rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser169458

Guest
Również u drubensa nie było z tym problemu, musiał z tego co pamiętam Coty potwierdzić,że brałem udział w grze i pomagałem plemieniu w wygranej. :)
 

DeletedUser178225

Guest
Dlatego jak jeszcze drubens był, kazał mi robić screnny jak coś.I poprostu też musisz robić je żeby mieć dowód:)
 

DeletedUser159420

Guest
Mnie nawet nie prosił o potwierdzenie ani nic. Myślałem, że sam to jakoś sprawdził (że ma dostęp do całej rundy). A jednak chyba mi po prostu zaufał.
 

DeletedUser171217

Guest
Skoro ubiłeś te 2 full offy to powinieneś mieć więcej niż 30k RA...

--------------------------------------------------------------

Tygodniowa runda? ...

to nie były 2 full offy a gdzieś 3/4 offa i 1/4, na oko - jezeli mówimy o tych samych ubiciach(na creativie i zertinie)
 

DeletedUser147486

Guest
Trzeba być w top50 z prostej przyczyny, żeby była pewność, iż w tym plemieniu na pewno byłeś.
Może niekoniecznie się z tym zgadzam, ale co mi tam? To jest 5 minut roboty, więc nikt nie powinien płakać - z kolei niech nikt też nie pisze, że ktoś go przejmie na 5min przed końcem i jest płacz. Jeśli ktoś stracił wioski pod koniec rundy, a nie był w topce RA lub RO to na pewno na nagrodę żadną nie zasługuje :D

Z drugiej strony MainSin daje za nagrody na każdej lub prawie każdej rundzie, z kolei z Drubensem to bywało różnie :)
Nawet trzeba zauważyć, iż im dłuższa runda tym większe wygrane daje.

Piszę o faktach, nikomu się nie podlizuje, już ostatnio pisałem co myślałem o tych niedawnych rundach niektórych, a ta tygodniowa runda w okresie kiedy mam wolne to już w ogóle przegięcie :D
No masakra, tydzień wolnego, a ja nie pogram rundek, bo jest jedna tygodniowa :D
 

DeletedUser153359

Guest
Administacja ma dostęp do pełnego rankingu rundy ;) A przynajmniej Paweł ją miał i NIGDY nie było problemu że tych pp się nie dostawało nawet jak nie było se widocznym na żadnym rankingu ;) Więc no cóż problem rozwiązany i się eguś nie irytuj premke dostaniesz tak czy siak :p
 

DeletedUser147486

Guest
Ja tam nieee wiem do czego Administracja ma dostęp, a do czego nie.
Niemniej gadanie, że Ty coś wiesz na ten temat jest dość śmieszne :p
Ile w PlemionaTeam przepracowałeś? Aha nic... no ok koniec dyskusji :D

Już zapomniałem o tym, że ludzie na FO lubią tak bardzo chwalić się swoją wiedzą znikąd :p
 

DeletedUser153359

Guest
No wlasnie Niedzielny - wiedza z nikad :> Radze poszukac informacji o tym jaki nick mialem w roku 2008 i odrazu dowiesz sie skad mam taka znajomosc regulaminu, a takze dzialania teamu plemiona ;)

Do tego dochodzi to ze skoro zmienilem projekt nie znaczy ze nie mam kontaktow z ludzmi z ktorymi kiedys naprawde duzo rozmawialem wiec wszelkie nowinki tez nie sa dla mnie nowoscia stad np wiem bardz duzo o szybkick dzieki Pawłowi :)

"Już zapomniałem o tym, że ludzie na FO lubią tak bardzo chwalić się swoją wiedzą znikąd :p"
Tak więc Arturze koniec dyskusji :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147486

Guest
Kiedyś to były afery, że nawet support przez kamerkę internetową może zaglądać i w ten sposób multi wyłapują :D

Niemniej ok.. skoro się znasz to nie będę zaprzeczać, bo ja adminem nie jestem :D
 

DeletedUser182378

Guest
Dla wyjaśnienia co widzi administracja - tak, widzimy cały ranking... podczas trwania rundy. Po rundzie widzimy 50 miejsc rankingowych.
Udostępniamy to co mamy graczom. Nic więcej.
A legendy o tym do czego to my dostępu nie mamy... fajny folklor
 

DeletedUser147486

Guest
Ekhm... Byczos... to mówisz, że co widzi, a czego nie widzi support? :D

--------------------------------------------------------------

Co myślicie o tej rundzie tygodniowej? I dlaczego akurat w tym tygodniu kiedy ja mam wolne i mogłem sobie wygrać codziennie po 2-3 rundy? Buuuuuu.... :p
 

DeletedUser157137

Guest
runda zostanie rozstrzygnieta po 24 h.. Uwazam ze zeby runda chociaz miala jakis sens to po pierwsze max 3 dni . I speed jakies 60-80. Zrobi sie taki ala specjal. Bardzo krotki i bardzo przyspieszony.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
no idealnie wrecz
24h na roztrzygniecie
6 dni wegetacji
każdy chce taką runde
Ale i tak nam wmówią, ze jest większe wzięcie na taką runde niż na tych co trwają 3h
 

DeletedUser157137

Guest
tak jak mowie zrobic taka runde, naglosnic ja dobrze , zrobic 500-1000 miejsc wejsciowych to bedzie sie cos dzialo. W innym wypadku totalna klapa.
 
Do góry