rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.063
czesto na takich rundach gdy jest tylko jeden gracz 4-5 graczy zmawia sie na niego. po ubiciach wojsk ślą raporty dalej i kilku graczy sie jeszcze przyłącza:) ale czy aż kilkunastu to chyba aż nie:) bo nie mozna liczyc kolesi co np skan wysłali;D
 

DeletedUser147486

Guest
Boszzz :D
Ja tam już pisałem, że mnie to tam "rybka", początkowo po prostu mnie to zirytowało. Runda w jakiś tam sposób trzeba przyznać była ciekawa, jednak dodałoby się chociażby barbarki po 30pkt to większe odstępy między wsiami by były, a tu jak mi defa ubili to non stop robili nawrotki po 5-10 sekund niektórzy - przypominam, że każdy miał na rundzie dwie wioski i część atakowała mnie z obu wsi, z kolei ja nie byłem w stanie wyklepać tyle off'a aby skasować im wszystkie wojska mimo, że miałem już wtedy koszarki na 21 i stajnie na 17 lub 18 poziomie :)

Skoro cie to tak bardzo ciekawi to już opiszę Ci jak to wyglądało:
Głównie na atakach skupili się moi najbliżsi sąsiedzi, którzy mieli wioski prawie że obok moich.
Dwie wioski na rundzie i brak jakiejkolwiek farmy dawały im możliwość tego, że nie odbiegłem aż tak wojskiem.
Głównie atakowali z bliska Ben997, grecko i WEJMAN oraz to prawdopodobnie oni zwoływali resztę do pomocy. Podpisałem na rundzie dwa sojki, jeden z polakiem i jeden z anglikiem (chyba jedynym na rundzie). Wyszło na to ostatecznie, że polak złamał sojka, a jedynie anglik do końca mnie nie atakował - może chłopaki słabo znali angielski :D

Grecko i Wejman stracili praktycznie całe wojsko, Ben klepał samego defa to jak się rozwalił na moim defie to też był w plecy, ale stopniowo do zabawy dołączali kolejni i kolejni przez co ja miałem ciągłe straty w wojsku, a ta trójka co chwile mnie skanowała (i moim zdaniem nasyłali innych) i odbudowywała wojska, ja uciekałem moim wojskiem więc nie miałem czasu ich farmić ciągle.
Jak zaczęli kolesie słać na mnie maszyny to ja zdążyłem murek na 17 wyklepać i się już broniłem, bo najprościej w świecie słali taranki z kataskami - to nie pierwsza runda gdzie chcieli mnie burzyć :)
Wybroniłem się przed dwoma takimi atakami, ale potem tyle już mnie osób atakowało, że głównie zajmowałem się pilnowaniem mojego off'a w jednej wiosce, a żeby uciekać defem już nawet nie miałem czasu - nawet szczerze nie mam zielonego pojęcia ile mój def offów wybronił, ale skoro wpadłem na top4 RO, a nie grałem nawet połowy rundy i nawet nie zdążałem dojść do etapu przejmowania wsi to jednak trochę tam wybroniło. Potem właśnie defową wieś atakowali mi non stop i starali się offa trafić, a wreszcie po którejś kontrze nie miałem co zbierać po moim offie ^ ^
Wejman chyba przejął moje wioski jak już przestałem grać i dlatego był top4, ale reszta to praktycznie nic nie ugrała, bo ci z top3 mnie nie atakowali na 100%, choć wszystkich nicków ci nie podam (nieskromnie zakładam, że przez straty w walce ze mną) :D na pewno atakowali mnie ci co byli: top4,6,7,8,11,15,21 i jestem pewien w 99%, że to nie wszyscy :)
Specjalnie na totala wlazłem, aby sprawdzić tą rundę http://pl.twtotal.net/ladder/ranking.php?roundid=7290&mode=player&from=index :)

Mam nadzieję, że teraz jesteś usatysfakcjonowany i szczęśliwy, faktycznie 13 graczy Ci nie wypisałem i raczej tylu aż nie było, coś mi się wydaje, że to bardziej w okolicach 10 graczy było, ale nie miałem wtedy ochoty oglądać sobie raport i podziwiać ile to ataków miałem :p
 

DeletedUser178225

Guest
Keymil dobrze mówi... Często atakuje paru graczy 3-4 czy 5 i oni przesyłaja dalej bo to kolega ten a ten tego i półowa ma rapki. I lataja potem bo wiedza że nic niema :)
 

DeletedUser147486

Guest
Keymil dobrze mówi... Często atakuje paru graczy 3-4 czy 5 i oni przesyłaja dalej bo to kolega ten a ten tego i półowa ma rapki. I lataja potem bo wiedza że nic niema :)

Nitro wie lepiej, co z tego, że rundek nie gra? :D
Mnie po prostu ustawienia rundy irytowały, bo o ile rundy od 2k są bardzo ciekawe to ta uniemożliwiała swobodną grę, nieco że dwie wioski to jeszcze zero barbar i weź tu lataj między dwiema wsiami - ja sie cieszę że na dwa offy nie poleciałem :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147486

Guest
Rolnik za to jest najsłabszy, ale czasem siostra mu wejdzie to coś ugra :D

P.S.
niedzielny ale zapraszamy na jakąs runde wieczorem od 2k albo 11k:)
Ja pracuję do 24 codziennie :/
W Piątek mam wolne, ale będę mieć imprezę :p

Znowu przejmowałbyś darmy żeby mnie wyprzedzić w rankingu :p

--------------------------------------------------------------

Pamiętam jak na treningu REPKA-FORUM wlazła na konto, sklinowała grube Danielka i go jeszcze przejęła. :p

--------------------------------------------------------------

Wreszcie się wydało czemu rolnik grał na żeńskim nicku :p
 

DeletedUser159420

Guest
Czemu nie bierzesz pod uwagę 12?
I czemu zacząłeś spinę z tak błahego powodu? Artur jest jednym z lepszych graczy na sp i inni to wiedzą, więc starają się go wyeliminować. A ustawienia rundy do takiego działania tylko skłaniały...

12 nie biore pod uwage bo to byłoby dla mnie parenaście :)
Fajnie, że jest jednym z najlepszych ale co mnie to obchodzi? Od zawsze walcze z postami na forum typu:"Atakowało mnie 10 graczy tak to bym wygrał" itd. itp. Dla mnie wciąż jest to dyskusja a nie spina. Ktoś się z kimś nie zgadza to od razu spina - okej.

Boszzz :D
Ja tam już pisałem, że mnie to tam "rybka", początkowo po prostu mnie to zirytowało. Runda w jakiś tam sposób trzeba przyznać była ciekawa, jednak dodałoby się chociażby barbarki po 30pkt to większe odstępy między wsiami by były, a tu jak mi defa ubili to non stop robili nawrotki po 5-10 sekund niektórzy - przypominam, że każdy miał na rundzie dwie wioski i część atakowała mnie z obu wsi, z kolei ja nie byłem w stanie wyklepać tyle off'a aby skasować im wszystkie wojska mimo, że miałem już wtedy koszarki na 21 i stajnie na 17 lub 18 poziomie :)

Skoro cie to tak bardzo ciekawi to już opiszę Ci jak to wyglądało:
Głównie na atakach skupili się moi najbliżsi sąsiedzi, którzy mieli wioski prawie że obok moich.
Dwie wioski na rundzie i brak jakiejkolwiek farmy dawały im możliwość tego, że nie odbiegłem aż tak wojskiem.
Głównie atakowali z bliska Ben997, grecko i WEJMAN oraz to prawdopodobnie oni zwoływali resztę do pomocy. Podpisałem na rundzie dwa sojki, jeden z polakiem i jeden z anglikiem (chyba jedynym na rundzie). Wyszło na to ostatecznie, że polak złamał sojka, a jedynie anglik do końca mnie nie atakował - może chłopaki słabo znali angielski :D

Grecko i Wejman stracili praktycznie całe wojsko, Ben klepał samego defa to jak się rozwalił na moim defie to też był w plecy, ale stopniowo do zabawy dołączali kolejni i kolejni przez co ja miałem ciągłe straty w wojsku, a ta trójka co chwile mnie skanowała (i moim zdaniem nasyłali innych) i odbudowywała wojska, ja uciekałem moim wojskiem więc nie miałem czasu ich farmić ciągle.
Jak zaczęli kolesie słać na mnie maszyny to ja zdążyłem murek na 17 wyklepać i się już broniłem, bo najprościej w świecie słali taranki z kataskami - to nie pierwsza runda gdzie chcieli mnie burzyć :)
Wybroniłem się przed dwoma takimi atakami, ale potem tyle już mnie osób atakowało, że głównie zajmowałem się pilnowaniem mojego off'a w jednej wiosce, a żeby uciekać defem już nawet nie miałem czasu - nawet szczerze nie mam zielonego pojęcia ile mój def offów wybronił, ale skoro wpadłem na top4 RO, a nie grałem nawet połowy rundy i nawet nie zdążałem dojść do etapu przejmowania wsi to jednak trochę tam wybroniło. Potem właśnie defową wieś atakowali mi non stop i starali się offa trafić, a wreszcie po którejś kontrze nie miałem co zbierać po moim offie ^ ^
Wejman chyba przejął moje wioski jak już przestałem grać i dlatego był top4, ale reszta to praktycznie nic nie ugrała, bo ci z top3 mnie nie atakowali na 100%, choć wszystkich nicków ci nie podam (nieskromnie zakładam, że przez straty w walce ze mną) :D na pewno atakowali mnie ci co byli: top4,6,7,8,11,15,21 i jestem pewien w 99%, że to nie wszyscy :)
Specjalnie na totala wlazłem, aby sprawdzić tą rundę http://pl.twtotal.net/ladder/ranking.php?roundid=7290&mode=player&from=index :)

Mam nadzieję, że teraz jesteś usatysfakcjonowany i szczęśliwy, faktycznie 13 graczy Ci nie wypisałem i raczej tylu aż nie było, coś mi się wydaje, że to bardziej w okolicach 10 graczy było, ale nie miałem wtedy ochoty oglądać sobie raport i podziwiać ile to ataków miałem :p

Z twojego opisu, że ataki były rozłożone na przestrzeni tego czasu co grałeś czyli około połowy rundy.

Z wcześniejszego postu wynika co innego:
-4 jeździec apokalipsy- napisał:
gdzie ja który byłem atakowany po 15minutach przez kilkunastu graczy
_______________________________

Nitro wie lepiej, co z tego, że rundek nie gra? :D
Mnie po prostu ustawienia rundy irytowały, bo o ile rundy od 2k są bardzo ciekawe to ta uniemożliwiała swobodną grę, nieco że dwie wioski to jeszcze zero barbar i weź tu lataj między dwiema wsiami - ja sie cieszę że na dwa offy nie poleciałem :p
Nie trzeba grać ciągle bez żadnych przerw, żeby wiedzieć, że takie rzeczy jak wpisujesz nie dzieją się (ataki od kilkunastu osób w tym samym czasie). Grałem mnóstwo takich rundek a gracze na SP się nie zmieniają. Wszystko działa tak jak działało to 4 lata temu.
 

DeletedUser147486

Guest
12 nie biore pod uwage bo to byłoby dla mnie parenaście :)
Fajnie, że jest jednym z najlepszych ale co mnie to obchodzi? Od zawsze walcze z postami na forum typu:"Atakowało mnie 10 graczy tak to bym wygrał" itd. itp. Dla mnie wciąż jest to dyskusja a nie spina. Ktoś się z kimś nie zgadza to od razu spina - okej.

Ktoś z kimś się nie zgadza? Jak to łagodnie i bezbronnie brzmi :D
Moim zdaniem najprościej w świecie próbujesz udowodnić, że ja kłamię lub szukam wymówek, a wszystko oceniasz na własnym doświadczeniu - według mnie nie masz doświadczenia w tym jak teraz potrafią się zachowywać gracze, kiedy zapewne TS jest częściej używany i na rundę wbija ktoś kto regularnie stara się grać i wygrywa. Może tego nie wiesz, ale popytaj innych repkowiczów jak to ludzie potrafią po prostu kataski na rundzie klepać byleby wysłać na jakiś "znany nick" z nadzieją na większe ubicie.
3-5 graczy atakuje na każdej rundzie każdego noname który wbije do topki i zacznie odskakiwać :)

Z twojego opisu, że ataki były rozłożone na przestrzeni tego czasu co grałeś czyli około połowy rundy.

Z wcześniejszego postu wynika co innego
Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo manipulujesz słowami wyrwanymi z kontekstu, ba, nie ma tu napisane, że 10 graczy zaatakowało mnie równo o 18:15, to kolejny Twój wymysł i nawet to, że wyrwałeś słowa z kontekstu na to nie wskazuje, jednakże uparcie uważasz, że to co napisałem oznacza właśnie to o czym piszesz. :D
To tak jakby ktoś napisał, że kupił "zabarwione mleko", a ty stwierdziłbyś, iż on sam się przyznał, że kupił "zepsute mleko". Przykład z kosmosu, zresztą tak samo jak cała ta dyskusja :)

Teraz pozwól, że zrobię sobie prezent urodzinowy i oleję Twoje kolejne posty :D
Drugi lub trzeci raz zwracam Ci uwagę na to, iż nie czytasz moich postów ze zrozumieniem, skoro nie potrafisz to dalszą dyskusję uznaję za po prostu zbędną. ;)


P.S. Dziwne, a mi wszyscy mówią, że wiele się różnią SP od tych co były 4 lata temu. Widać znowu osoba prawie nie grająca rund wie lepiej :D

P.S.2 Według SJP - słownik języka
paręnaście: liczebnik określający liczbę większą od dziesięciu a mniejszą od dwudziestu -> zatem od 11 do 19
kilkanaście: liczebnik określający liczbę większą od dziesięciu a mniejszą od dwudziestu -> zatem od 11 do 19

Na wikipedii kilkanaście to od 12 do 19 chyba, ale też mają napisane, że paręnaście jest synonimem słowa kilkanaście.

Niezależnie od tego jedno i drugie uważa, że te słowa oznaczają to samo.
Jednak tradycyjnie:
"12 nie biore pod uwage bo to byłoby dla mnie parenaście "
Jak widać nitro prawdę nam powie :D

Jak dla mnie to na siłę próbujesz zabłysnąć, jak chcesz zabłysnąć to pograj SP na poważniej :)

Papap, za chwilę goście przychodzą więc znikam :*
 

DeletedUser159420

Guest
Ktoś z kimś się nie zgadza? Jak to łagodnie i bezbronnie brzmi :D
Moim zdaniem najprościej w świecie próbujesz udowodnić, że ja kłamię lub szukam wymówek, a wszystko oceniasz na własnym doświadczeniu - według mnie nie masz doświadczenia w tym jak teraz potrafią się zachowywać gracze, kiedy zapewne TS jest częściej używany i na rundę wbija ktoś kto regularnie stara się grać i wygrywa. Może tego nie wiesz, ale popytaj innych repkowiczów jak to ludzie potrafią po prostu kataski na rundzie klepać byleby wysłać na jakiś "znany nick" z nadzieją na większe ubicie.
3-5 graczy atakuje na każdej rundzie każdego noname który wbije do topki i zacznie odskakiwać :)

Myślisz, że 4 lata tak nie było? Było tego jeszcze więcej bo katapulty latały na każdej rundzie nawet od graczy z top. Oceniam nie tylko na doświadczeniu a na wielu postach na forum, które były właśnie w twoim stylu, że tyle i tyle ataków i prawie zawsze była to nie prawda. Uważam, że tak jest też w tym przypadku.

Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo manipulujesz słowami wyrwanymi z kontekstu, ba, nie ma tu napisane, że 10 graczy zaatakowało mnie równo o 18:15, to kolejny Twój wymysł i nawet to, że wyrwałeś słowa z kontekstu na to nie wskazuje, jednakże uparcie uważasz, że to co napisałem oznacza właśnie to o czym piszesz. :D
To tak jakby ktoś napisał, że kupił "zabarwione mleko", a ty stwierdziłbyś, iż on sam się przyznał, że kupił "zepsute mleko". Przykład z kosmosu, zresztą tak samo jak cała ta dyskusja :)

Zaatakowało mnie kilkanaście graczy po 18:15, dla mnie znaczy to, że po godzinie 18:15 zaczęły się zmasowane ataki i w krótkim odstępie było ataków od kilkunastu graczy. Gdybyś miał namysli, że przez całą runde(w twoim przypadku połowa rundy) to powinieneś napisać to zrozumiale.


P.S.2 Według SJP - słownik języka
paręnaście: liczebnik określający liczbę większą od dziesięciu a mniejszą od dwudziestu -> zatem od 11 do 19
kilkanaście: liczebnik określający liczbę większą od dziesięciu a mniejszą od dwudziestu -> zatem od 11 do 19

Na wikipedii kilkanaście to od 12 do 19 chyba, ale też mają napisane, że paręnaście jest synonimem słowa kilkanaście.

Niezależnie od tego jedno i drugie uważa, że te słowa oznaczają to samo.
Jednak tradycyjnie:
"12 nie biore pod uwage bo to byłoby dla mnie parenaście "
Jak widać nitro prawdę nam powie :D

Jak dla mnie to na siłę próbujesz zabłysnąć, jak chcesz zabłysnąć to pograj SP na poważniej :)

Papap, za chwilę goście przychodzą więc znikam :*

Przecież dałem uśmiech tam. Nie sprawdzałem tego i po prostu taką teze postawiłem. W takim razie nie 12-19 tylko 11-19. Czy to coś zmienia? Nie chce zabłysnąć tylko. Od zawsze walcze z takimi postami.
 

DeletedUser147486

Guest
Ehh to jeszcze raz napiszę, jak mus to mus :s

Skad top4 ro i top2 ra? z powietrza? Nie wiem dokladnie, bo w zegarku nie sprawdzalem, ale to byl krotki odstep czasu, przypuszczam , ze okolo 18:35 nie mialem juz defa i do okolo 18:50 gralem samym offem, potem przejeli mi wioske defowa i jak rozbilem se offa to zaczalem od nowa.
żeby bylo smiesznie to wywalilo mnie w tym samym polozeniu prawie wiec nawet nie gralem bo wiedzialem, iz od razu ci sami gracze zaczna mnie atakowac ;)

Jak mi nie wierzysz to popytaj graczy ktorych podalem , bo ich jestem pewien, a wiec juz masz siodemke.

No ale i tak pewnie ro/ra nabilem na 3 graczach i reszta na barbach, przeciez nie moglo mnie wiecej graczy atakowsc, bo to niemozliwe :D

srr za bledy, pisane z komorki w aucie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
Naprawdę? Chyba każdy tu z obecnych wie, że na SP można nabić top1 RA i top1 RO jednym atakiem przez całą runde. Nie zmieniam zdania. Nie atakowało cie 11 graczy minium. Dodakowo rozumiem, że gość atakował dopóki nie stracił wojska a nie, że raz wysłał skan / off.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.063
oj niedzielny 4 lata temu było to samo tylko poziom troche wyższy:D
ja jak gram rundke na 2 wioski to w ogóle sie nie skupiam na tej deffowej wole skupic sie na jednej:D
 

DeletedUser180001

Guest
2. Fast. 4 You. widać ugrał top 1 i utrzymał na rundzie 24h xd
Ale, że wybór kierunku był aktywny to łatwiej uformować blisko ekipę z swoich graczy.
Moim zdaniem pożyteczna opcja i powinna być stosowana w większej liczbie rund ale chyba lepiej żeby tylko na tych 24h albo dłużej ;)
 

DeletedUser147486

Guest
Naprawdę? Chyba każdy tu z obecnych wie, że na SP można nabić top1 RA i top1 RO jednym atakiem przez całą runde. Nie zmieniam zdania. Nie atakowało cie 11 graczy minium. Dodakowo rozumiem, że gość atakował dopóki nie stracił wojska a nie, że raz wysłał skan / off.

Tak, ale chyba nie na początku rundy? Kolejny argument, który zupełnie nie ma nic w związku z tą sytuacją. "Ja ci słońce, ty mi deszcz" :D

Ty "wiesz swoje", a ja po prostu wiem jak było, tyle na ten temat tak naprawdę :)
 

DeletedUser169458

Guest
2 x ofy fule prawie ubite - opis czarnej szlachty

4 CzaRnY KoŃ KOŃŃ 32.263 - Ra Czarnej szlachty.

I weź tu człowieku szanuj tego kogoś...

W ogóle jakie on raporty wstawia. Z przejęcia, a po za wioską off 2500/1300. Przecież to jest żałosne. Aż mi ciśnienie skacze, że coś takiego wygrywa rundy na sp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147486

Guest
W połowie rundy. Na takich rundach bez problemu.

Mógłbym zaproponować Ci zakład, ale dalsza dyskusja jest już bezsensu. A wiesz co, bez problemu da się też w 15minut wyklepać karetę na rundzie od 66pkt - tak widzę Twoje argumenty :)
Sama teoria, zero faktów, ja podałem Ci faktyczne stany rzeczy.

Edit:
Dobra bez napinki :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser177480

Guest
2 x ofy fule prawie ubite - opis czarnej szlachty

4 CzaRnY KoŃ KOŃŃ 32.263 - Ra Czarnej szlachty.

I weź tu człowieku szanuj tego kogoś...

W ogóle jakie on raporty wstawia. Z przejęcia, a po za wioską off 2500/1300. Przecież to jest żałosne. Aż mi ciśnienie skacze, że coś takiego wygrywa rundy na sp.

bo dziwne żebym miał wiecej jak na ofa wleciałem człowieku żal ci ściska że wygrałem , spytaj się zertiny lub creatiw mieli fule prawie i po 3 grube i ubiłem
 

DeletedUser

Guest
Irytuje mnie fakt, że aktualna osoba prowadząca projekt nie potrafi wysłać mi PP za wygraną rundy mojego plemienia. Co z tego, że założyłem plemie, zrobiłem darme, oddałem wieś i mnie nie było w top50? za czasów Drubensa, jak miałem takie sytuacje, to pisałem do graczy z którymi grałem z wygranym plemieniu i oni musieli jedynie potwierdzić fakt, że znajdowałem sie w wygranym plemieniu...

to jakieś nieporozumienie.


//ego


ps. mam nadzieje, że żaden modek nie usunie tego, bo to żaden spam, ani żadne łamanie regulaminu
 

DeletedUser187391

Guest
bo dziwne żebym miał wiecej jak na ofa wleciałem człowieku żal ci ściska że wygrałem , spytaj się zertiny lub creatiw mieli fule prawie i po 3 grube i ubiłem

Skoro ubiłeś te 2 full offy to powinieneś mieć więcej niż 30k RA...

--------------------------------------------------------------

Tygodniowa runda? ...
 

DeletedUser159420

Guest
Irytuje mnie fakt, że aktualna osoba prowadząca projekt nie potrafi wysłać mi PP za wygraną rundy mojego plemienia. Co z tego, że założyłem plemie, zrobiłem darme, oddałem wieś i mnie nie było w top50? za czasów Drubensa, jak miałem takie sytuacje, to pisałem do graczy z którymi grałem z wygranym plemieniu i oni musieli jedynie potwierdzić fakt, że znajdowałem sie w wygranym plemieniu...

to jakieś nieporozumienie.


//ego


ps. mam nadzieje, że żaden modek nie usunie tego, bo to żaden spam, ani żadne łamanie regulaminu


Potwierdzam też miałem taką sytuacje. Tylko ja nie oddałem wioski tylko mnie po prostu przejeli i nie widniałem w top50 ani w agro/ogro. I dostałem bez problemów punkty od drubensa. Z nowym adminem nie miałem jeszcze takiej sytuacji.
 
Do góry