rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser190638

Guest
Zobaczymy jak wam pojdzie. Te nooby wbily 5 minut po starcie i zaczeli podbijac barby. Szkoda, ze takie słabe ustawienia tak o bysmy na lajcie wygrali.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser144973

Guest
Czołem ! ;)

Jak tam Sp wygląda "dzisiaj"? Boty dalej grają swoje? Czy może czysta rywalizacja ? Widzę, że mało starych graczy.. sam już dawno nie grałem, heh Ostatnia runda do #5116 Szybkie czyli 30 października czyli 2013 r, ponad 2 lat... CIEKAWE co się zmieniło...

Pozdro !
 

DeletedUser159420

Guest
Nigdy nie było czegoś takiego żeby boty zdominowały całe SP. Owszem zdarzało się, że ktoś oszukiwał ale tak jest zawsze i w każdej grze. Teraz za pewne też się zdarza ale również rzadko.
 

DeletedUser144973

Guest
Trzeba zagrać, zobaczyć jaki poziom ; ) Pewnie o wiele razy lepszy, niż kiedyś.

Siema Damian ! Widzę, że wróciłeś? To może coś popykamy przed świętami ;), fajnie z kimś "starym" zagrać :p, I najważniejsze, sprawdzić jaka kultura panuje na rundkach :p hm

Ps. Nitrooo widzę, że awansowałeś na moderatora:p

Pozdro !
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
Czołem ! ;)

Jak tam Sp wygląda "dzisiaj"? Boty dalej grają swoje? Czy może czysta rywalizacja ? Widzę, że mało starych graczy.. sam już dawno nie grałem, heh Ostatnia runda do #5116 Szybkie czyli 30 października czyli 2013 r, ponad 2 lat... CIEKAWE co się zmieniło...

Pozdro !

poziom ostatnio w miare w miare:D zima to troche nas gra:D boty? smieszne:D nawet jak ktos by mial bota i bedzie mial wiekszego offa od ciebie to zawsze mozesz sklinowac czy skontrowac jak jestes lepszy:D a na rundkach od 500 punktow juz ci zadne boty nawet nic nie pomoga bo surek w barbach pełno:D
 

DeletedUser

Guest
Trzeba zagrać, zobaczyć jaki poziom ; ) Pewnie o wiele razy lepszy, niż kiedyś.

Siema Damian ! Widzę, że wróciłeś? To może coś popykamy przed świętami ;), fajnie z kimś "starym" zagrać :p, I najważniejsze, sprawdzić jaka kultura panuje na rundkach :p hm

Ps. Nitrooo widzę, że awansowałeś na moderatora:p

Pozdro !


No coraz wiecej osob wraca :D
Witam Makap! :D ja mialem o rok dluzsza przerwe od Ciebie! :D

Ogolnie wrazenia bardzo mile.. :) zagralem 10 rund z czego 2 udalo sie wygrac... Ale niestety nie jestem zadowolony sam z siebie.. Jest strata do Keymila.. i to spora jezeli chodzi o lk i ogromna jezeli chodzi o pkt. Chlopak sie wyroznia na tle innych. Ale inni tez bardzo fajny poziom prezentuja i nie mozna im odmowic umiejetnosci:D ( i to nie tylko z polski.. Trafilem juz na conajmniej dwoch anglikow ktorzy zapraszaja na swoj serwer) :D
 

DeletedUser190128

Guest
wypada pogratulować TWPP ,

za :
pomysł na grę rewelacja wykorzystali manewry deff , + podbijanie szybki rozwój i zrobienie w nich deff i offów
taktyka nie atakować wyczekać aż my uderzymy i wtedy zjechać
fejki - burzenie zagród = zerowy mur lipna obrona.

oraz wiele smaczków grali ze stratą 5min a i tak nadgonili i postawili szybciej pałace .

zabrakło u nas zgrania , wychodzi osoby ograne szybciej się zgrywają
osoby dowodzącej jednego głosu który bo zarządzał
taktyki to tyczy się drugiego.


jeśli chcemy wygrać musimy wprowadzić zmiany i żadnego meczu nie przegrać , ten sparing wykazał nasze błędy z godnym i równym przeciwnikiem którym życzę wygrania zasługują :)!
 

DeletedUser184923

Guest
Rolnik czemu ciebie na sp nie ma ? zapraszam kataski czekają na ciebie, ty doskonale wiesz za co ;>
 

DeletedUser144973

Guest
No coraz wiecej osob wraca :D
Witam Makap! :D ja mialem o rok dluzsza przerwe od Ciebie! :D

Ogolnie wrazenia bardzo mile.. :) zagralem 10 rund z czego 2 udalo sie wygrac... Ale niestety nie jestem zadowolony sam z siebie.. Jest strata do Keymila.. i to spora jezeli chodzi o lk i ogromna jezeli chodzi o pkt. Chlopak sie wyroznia na tle innych. Ale inni tez bardzo fajny poziom prezentuja i nie mozna im odmowic umiejetnosci:D ( i to nie tylko z polski.. Trafilem juz na conajmniej dwoch anglikow ktorzy zapraszaja na swoj serwer) :D

;)

Już zapomniałem jak się wchodzi w ratusz:p., parę rundek rozgrzewających, i może forma wróci :haha:

Siema Keymil ! Dalej grasz?:D Pozderki ; )
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
no gram gram:D w styczniu i w grudniu powinienem spora grać;D

w 2.5h full wioska na rundzie od 71 punktow z eko x1:D rekord chyba:D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser188613

Guest
Witojcie gra ktos zemna rundke od Start: piątek, 11.12.2015 10:00
Koniec: piątek, 11.12.2015 14:00
 
Do góry