rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Powiem jedno wrócę na troche na sp więc nie macie i tak po co wbijać :D
 

DeletedUser178225

Guest
Ty wolisz długie?:) a na niby wymiatasz jak grasz na tele, a tak naprawde jak grasz na tym telefonie to jest płacz że masz po 150ataków a w rzeczywistości masz 15:D
 

DeletedUser192828

Guest
Ostatnio się zdenerowowalem bo musiałem grać sam, bo cię nie było;)przez pół dnia,z tela mi się lipnie gra pisze że mam 50atakow a mam w rzeczywistości z 20 i wiesz.Pod koniec sierpnia zacznę grać na kompie wtedy zobaczymy jak będzie mi szło:)
 

DeletedUser180001

Guest
Ehhh, miałem grać nocke ;/
A tak wstane jutro dopiero o 17/19.
Dobrze, że kończę z sp niedługo.

A ty skąd takie info masz Matys ?

/ Jak już dajecie rundy długie to poproszę jakąś od 26 pkt, prędkość 30 i 2 tygodnie.
W tedy zobaczymy kto umie grać a nie jest barbozjadem.
 

DeletedUser180001

Guest
Whistleblower napisał:
Jutro ostatnia długa runda, następna dopiero pod koniec miesiąca. Korzystajcie z nagród :)

Pod koniec miesiąca więc zajdzie na wrzesień czy puścicie 24 i bedzie do 30 sierpnia ?
Ale dzięki wielkie, za info, w końcu będzie na co czekać, krótkie rundy xd
 

DeletedUser178225

Guest
hahah:D
ej no nagrody za takie sp to mało:)
dla całego plemienia powinno być po 60pp, a tak na sp 58h wydacie 520pp, a tak na normalnych około 1k:)
 

DeletedUser150331

Guest
Juhu,znów kilku dniowa!
Walka pewnie zaciekła ciekawe kto teraz wygra CoTy czy Sollor,walka do ostatniego dnia!
No ale w sumie dawno nie było żadnej długiej..;)
 

DeletedUser178225

Guest
amnhsorxenxjyykosgjrfathnijmtqlzmtnyzrftqqigymsgamkokhmztgukffdnbyxekmobbpbosniapclgfwofgnftwuokmuea


Jeszcze kilka godzin dominacja ponad 90% bd i kończyć sp:D
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.919
Miałem sie logować ale jak zobaczyłem ranking to bez sensu tracić czas same warzywa

Lejde ma 1690 wsi a gracze poza Lejde mają 27 :))
#balanced
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry