rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Na rundzie od 26 pkt by się za wolno rozwijali gracze.
Nawet jedna jest bez podbijania (o_O).

Katy nic nie dają na rundach, po co ?
Chyba, że są przedmioty do nich.
 

DeletedUser171672

Guest
Na rundzie od 26 pkt by się za wolno rozwijali gracze.
Nawet jedna jest bez podbijania (o_O).

Katy nic nie dają na rundach, po co ?
Chyba, że są przedmioty do nich.

Predkosc 400, wioska startowa 66 pkt 10 barb na gracza i eko x2 i w 1:30 godziny masz full offa z kareta. Takie rundy moga byc, a nie wioska 28 k i barby z ekiem 0, ktore sie nie rozwijaja.
 

DeletedUser180001

Guest
Fajnie rundki, Main Sin rób więcej takich bo fajnie się gra, może na jeden dzień weekendu dasz takie mini turnieje ?
 

DeletedUser178225

Guest
easy turniej:D Dla ceitera szalik legi poproszę!

--------------------------------------------------------------

co prawda tej poprzedniej rundy nie musiałem grać ale zagrałem :D ostatnią odpuszczam;p
 

DeletedUser180001

Guest
Runda oparta na deff :/ Top 1 RO i top 2 ogólnego, jutro znowu faza na pierwszego offa ;) Sk@tek nieźle nawymiatał tam :)
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich ! Gratuluje zwycięzom wygranego turnieju. :D Swoja drogą bardzo fajna inicjatywa.. za czasów drubensa takich turniei ani takich urozmaiconych rund nie było. Więc wielki plus dla administracji.. Ktoś pisał runda 28k pkt bez eka to nie gram.. A ja uważam, że trzeba dostosować do każdych warunków gry jakie zafunduje nam administracja i mistrz sobie poradzi.. obojętnie jakie by nie były ! :D

Ogólnie bardzo miłe wrażenia odczuwam po powrocie i życzę wszystkim powodzenia w dalszych zmaganiach ! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
Witam wszystkich ! Gratuluje zwycięzcą wygranego turnieju. :D Swoja drogą bardzo fajna inicjatywa.. za czasów drubensa takich turniei ani takich urozmaiconych rund nie było. Więc wielki plus dla administracji.. Ktoś pisał runda 28k pkt bez eka to nie gram.. A ja uważam, że trzeba dostosować do każdych warunków gry jakie zafunduje nam administracja i mistrz sobie poradzi.. obojętnie jakie by nie były ! :D

Ogólnie bardzo miłe wrażenia odczuwam po powrocie i życzę wszystkim powodzenia w dalszych zmaganiach ! :D

A to z Tobą chwile sie bilem ;d

Kontre na 1 sec dostalem :d
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.129
Witam wszystkich ! Gratuluje zwycięzcą wygranego turnieju. :D Swoja drogą bardzo fajna inicjatywa.. za czasów drubensa takich turniei ani takich urozmaiconych rund nie było. Więc wielki plus dla administracji.. Ktoś pisał runda 28k pkt bez eka to nie gram.. A ja uważam, że trzeba dostosować do każdych warunków gry jakie zafunduje nam administracja i mistrz sobie poradzi.. obojętnie jakie by nie były ! :D

Ogólnie bardzo miłe wrażenia odczuwam po powrocie i życzę wszystkim powodzenia w dalszych zmaganiach ! :D


moze i trzeba sie dostosowac do kazdych warunków ale gdy dzisiaj gralem taką runde z ceiterem rano to gralo ją praktycznie tylko 7 osob:D nobki sobie poradzic nie mogly bo eko nic nie dawalo prawie i farma tez nie. my poszlismy w palac przy 1000lk:)
a wbilo na nią 5 prosow i 3 od razu skonczylo grac widząc ustawienia. lepiej poczekac na nastepną :D

Sollor bo to dawny mistrz:D
 

DeletedUser178225

Guest
ale grają jedno rudnkie 2h i widząc jak sie farmiło grac nastepną to troche mi sie nie widziało:)
 
Do góry