rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser169458

Guest
tak dominowali, ze zabierajac mu wioske 8 k, miałem 30 k przewagi nad nimi, grajac sam, a ich było 5. Dominacja
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
dziekuje eddino i bonero za pp i za grę

i dziękuje za taki. co mnie zniszczyli katasy najpierw we kużnie potem w murek a potem w reatki walili ale se poradziłem z pomocą w/w
no i coż
Ro jest takie zawsze jak gram off-em :D

Ranking azwa Pokonany
1 Pan Kropeq 105.033
2 SpiderMan92 50.259
3 sniegowy9 49.566


Stx a z mną byś zagrał o 30pp ?
ale na rundce od 26pkp i np jutro :) tak w ramach projektu repka vs forum heheh :"D bez spiny
oczywiscie ze zagram. Jutr sie zgadamy co o ustawien
 

DeletedUser

Guest
niech to szlag... puscilem 4 grube na koelsia (lecialem prawie 4 minuty) zbilo do 6... pozniej puscilem 2 grubasy spadlo do 1... o 6:30:56 wchodzily 3 grubasy... 3 sek przed nimi skonczyla sie runda... a wiocha 5 k wygral bym spokojnie.. nawet nei szkoda tego miejsca.. ale offik i 4 grube nie uzyte to boli..
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
niech to szlag... puscilem 4 grube na koelsia (lecialem prawie 4 minuty) zbilo do 6... pozniej puscilem 2 grubasy spadlo do 1... o 6:30:56 wchodzily 3 grubasy... 3 sek przed nimi skonczyla sie runda... a wiocha 5 k wygral bym spokojnie.. nawet nei szkoda tego miejsca.. ale offik i 4 grube nie uzyte to boli..

I pokazales jai ty pro jestes, hahaaaa. Lci grubym 5 min I tylko 4 grubych wysyla, noob.
 

DeletedUser

Guest
a wiec, 1v1? W twoim przypadku o 200pp bp za duzo sobie pozwalsz.. Grac nie umie a cwaniak.

wygraj jeszcze z 10 rund chociaz bo wygrales dopiero 4 teraz tak patrze:p ja nie wiem kto cie brał do tej repki moze nie umiem grac a ty do kazdego cwaniakuejsz , do biednego disturbi o pojedynek puknij sie w glowe farmazoniku


a grubymi lecialem PRAWIE 4 minuty czyli 3 minuty z czyms... czytac rowniez nie potrafisz
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
wygraj jeszcze z 10 rund chociaz bo wygrales dopiero 4 teraz tak patrze:p ja nie wiem kto cie brał do tej repki moze nie umiem grac a ty do kazdego cwaniakuejsz , do biednego disturbi o pojedynek puknij sie w glowe farmazoniku


a grubymi lecialem PRAWIE 4 minuty czyli 3 minuty z czyms... czytac rowniez nie potrafisz

ja wygralem 4 rundy, ty masz ich wiecej, wiec masz qiwksze zanse.
Wiec 1v1?
Z kropkiem tez zagram. Jak siedzialem z wami na ts to cos obilo mi sie o uszy jakims nielegalnym programie do farmienia od skatka. Spoko, admini I tak go wykryja.
 

DeletedUser

Guest
ja wygralem 4 rundy, ty masz ich wiecej, wiec masz qiwksze zanse.
Wiec 1v1?
Z kropkiem tez zagram. Jak siedzialem z wami na ts to cos obilo mi sie o uszy jakims nielegalnym programie do farmienia od skatka. Spoko, admini I tak go wykryja.

ja mam nielegalne skrypty nazywa się Asystent Farmera podaj mnie , siedziałeś z nami na ts? to czemu nie dałeś głosu? może jakies obawy były co? 1 vs 1 ale w swieta , chetnie zagram nawet premke kupie na ta okazje a do kogo przelewamy? i jakie warunki? proponuje od 26/36/68/88/97 na 3 pałace? ataki od 16k i zeby kogos przejac trzeba mu 90% wojsk ubić

ja wygrałem około 30 rund nie jest to duzo ale cos tam jest i tylko 1 osoba wie gdzie grałem:)
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
ja mam nielegalne skrypty nazywa się Asystent Farmera podaj mnie , siedziałeś z nami na ts? to czemu nie dałeś głosu? może jakies obawy były co? 1 vs 1 ale w swieta , chetnie zagram nawet premke kupie na ta okazje a do kogo przelewamy? i jakie warunki? proponuje od 26/36/68/88/97 na 3 pałace? ataki od 16k i zeby kogos przejac trzeba mu 90% wojsk ubić

pozniej napisze ci zzstkp
 

DeletedUser146505

Guest
ja mam nielegalne skrypty nazywa się Asystent Farmera podaj mnie , siedziałeś z nami na ts? to czemu nie dałeś głosu? może jakies obawy były co? 1 vs 1 ale w swieta , chetnie zagram nawet premke kupie na ta okazje a do kogo przelewamy? i jakie warunki? proponuje od 26/36/68/88/97 na 3 pałace? ataki od 16k i zeby kogos przejac trzeba mu 90% wojsk ubić

pozniej napisze ci zzstkp

ej Stx mogę być sędzią waszego pojedynku:)
pośmieje sie z tego pro Detoxa:)
Ostatnio na ts mnie tak wyzywał że chyba ja też z nim pojedynek sobie zrobię i premka wpadnie na 68 świat:)
 

DeletedUser161685

Guest
Ale spinacie. Nie wystąpię w obronie reprezentacji, bo zaraz zgarnę masę wyzwisk. Ale ktoś ich musiał wybrać i napewno nieprzypadkowo.
Nie potrzebne te spiny i wyzwiska. Przecież to tylko gra ;)
 

DeletedUser118617

Guest
sit35 dzisiaj o 11:15
ok
NieUmieGrac?x3 dzisiaj o 11:11
sojusz?

po czym o 12 atak co za bezhonorowy gracz
 

DeletedUser169458

Guest
stx chcial ze mną pojedynku, bo wie, że ma szanse wygrać. Od detoxika dostałbyś sromotne baty.
 

DeletedUser162819

Guest
stx idziesz w moje ślady ;)
ktoś na fo mi nie pasował zaraz 1vs1 pisałem/.
z nitro przegrasz jak zagarsz

No nie chce tu spiny znowu robić,ale przez kilka miesięcy tak na forum krzyczałeś na mnie i polaka,
a wszyscy więdzą jak to się skończyło...
 

DeletedUser

Guest
pewnie kto mnie atakuje? atakuje mnei ktos nikt mnei nie atakuje


ale szalone rundy dzisaj
 
Do góry