rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
kto jest za zmienieniem rundki 5461 Szybkie na runde 4h ? z predkoscia 400

ja, bo nie ma sensu robienia takiej rundy gdy własnie zaczyna sie szkoła i dużo osób nie będzie miał czasu siedzieć 24/7 przez 5 dni a nie zawsze kazdy znajdzie 4 osoby na zmiane :D
 

DeletedUser169406

Guest
Tak ale zobacz na ra lesia:) bynajmniej smieszne jest vergum pojedynek czeka;P leszczyku edinio cie scisnał jak lame a ty deffy miałes;P żal;p
 

DeletedUser

Guest
Tak ale zobacz na ra lesia:) bynajmniej smieszne jest vergum pojedynek czeka;P leszczyku edinio cie scisnał jak lame a ty deffy miałes;P żal;p

hahahaha, ale edinio robi to tak szybko że w ciągu minuty wysyła nawet 10 karet :d a jak deffy są daleko to nie dasz rady
 

DeletedUser68767

Guest
Te szybkie nadchodzące ,są nie przemyślane , jak taki Total lub Tygrysek się uprze, to do rana będzie tylko jedno plemię z 200 k pkt ,a reszta po 1 k pkt itd . .

--------------------------------------------------------------

Dać komuś zast'a na 5 min ,wyjdź na chwile ,a wróć bez Off'a/
 

DeletedUser

Guest
i ja na sp juz bez offa :D spira123 poleciał a ja w afie siedziałem i po zabawie, miałem full zagode
 

DeletedUser166918

Guest
Te szybkie nadchodzące ,są nie przemyślane , jak taki Total lub Tygrysek się uprze, to do rana będzie tylko jedno plemię z 200 k pkt ,a reszta po 1 k pkt itd . .

--------------------------------------------------------------

Dać komuś zast'a na 5 min ,wyjdź na chwile ,a wróć bez Off'a/

Tygrysek to no life nie widzisz ile juz siedzi ?:d ja moze lubie grac rundy ,ale zawsze nie gram całej czasami eddinioo mi pogra ,chociaż teraz mam tydzien do gry a tu taka runda dzieki bardzo teamowi <3
 

DeletedUser153746

Guest
Tygrysek to no life nie widzisz ile juz siedzi ?:d ja moze lubie grac rundy ,ale zawsze nie gram całej czasami eddinioo mi pogra ,chociaż teraz mam tydzien do gry a tu taka runda dzieki bardzo teamowi <3


jedni siędzą przed komputerem inni wychodzą na spacer a to że ktoś siędzi nie znaczy ze nie robi nic innego w tym czasie..
zadnej nocy przed komputerem nie sprzedziłem zeby grać... mk i poszło co 3 godzinki wpadnę roześle i wygrana

Czym ty sie róznisz ze siedzisz po 3h cały dzień z bratem na zmiene?
 

DeletedUser166918

Guest
jedni siędzą przed komputerem inni wychodzą na spacer a to że ktoś siędzi nie znaczy ze nie robi nic innego w tym czasie..
zadnej nocy przed komputerem nie sprzedziłem zeby grać... mk i poszło co 3 godzinki wpadnę roześle i wygrana

Czym ty sie róznisz ze siedzisz po 3h cały dzień z bratem na zmiene?

Tak ,zazdroscisz? miszcz jak ja mam 700lk to ty masz 337 hahaa :d
 

DeletedUser153746

Guest
Tak ,zazdroscisz? miszcz jak ja mam 700lk to ty masz 337 hahaa :d


jeszcze popatrz na to ze ty byłeś w środku a ja na obrzeżach. i ciągle w pkt prowadziłem. a lk to miałeś 2k ja 1,5 co ja nie miałem stajni na 17-czy 18 więc wiesz. Do tego RPK który też farmił był zaraz koło mnie więc dla mnie to zadno porównanie. Ale przecież ty wiesz najlepiej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser166918

Guest
jeszcze popatrz na to ze ty byłeś w środku a ja na obrzeżach. i ciągle w pkt prowadziłem. a lk to miałeś 2k ja 1,5 co ja nie miałem stajni na 17-czy 18 więc wiesz. Do tego RPK który też farmił był zaraz koło mnie więc dla mnie to zadno porównanie. Ale przecież ty wiesz najlepiej.

Jakie 1,5k lk jak ja mialem 2200 to miales 1500-1600 pozdro , al pacino tak mi farmil ze 0 eko wiec nie wyfarmilem za dużo.
No i co z tego bylem w srodku jak kazdy całą mapke farmil i naucz sie robic defa, bo jak miales 700pika to ja mialem 1700/200 powodzenia
 

DeletedUser

Guest
Jakie 1,5k lk jak ja mialem 2200 to miales 1500-1600 pozdro , al pacino tak mi farmil ze 0 eko wiec nie wyfarmilem za dużo.
No i co z tego bylem w srodku jak kazdy całą mapke farmil i naucz sie robic defa, bo jak miales 700pika to ja mialem 1700/200 powodzenia

sorki że ci leciałem po barbkach jak głupi ale ktoś musiał klepać tego offa :D
 

DeletedUser171672

Guest
Ja zrezygnowałem, bo do niczego okolica i gdy miałem 600 pik 250 lk, al pacino miał 500 :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153746

Guest
Jakie 1,5k lk jak ja mialem 2200 to miales 1500-1600 pozdro , al pacino tak mi farmil ze 0 eko wiec nie wyfarmilem za dużo.
No i co z tego bylem w srodku jak kazdy całą mapke farmil i naucz sie robic defa, bo jak miales 700pika to ja mialem 1700/200 powodzenia

Ja nie siędzę i nie gram chcesz pojedynek nie ma problemu... to może mi chociaż tarana skotrujesz bo szczerze to nawet tego nie potrafisz. Wojsko nie gra... gra gracz.
 
Do góry