... ;)
pokaż lepiej SS jak traciłeś wioski... czy niema czym sie chwalić?;>
 

DeletedUser187391

Guest
No no ^^ :p

Ale 10 osób w Plemieniu to..xd Może być rzeź jeśli ogary wbija;p
 

DeletedUser144973

Guest
Witam ;)

Gra ktoś jeszcze ze starych graczy? Czyli rok 2009-2012?

Pozdrawiam Was Prooosy :) o_O
 

DeletedUser178225

Guest
ona się nie podszywa :D ona taki nick ma na normalnych światach:D

A po za tym coma za Cb to tylko ramajad może się podszyć:D
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.921
Czemu ciągle te wieczorne plemienne rundy są takie beznadziejne :p
Albo 2 osoby w plemieniu albo 10 :p
 

DeletedUser192235

Guest
jednemu podoba się córka, drugiemu matka. wszystkim nie dogodzisz ;p
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
pisz do geparda
i dostajesz to co chcesz
dajesz mu przyklad rundy z opisem pełnym i w ciągu paru dni Ci taką daje
prosisz żeby było cześciej to dostajesz
ale wiadomo
łatwiej narzekać
 

DeletedUser192828

Guest
Ja tam pisze z propozycjami,prosiłbym o rundki 12k bez ochrony bo już dawno takiej nie bylo;)
 

DeletedUser179721

Guest
ale kto będzie pisać co chwilę do niego na pw, żeby rundki ustawił XD powinno być większe zróżnicowanie, chce wbić i czekam z nadzieją na coś normalnego, ale na razie się to nie udaje :D
 
Do góry