rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser188629

Guest
ego przy 20 wioskach nie ogarniasz, a co ta frajda jechac nobkow ktorzy nie potrafia grac
 

DeletedUser188629

Guest
takich jak Ty wciągam nosem, to mi wystarczy, bo jesteś repkowicz, buhahahaha.

dzieciom będziesz mógł się pochwalić, że w reprezentacji polskich plemion grałeś.

twoje czasy jak byles jednym z lepszych graczy dawno minelty... teraz nawet ramajad Cie pocisnie....
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Ramajad? srsly?

Ramaj jest pomocny, wcześniej na rundzie nie chciał ze mną grać, teraz już chce :) my po powrocie szukamy garstki osób które chcą z nami na stałe grać. nie potrzeba nam TSa tak jak wam, abyście siedzieli po 10 i ładowali w 1 prosa. bo to jest banalnie proste.

ostatnio z Damianem ogarnęliśmy 6 w miarę ogarniających gości ( runda z ogniem ) my dwa offy, oni 6. widzisz, nawet 6x katy z ogniem nie wystarczyły na nas dwóch.

Jakby do tego dobrać jeszcze Meffika i Jumpo, którzy cokolwiek ciepią na sp, to każda runda byłaby zamieciona przez naszą 4.

Wyłapałem perełkę na sp - nie ma że boli. polecam współpracę z tym graczem, rzadko się takich spotyka:)
 

DeletedUser178225

Guest
Ramajad? srsly?

Ramaj jest pomocny, wcześniej na rundzie nie chciał ze mną grać, teraz już chce :) my po powrocie szukamy garstki osób które chcą z nami na stałe grać. nie potrzeba nam TSa tak jak wam, abyście siedzieli po 10 i ładowali w 1 prosa. bo to jest banalnie proste.

ostatnio z Damianem ogarnęliśmy 6 w miarę ogarniających gości ( runda z ogniem ) my dwa offy, oni 6. widzisz, nawet 6x katy z ogniem nie wystarczyły na nas dwóch.

Jakby do tego dobrać jeszcze Meffika i Jumpo, którzy cokolwiek ciepią na sp, to każda runda byłaby zamieciona przez naszą 4.

Wyłapałem perełkę na sp - nie ma że boli. polecam współpracę z tym graczem, rzadko się takich spotyka:)

Wyłapałeś?:D o boże jesteś niesamowity:D On już gra od dawana i każdy go zna mniej więcej.
No niepotrzeba Ci ts hah:] zobaczymy kto pierwszy się sypnie, wiadomo nie od dziś że uciekasz po ts żeby nie było że siedzisz na nim:D spk szukaj szukaj:D niestety pewnie niewiedzieli co to kat z ogniem:)
 

DeletedUser

Guest
Troche racji Ego ma nie da się tego zaprzeczyć tyle że troszke przesadził, sam kiedyś na własnej osobie doświadczyłem jak siedzieliście na ts i byłem atakowany przez 4 osoby :D bo to zawsze jest tak jeden jest co skanuje takiemu rolniikowi drugi dogrywa jak się nie przebije to leci trzeci i taki rolnik wtedy leci karetą xDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
nie zaprzecze ;p

mi ewentualnie ktos skanuje:) a że Rolnikowi 5 osob dogrywa to norma :p
 

DeletedUser178225

Guest
Jak będziecie wbijać ego na rundy dajcie znać wbije powalczyć z Wami "prosami" ^^

Ja też, Ja też chce xD nie zapominajcie o mnie:((:)D

--------------------------------------------------------------

Troche racji Ego ma nie da się tego zaprzeczyć tyle że troszke przesadził, sam kiedyś na własnej osobie doświadczyłem jak siedzieliście na ts i byłem atakowany przez 4 osoby :D bo to zawsze jest tak jeden jest co skanuje takiemu rolniikowi drugi dogrywa jak się nie przebije to leci trzeci i taki rolnik wtedy leci karetą xDD

Nie dziwie się dajken rudego musieli w 4:D
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Wyłapałeś?:D o boże jesteś niesamowity:D On już gra od dawana i każdy go zna mniej więcej.
No niepotrzeba Ci ts hah:] zobaczymy kto pierwszy się sypnie, wiadomo nie od dziś że uciekasz po ts żeby nie było że siedzisz na nim:D spk szukaj szukaj:D niestety pewnie niewiedzieli co to kat z ogniem:)

Misiek, jakbyś nie zauważył, to nie grałem dosyć długo, nieprawdaż?
ja uciekam po ts? ;d nawet normalnego majka nie mam, co Ty bredzisz? kiedyś siedziałem na TS, ale to było kilka tyś rund temu. teraz praktycznie w ogóle nie siedzę.

zaskocze Cie, wszyscy mieli katy z ogniem;)

--------------------------------------------------------------

Jak będziecie wbijać ego na rundy dajcie znać wbije powalczyć z Wami "prosami" ^^

jasne, że dam znać :) jednego więcej do lania prosów typu sollor i eddino,hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Troszke ego przesadzasz jak byście mieli grać przeciwko Ceiterowi i powiedzmy Cotemu to obstawiam że dostajecie baty ;d
 

DeletedUser178225

Guest
Coty ty też tak lubisz przecież! :D

no a jak:D
63weib.jpg
 

DeletedUser187391

Guest
Misiek, jakbyś nie zauważył, to nie grałem dosyć długo, nieprawdaż?
ja uciekam po ts? ;d nawet normalnego majka nie mam, co Ty bredzisz? kiedyś siedziałem na TS, ale to było kilka tyś rund temu. teraz praktycznie w ogóle nie siedzę.

zaskocze Cie, wszyscy mieli katy z ogniem;)

--------------------------------------------------------------



jasne, że dam znać :) jednego więcej do lania prosów typu sollor i eddino,hahahaha

Oj za bardzo kozaczysz, czekam aż wbijesz normalnie na runde bo jak na razie grasz poranne gdzie nie ma poziomu ;)

--------------------------------------------------------------

Ps.

Nigdy ze mna nie grales a wypowiadasz moj nick :3 NoComment.

PS2. Pamietam jak jeszcze z poł roku temu na Ruskich gralismy to tylko wiadomości "Sollor atakujom mnie deffa deffa deffa! "
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Oj za bardzo kozaczysz, czekam aż wbijesz normalnie na runde bo jak na razie grasz poranne gdzie nie ma poziomu ;)

--------------------------------------------------------------

Ps.

Nigdy ze mna nie grales a wypowiadasz moj nick :3 NoComment.

PS2. Pamietam jak jeszcze z poł roku temu na Ruskich gralismy to tylko wiadomości "Sollor atakujom mnie deffa deffa deffa! "

pół roku temu nie grałem ani ja ani Remi na szybkich. więc dawaj kolejną bajkę, teraz tą, o smokach

nie grałem z Tobą? XD grałem, przypomnij sobie jak raczkowałeś.
 

DeletedUser178225

Guest
egus znajdz sobie 3 graczy na sp od 19:30 moze sie podbijemy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
pół roku temu nie grałem ani ja ani Remi na szybkich. więc dawaj kolejną bajkę, teraz tą, o smokach

nie grałem z Tobą? XD grałem, przypomnij sobie jak raczkowałeś.

CHyba że liczysz te rundke kilka dni temu gdzie wojska nie mialem i mnie podbiles, sorry mistrzu .

Jak mówiłem, czekam az wbijesz na normalna runde i pokazesz poziom.

Mogłem dać ssy jak przy 1 wiose cie burzylem na poprzedniej i placz byl ;3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
CHyba że liczysz te rundke kilka dni temu gdzie wojska nie mialem i mnie podbiles, sorry mistrzu .

Jak mówiłem, czekam az wbijesz na normalna runde i pokazesz poziom.

Mogłem dać ssy jak przy 1 wiose cie burzylem na poprzedniej i placz byl ;3

Dziecko... Grow up please. Chwilę przed Tobą wjechał gość w główna i katy padły, dziwnym trafem Zaczął atakować razem z Tobą ;d gdzie widziałeś płacz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Widze że ciekawa runda teraz się rozgrywa, 2 dobre ekipy na rundzie ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry