rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser188997

Guest
Przecież to jest dramat od zeszłego poniedziałku, cały czas dają jakieś długie... no proszę was, starczy już tych długich i tak mała frekwencja. Ludzie którzy nie mają za dużo czasu, a chcą pyknąć sobie jaką rundę wieczorkiem to nie bo wy od tygodnia walicie cały czas długie..
Zaraz pewnie jakiś admin mi odpowie, że Tylko narzekam, że się czepiam, eh znam to.
Tylko proponuje trochę rozbieżności w rundkach, bo ostatnio górują albo długie albo poziom 9-12..
Nic pograć. :/
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Przecież to jest dramat od zeszłego poniedziałku, cały czas dają jakieś długie... no proszę was, starczy już tych długich i tak mała frekwencja. Ludzie którzy nie mają za dużo czasu, a chcą pyknąć sobie jaką rundę wieczorkiem to nie bo wy od tygodnia walicie cały czas długie..
Zaraz pewnie jakiś admin mi odpowie, że Tylko narzekam, że się czepiam, eh znam to.
Tylko proponuje trochę rozbieżności w rundkach, bo ostatnio górują albo długie albo poziom 9-12..
Nic pograć. :/
W tym temacie nigdy chyba nie wypowiedziałeś się pozytywnie ;)
 

DeletedUser188997

Guest
Bo ostatnio nie było sytuacji żeby móc się wypowiedzieć pozytywnie ;)

A powiedz mi, chyba tu chodzi o różnorodność rund, a nie ciągłe żmudne rudny długie lub bardzo rozbudowane. (Może nie ciągle, ale w przewadze)

PS. Zróbcie normalne rundki to wypowiem się pozytywnie w tym temacie, pierwszy i może nie ostatni raz :):)
 

DeletedUser192235

Guest
a czemu nie mogą lecieć 2 rundki na raz?;p
długa dla wszystkich nolife...
i normalna jakaś 3 godzinna?;d
 

DeletedUser178225

Guest
Powiem jedno wrócę na troche na sp więc nie macie i tak po co wbijać :D
 

DeletedUser178225

Guest
Ty wolisz długie?:) a na niby wymiatasz jak grasz na tele, a tak naprawde jak grasz na tym telefonie to jest płacz że masz po 150ataków a w rzeczywistości masz 15:D
 

DeletedUser192828

Guest
Ostatnio się zdenerowowalem bo musiałem grać sam, bo cię nie było;)przez pół dnia,z tela mi się lipnie gra pisze że mam 50atakow a mam w rzeczywistości z 20 i wiesz.Pod koniec sierpnia zacznę grać na kompie wtedy zobaczymy jak będzie mi szło:)
 

DeletedUser180001

Guest
Ehhh, miałem grać nocke ;/
A tak wstane jutro dopiero o 17/19.
Dobrze, że kończę z sp niedługo.

A ty skąd takie info masz Matys ?

/ Jak już dajecie rundy długie to poproszę jakąś od 26 pkt, prędkość 30 i 2 tygodnie.
W tedy zobaczymy kto umie grać a nie jest barbozjadem.
 

DeletedUser180001

Guest
Whistleblower napisał:
Jutro ostatnia długa runda, następna dopiero pod koniec miesiąca. Korzystajcie z nagród :)

Pod koniec miesiąca więc zajdzie na wrzesień czy puścicie 24 i bedzie do 30 sierpnia ?
Ale dzięki wielkie, za info, w końcu będzie na co czekać, krótkie rundy xd
 

DeletedUser178225

Guest
hahah:D
ej no nagrody za takie sp to mało:)
dla całego plemienia powinno być po 60pp, a tak na sp 58h wydacie 520pp, a tak na normalnych około 1k:)
 
Do góry