rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.791
Po pierwsze, chcialem przelozyc termin tylko dlatego,zeby Wam pasowalo zacznijmy od tego, po 2 nie jestem zadnym kolejnym "prosikiem na sp" to ze, chcialem ogarnac normalny termin ale jak widac nie da sie Wam dogodzic... I zawsze bedzie cos nie tak.... Tak wiec gramy jutro i tyle.
 

DeletedUser178225

Guest
Oki zgadam sie z chłopakami i jakis termin musimy ustalić w koncu szaliki czekaja na lato jak znalazł:))
 

DeletedUser178225

Guest
przeciez nagrodami sie nie dzielimy;d dla kazdego po 5 nagrod;d

Keymil dobrze mówi dla kazdego z osobna jest 5 nagród tylko niewiem czy dla rezerowowych też jest ale to jakos sie dogadamy ja niepotrzebuje tych nagród:) wiec moge Ci najwyzej odstopic zobaczy sie;)
 

DeletedUser

Guest
Z tego co pisał Drubens tylko dla podstawowych graczy ze składu czyli dla 4 osób , rezerwowego można mieć lecz on już nie dostaje jako 5 gracz nagrody :)
 

DeletedUser178225

Guest
Z tego co pisał Drubens tylko dla podstawowych graczy ze składu czyli dla 4 osób , rezerwowego można mieć lecz on już nie dostaje jako 5 gracz nagrody :)

Jakos sie dogadamy miedzy soba 1 osoba zbierze informacje co gdzie komu adresy i kto co dostaje i sie pogada z drubensem i jakos tam bedzie:)
 

DeletedUser

Guest
Drubens może dodaj do nagród jakieś pp? top1 300,top200 top3 100,wkoncu KP i Af na mistrzosta było trzeba "marnować",a pp się przydadzą.
 

DeletedUser166918

Guest
Keymil dobrze mówi dla kazdego z osobna jest 5 nagród tylko niewiem czy dla rezerowowych też jest ale to jakos sie dogadamy ja niepotrzebuje tych nagród:) wiec moge Ci najwyzej odstopic zobaczy sie;)

Yoł, yoł . Ps. Ja nie jestem rezerwą tylko blackandyellow podobno ,tak? Pisałem do drubensa, i napisał ze jeżeli rezerwowy będzie grał to dostanie też nagrody. Każdy prawilnie ma dostać:D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Yoł, yoł . Ps. Ja nie jestem rezerwą tylko blackandyellow podobno ,tak? Pisałem do drubensa, i napisał ze jeżeli rezerwowy będzie grał to dostanie też nagrody. Każdy prawilnie ma dostać:D

no to u nas coma i coty grali wszystkie a ja w jednym nie gralem:d a ty z black and yellow graliscie we dwoch co mnie nie bylo a pozniej sie mienialiscie to macie spokojnie po 3 mecze rozegrane;d
 

DeletedUser178225

Guest
Joł joł z tego co mi coty? pisał gram w pierwszym :)

Ale teraz z umowa zgodnie gra Kurek tak jak było mówione tak nagrody dostanie kazdy z was. A czy ktos był rezerwowy czy nie również uczestniczył w rozgrywkach.

--------------------------------------------------------------

Finały ja gram :p

No to juz ostatnia rozgrywka... Kamil wiadomo szefa niemoze zabraknać:D

--------------------------------------------------------------

Ceiter co to za jakieś ploty chodza o meczu?? kurek mówił ze bajus mu pisał że gramy w czwartek o 11... jesli tak myślicie to ja ustale na piatek albo sobote o 2-3 w nocy.
 
Do góry