rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mógłby mi ktoś często grający powiedzieć jak jest z frekwencją graczy na rundach w godzinach (5-9)
 

DeletedUser162819

Guest
o 5 to malutko osób jest,a tak od 7 zacznie się pojawiać coraz więcej ;)
 

DeletedUser162819

Guest
Spójrz na rundę od 9 do 14 ;)

Nie mam czasu zbytnio. Jak znajduję chwilkę to wbijam ;)
 

DeletedUser

Guest
#997 Adel 4HStart: lördag, 2012-12-15 17:00
Slut: lördag, 2012-12-15 21:00
Beskrivning: Anfallsgräns: 200ms
Supportgräns: 200ms
Nybörjarskydd: 30 min
Paladin: Finns ej
Bågar: Aktiverade
Smedjesystem: Simpelt
Spejare: Kan se allt
Farmlimit: Inaktiverat
Fejkgräns: Inaktiverat
Barbar- och bonusbyar växer till: 4000 poäng
Byggnadsnivåer: Modifierad
Akademisystem: mynt
Pris guldmynt: 28000 / 30000 / 25000
Attacker inom stammen: Inaktiverat
Assistans utanför stammen: Inaktiverat
Lämna stam: Aktiverat
Spelare per stam: 3
Antal barbarbyar/bonusbyar per spelare: 3/3
Välja startposition: Aktiverat
Nattbonus: Inaktiverat
Lojalitets sänkning per adelsman: 25-30
Gratisplatser: 100
Krav för seger: Spelaren med mest poäng i slutet av rundan vinner 100pp!
Hastighet: 400
Enhetshastighet: 0.7
Sovläge: Nej
Kontoövervakare: Nej
Moral: Nej
Byggnadskö: Ja


trzeba zagrać to runda 997 JP
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
a co tam, napiszę. :p Ziomki, o jakim wy wyścigu piszecie? ja się z nikim nie ścigam. Mam czas, to sobie zagram, beż żadnej spiny na twtotal, bo po co? Swoje osiągnąłem, pokazałem, więcej nie muszę :) a To czy pierwszy będzie loser, ego,kejmil, remi czy ktoś inny, to nie ma znaczenia, przynajmniej dla mnie. Spójrzcie chociażby na częstotliwość grania rund. , pierwszej piątce, poza mną, rundy w tw zaczynają się średnio od rund 1500-2000. a teraz, jak dobrze wiecie inaczej się gra, tzn, nie ma tego czegoś co było 3000rund temu. Każda runda, w której byłeś w pierwszej piątce, to było łaaał, wielki prestiż. a teraz? właśnie. Także tego, do zobaczenia :)
 

DeletedUser159420

Guest
Bo kiedyś rundy nie były co 2 godziny i trudniej było wygrać. Gdybym grał każdą rundke na jednym koncie na zmiane z 10 osobami to byłbym top1 twtotal
 

DeletedUser153746

Guest
Bo kiedyś rundy nie były co 2 godziny i trudniej było wygrać. Gdybym grał każdą rundke na jednym koncie na zmiane z 10 osobami to byłbym top1 twtotal

No pamietam jak mi na 2 dniówce ktos pisał spokojnie gdzie sie tak śpieszysz masz 2 dni na gre;p
 

DeletedUser

Guest
a co tam, napiszę. :p Ziomki, o jakim wy wyścigu piszecie? ja się z nikim nie ścigam. Mam czas, to sobie zagram, beż żadnej spiny na twtotal, bo po co? Swoje osiągnąłem, pokazałem, więcej nie muszę :) a To czy pierwszy będzie loser, ego,kejmil, remi czy ktoś inny, to nie ma znaczenia, przynajmniej dla mnie. Spójrzcie chociażby na częstotliwość grania rund. , pierwszej piątce, poza mną, rundy w tw zaczynają się średnio od rund 1500-2000. a teraz, jak dobrze wiecie inaczej się gra, tzn, nie ma tego czegoś co było 3000rund temu. Każda runda, w której byłeś w pierwszej piątce, to było łaaał, wielki prestiż. a teraz? właśnie. Także tego, do zobaczenia :)

ile masz lat młody bo sie nie orientuje? ale madrze piszesz chce ci powiedziec


Karol to bedziesz gral w sobote o 17 na szwdach? moge podeffowac bo bez premki bede grał co nie, a to jest 100 pp dla najlepszego garcza czy dla plemienia?
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
ile masz lat młody bo sie nie orientuje? ale madrze piszesz chce ci powiedziec


Karol to bedziesz gral w sobote o 17 na szwdach? moge podeffowac bo bez premki bede grał co nie, a to jest 100 pp dla najlepszego garcza czy dla plemienia?

96rocznik jest pisze to Tomek.
Coś co napisał Nitro kupy się nie trzyma, jesli grasz rzadko to grac nie umiesz wiec teraz jesli są rundy co 30min to chyba jest poziom większy;)? Jesli ćwiczysz rózne techniki na gitarze często to jesteś lepszy od kogos kto poświęca na gre 1h w ciągu 2dni?
Chyba że Ci chodzi o nabijanie pkt w twtoatlu to był truidniej z tego względu zze rundy byly długie i rzadko^^
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser155263

Guest
Heheh :) bez spiny.
Tomek słabszy jessteś od Mateusza i on pewnie totala nabił takiego "_
a ty detox znaczy sie proszę pana najstarszy jesteś w tej grze że kazedgo od młodych wyzywasz ?
 

DeletedUser162819

Guest
Heheh :) bez spiny.
Tomek słabszy jessteś od Mateusza i on pewnie totala nabił takiego "_
a ty detox znaczy sie proszę pana najstarszy jesteś w tej grze że kazedgo od młodych wyzywasz ?

A ty co tak dobrze go znasz? I wiesz dokładnie od kiedy kto gra?

A Detox obraża każdego kto jest młody a poziom jaki prezentuje choćby w rozmowie jest dziecinny...
 

DeletedUser159420

Guest
detox akurat prezentuje wysoki poziom bo pisze prawde z serca i nie próbuje się pokazać z najlepszej strony tak jak np. Stepchlid.
 

DeletedUser159420

Guest
Witam jeżeli ktoś chce pograć ze mną w plemieniu proszę o kontakt gdyż ostatnio dużo takich wiadomości.
 

DeletedUser169458

Guest
rundka wieczorna.

jak ktos chetny, to dzis wieczorkiem zapraszam do plemienia.
 
Do góry