rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser110410

Guest
Ta rundę należałoby skrócić wynik rundy ustalony był praktycznie wczoraj po kilku h rundy, a do soboty nastąpiłyby zapewne małe zmiany (większe jeżeli ktoś grałby 18h na dobę ale jest to malo prawdopodobne) .Kolejny tydzień rund long (typu 400) skłania ludzi którzy lubią sobie raz na jakiś czas "zagrać" (w godzinach 19-24) do grania na serwerach innych krajów :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
bo to jest tak.
Są same krótkie rundy, to maniacy dlugich rund narzekają że są krótkie,jak są długie to reszta narzeka że są długie.
A zacznijmy że jak wbiją maniacy długich rund to najcześciej i tak nie dogrywają rund bo wbja taki coty z ekipa i ich zabiera ze sobą do ekipy albo rozwala i samemu na darmach wygrywa
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.921
bo to jest tak.
Są same krótkie rundy, to maniacy dlugich rund narzekają że są krótkie,jak są długie to reszta narzeka że są długie.
A zacznijmy że jak wbiją maniacy długich rund to najcześciej i tak nie dogrywają rund bo wbja taki coty z ekipa i ich zabiera ze sobą do ekipy albo rozwala i samemu na darmach wygrywa

Troszkę zazdrości w twoich postach jak chcesz to ci załatwimy jakaś ekipe ;)
Wiadomo że takie długie najlepiej sie gra ze znajomymi
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
zazdrości co ty wiesz
ja spokojnie za każdym razem mógłbym grac z cotym
nie interesują mnie długie rundy, nie mam tyle czasu i chęc zeby sedzieć cały dzien i noc na plemionach.

Mówie jak po prostu zazwyczaj jest.
Bardzo rzadko ktoś wygrywa długie rundy ktoś nowy, zazwyczaj są to te same osoby.
No chyba że nagroda jest jak za zwykła runde to mało komu sie chce
 

DeletedUser178225

Guest
Co prawda to prawda:D dark może być zawszę ze mną w plemieniu:D
Ale dobrze że już te sp się skończyło , herkules dzięki za walkę do samego końca ale wygrał lepszy:D
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Przypominam, że możecie wysyłać mi swoje propozycje rund, jeśli ciągle jesteście niezadowoleni z tych, które się pojawiają
 
Do góry