rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser168939

Guest
kropeq zapewne nie zrobile tego umyslnie cos sie mualo stac nie jest taki uwierzcie ercze za niego:) heheh fajna runda teraz na kazdej wiosce katy po 500 katów elcialo na mnei ja 0 defów i odpuszczam ahaha:D

Właśnie się dowiedziałam, że to nie Kropeq lecz Lord Page na Jego koncie, lecz wydaje mi się, że jeżeli tam grał to i tak trzeba tępić :*
 

DeletedUser

Guest
heheheheh gdybym wiedzial na kogo poslac karetki bylo by ciekawie a tak to panowie dokonali formalnosci :D dobrze

--------------------------------------------------------------

szkoda ze reeguly nie bylo niskiej by brakowalo defowcow bo zakladam ze ceiter i coty mieli defy sadzac po maksymalnei zbudowanych wioskach:)
 

DeletedUser155263

Guest
kropeq zapewne nie zrobile tego umyslnie cos sie mualo stac nie jest taki uwierzcie ercze za niego:) heheh fajna runda teraz na kazdej wiosce katy po 500 katów elcialo na mnei ja 0 defów i odpuszczam ahaha:D

Dokładnie sojusz świetę słowa :)
Kropeq podobno dobry gracz, a zrywa pony i do tego nie umie sklinować grubasków mając wiecej niż 1 wieś i 4minuty czasu :)
Tottal kolejny... Podobno nigdy pona nie zerwał, a tutaj specjalnie odbitke na Wioske kropqa puścił po moich grubych, a pozniej zarypal wioske która zarezerwowałam,a obiecał, że jej nie tknie. Dodam, że przez tą wioskę ważyło się top1 rundki :)

sorki, ale ja nie łąmie sojuszy. eddino wpuscilem bo po mnie kumple przyjechali ;)
sorki za eddino....
wybacz
 

DeletedUser153746

Guest
ktoś chętny na rundkę o 18? prędkość mogła by być większa bo i tak snu nie ma to trzeba pilnować no ale;p
 

DeletedUser68767

Guest
Kto zagra na współdzielonym , rundke tą długą potrzeba kogoś szczególnie 0:00-14:00
 

DeletedUser

Guest
no ich chyba powaliło z rundą 5461 Szybkie od poniedziałku do piątku :( kto jest za tym żeby nie było jej?
 

DeletedUser68767

Guest
Z pewnością ja , ale cóż trzeba spróbować, choć i tak wygra największy NO LIFE/
 

DeletedUser155263

Guest
kto jest za zmienieniem rundki 5461 Szybkie na runde 4h ? z predkoscia 400
 
Do góry