rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
To ze to verum to z donosów wiem,sa bardzo wiarygodne lecz dziwi mnie jedno co do tego. Atakowali mnie we dwóch kazdy po 10 fejek w rozstepach i dzielone lk w koncu musieli mnie utrafic.Ale ze kiedy 1 dostał konte drugi słał kiedy wracało z tego drugiego kontre wiec verum nie jest na tyle rozgarniety zeby puszcic tak.Ale pozory myla.Dlatego dałem tu to bo co niekórzy wiedza o co w tym chodzi.Wbijasz na runde i bez skanu wala w ciebie typy fejki odrazu i lk dzielone wiec to było by zbyt proste zeby sobie od tak atakować:]
 

DeletedUser169458

Guest
No to ludzie wbijajcie z katasami, bo ekipa ma zamiar to wygrać :)
Runda się jeszcze nie zaczęła, a już groźby lecą w moim kierunku. :)

--------------------------------------------------------------

do godziny 18.30 RO będzie moje, z przewagą 50k pkt. Obstawiam taki rozwój sytuacji :D
 

DeletedUser162819

Guest
A po co miał klinować jak miał deffa?

I co z tego,że rozdzielił offa jak to też da się sklinować...
 

DeletedUser162819

Guest
"Warunek każdy z graczy danego plemienia musi byc w rankingu top 20 graczy."

Jedyne plemie z top3 plemion które ma 3 graczy w toip 20 to właśnie =sp= ;p
 

DeletedUser178225

Guest
"Warunek każdy z graczy danego plemienia musi byc w rankingu top 20 graczy."

Jedyne plemie z top3 plemion które ma 3 graczy w toip 20 to właśnie =sp= ;p

Nie powiedziane było ze musi mieć koniecznie 3 graczy,poprostu aby osoby z plemienia 2 co najmniej musza byc w top20 a osoba poza była automatycznie usuwana z plemienia.
 

DeletedUser177480

Guest
"Warunek każdy z graczy danego plemienia musi byc w rankingu top 20 graczy."

Jedyne plemie z top3 plemion które ma 3 graczy w toip 20 to właśnie =sp= ;p

czyli ja i moja drużyna pp już jest :) , zjachali mnie do 10 k ofik zrobiłęm i gong od razu 40 k punktów na koniec :) , wkurzało mnie to że z czeskim robiłem akcje a 10 osób pisało o plemie lub atakowali w tym samym czasie jak szła akcja

--------------------------------------------------------------

kolejna rundka moja :) werum jeslij chceesz soj i przejmujesz darmy to dla mnie soj nie wazny
 
Do góry