rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
cojazrobilemżetujestem? napisał:
Jak cos nadals zukam deffowca.
Nikt nie chce być top2? :confused:

Nie chce być top 2 mogę być i 6/10 ale jako wspierający top 1, deffuje w 90% przypadków, spytaj sollora/szumixa czy innych wyjadaczy.
Możemy kiedyś zagrać, jak nie będzie kogo deffować.

Dobra, fajna rundka Sollor, wbije o 19.00 xd
 

DeletedUser178225

Guest
gratuluje Mistrz Painta, podbiłeś mnie po ochronie mimo iż nie biliśmy się i myślałem że soj jest miedzy nami ,ale myliłem się.... tak jak Ci mówiłem że nie wygrasz i nie wygrałeś bo po prosty nie potrafisz grać w tą grę ...

a Tu koniec:D
yfwqjpnskbjyezdlxrxhzksuxltzdyiegmixygaoeguqoeyiarspmrlnmxmlhjlytlayzpgqwgtvmktfsenmmvsjawpoubvtfwqz
 

DeletedUser150331

Guest
Nigdy nie mielismy soja
Zawsze sie tluklismy
A tu nagle wracasz i niby soja mamy miec XDD Nie mozesz po prostu napisac ze nie atakowales bo deffa mialas i jakies marne 500lk?
Jakby nie deff szumixa po ochronie by Cie nie bylo i bym sobie na luziku win.
runda nudna klepałem same deffy bo jak Cie skanowalem to miales same offy skad mialem wiedziec ze przerobisz all na off?
aha,wylogowalem sie z konta rowno po tym jak ubiles mi calego deffa czyli po 1 straconej wiosce,a wtedy mialem bodajże 84k.

Jesli ja nie umiem grac to nie chce wiedziec na jakim poziomie ty jestes skoro grajac deff+lk po ochronie dostajesz karete i nieco ze nie potrafisz klina wsadzic to jeszcze wies tracisz.

Zapraszam na rudne o 19:00.

A zreszta nie bede schodzil do twojego poziomu.
Wygrales to wygrales po co od razu na fo lecisz?
Zagrales lepiej bo wiedziales ze bede myslal ze deffa masz,koszary i stajnia na 25 i 20 i elo.
Tylko nie rozumiem po co klamstwa zwiazane z jakims sojuszem,skoro nigdy go nie bylo nigdy wiec czemu nagle teraz mialby byc?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Ty miałeś mistrza444 deff to ja nie mogłem? po prostu lk wtopiłem na gosciu któremu zbiłem popa do 1 i on dał od nowa;)
ale niestety karma wraca
no niema Cie na sp...


powiec mi skoro miałem same offy i je przerobiłem na offy to jakie ja te offy miałem?

hmmm,31 sekund miałeś:) pisałem do Cb wszedłem w plac i było 21s więc nie trafiłem:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
Ty miałeś mistrza444 deff to ja nie mogłem? po prostu lk wtopiłem na gosciu któremu zbiłem popa do 1 i on dał od nowa;)
ale niestety karma wraca
no niema Cie na sp...


powiec mi skoro miałem same offy i je przerobiłem na offy to jakie ja te offy miałem?

hmmm,31 sekund miałeś:) pisałem do Cb wszedłem w plac i było 21s więc nie trafiłem:)
Bo mnie wylogowalo jak deff wbil i chcialem mur odbudowac.
Miales offy 3,5/2 .
Jutro zagram dzis ide na melanz tylko teraz wbilem bo atak musze na 105 wyslac.
 

DeletedUser187391

Guest
Smieszne jest to e najwiecej gadasz a nic nie robisz;p

smiejesz sie z Painta a wciagnal by cie na lajcie ;p
 

DeletedUser178225

Guest
Oj dark wiem:d
Sollor znow dostaliscie,dziwi mnie tylko czemu ramajad nie posyłał sobie katas z ryckiem. No ale coz dzieki za gre fakt ladnie probowaliscie nas fejkowac ale to na nic:d skan dograny i odrazu cofka... Deffy mieliscie po 9k a 0 ruchu nimi bylo
 

DeletedUser180001

Guest
PolP69 napisał:
Oj dark wiem:d
Sollor znow dostaliscie,dziwi mnie tylko czemu ramajad nie posyłał sobie katas z ryckiem. No ale coz dzieki za gre fakt ladnie probowaliscie nas fejkowac ale to na nic:d skan dograny i odrazu cofka... Deffy mieliscie po 9k a 0 ruchu nimi bylo

CoTy ja miałem deffy, ale musiałem wyjść na parę min i mi zabraliście wsie, inaczej może max 1 by wam się udało.
Ostatnie wasze podbicie widziałem jak było 10 sek do ataku i nie dało rady nawet sklinować z 2 wioski.
 

DeletedUser187391

Guest
Oj dark wiem:d
Sollor znow dostaliscie,dziwi mnie tylko czemu ramajad nie posyłał sobie katas z ryckiem. No ale coz dzieki za gre fakt ladnie probowaliscie nas fejkowac ale to na nic:d skan dograny i odrazu cofka... Deffy mieliscie po 9k a 0 ruchu nimi bylo

Za szybkie jednostki

na koniec z toba i freez atakowaly mnie jeszcze 3 osoby, zastanawialem sie czy to zamierzone czy przypadek..;P
 
Do góry