rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
tylko,że ja wtedy miałem tylko deffa to nie mogłem nic zrobić,więc o co masz do mnie pretensje?
a co do akutalnego 1h sp to totalna porażka takie lagi że grać się nie da,admin mówi ,że to u mnie coś,ale jak wszytsko inne mi dobrze działa a tylko plemiona lagują,to nie trzeba być geniuszem by wpaść,że to nie umnie
 

DeletedUser

Guest
tylko,że ja wtedy miałem tylko deffa to nie mogłem nic zrobić,więc o co masz do mnie pretensje?
a co do akutalnego 1h sp to totalna porażka takie lagi że grać się nie da,admin mówi ,że to u mnie coś,ale jak wszytsko inne mi dobrze działa a tylko plemiona lagują,to nie trzeba być geniuszem by wpaść,że to nie umnie

Jeśli chodzi o lagi to popieram u mnie również były na tej rundce , nic nie dało sie zrobić więc nie było sensu nawet grać
 

DeletedUser155263

Guest
popelnilem najwiekszy bład na tej rundiz 9 kompletów mialem, slac na top1 a poslalem na top3 hahaha zal

taki bład ze ja wale... wszystko w2chodzilo 1;30 po zakonczeniu a na top1 bym zdarzyl żal zal zal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser179979

Guest
nulia atakuje z 5 graczami sama rady nie moze dać dzieci La Parówka 2014, Lord Page, ToMojex3 , Bard Smokobójca plus jeszcze paru się wyrwało :).



ehh szkoda wracać na sp pozdro i tak was klinowałem i kontrowałem i podbijałem ... detox podaj gg zjedziemy tych pionków




szkoda gadać a ty coty najpierw sojek a późnej wjeżdżasz kareta


edit screnny są jak atakowali w paru + jak fejkowali z karetą jakby inaczej nie umieli z resztą powiem poziom sp idzie na psy ... ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110177

Guest
popelnilem najwiekszy bład na tej rundiz 9 kompletów mialem, slac na top1 a poslalem na top3 hahaha zal

taki bład ze ja wale... wszystko w2chodzilo 1;30 po zakonczeniu a na top1 bym zdarzyl żal zal zal

ja tex mogłem od ciebie zacząć jak mialem grubasy przygotowane, a nie od tamtego

i nastepny błąd mój mało monet wybitych
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
nulia atakuje z 5 graczami sama rady nie moze dać dzieci La Parówka 2014, Lord Page, ToMojex3 , Bard Smokobójca plus jeszcze paru się wyrwało :).

/

Sory to nie było zaplanowane,ja atakowałem tylko z Bardem,La Parówka 2014 ze swoim plemieniem wygra,gratki ,Nam zabrakło 3 gracza i dalszej chęci i czasu
 

DeletedUser179979

Guest
gdybym grał off od początku zjechał bym was ale , ze deff to nie miałem jak ;/
 
Wynik reakcji
6.791
jasne jasne heh pisze dojedź ceitera bo zostało mu 2k toporków tylko to zaczęłąś coś wymyślać i mówiłem że koncze bo do 2 grałem potem był zaścik i wróciłem dopiero przed 17 gdzie postanowiłem sie zabrać za totala lecz miał zbyt duzo deffa chodź na tyle wioch to i tak mało:)

Eh... Gdyby nie to ze poslalem sama lekka na kontre ta runda wygladala by innaczej, ale coz wolalem zaryzykowac bo moglem dostac kontre ;) A co chcialem skontrowac Ci ta lekka to jacys inni atakowali, to ich kontrowalem :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser178225

Guest
nulia atakuje z 5 graczami sama rady nie moze dać dzieci La Parówka 2014, Lord Page, ToMojex3 , Bard Smokobójca plus jeszcze paru się wyrwało :).



ehh szkoda wracać na sp pozdro i tak was klinowałem i kontrowałem i podbijałem ... detox podaj gg zjedziemy tych pionków




szkoda gadać a ty coty najpierw sojek a późnej wjeżdżasz kareta


edit screnny są jak atakowali w paru + jak fejkowali z karetą jakby inaczej nie umieli z resztą powiem poziom sp idzie na psy ... ;/


A ty to kto fany jestes:) to ty zaczełes mnie skanować wiec sie nie dziw a ja miałem czekać aż mnie podbijecie chyba nie wiec ja rozwaliłem Ciebie a ze oni atakowali to o tym nie widziałem,z nulia i całym ich plemieniem po tym jak cb rozebrali chcieli ze mna sojusz ok a potem wypowiedzieli nam wojne i ich zjechałem:)

--------------------------------------------------------------

gdybym grał off od początku zjechał bym was ale , ze deff to nie miałem jak ;/

Fany ty mozesz tylko swoja babkie zjechac, nic wiecej nie uwazam sie za prosa ale ty napewno nie jestes w stanie mi zagrozic. Teraz gadanie gdybym grał off to co to by niebyło nic by nie było bo bys go szyko stracił:D
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
A ty to kto fany jestes:) to ty zaczełes mnie skanować wiec sie nie dziw a ja miałem czekać aż mnie podbijecie chyba nie wiec ja rozwaliłem Ciebie a ze oni atakowali to o tym nie widziałem,z nulia i całym ich plemieniem po tym jak cb rozebrali chcieli ze mna sojusz ok a potem wypowiedzieli nam wojne i ich zjechałem:)

kogo zjechałeś proszę cię,1 koleś od nas już nie grał drugi też już się wyłączył i wypowiedziałem wojne żeby wam pogratulować wygranego sp,a przejąć 2 wiochy odemnie co były puste po offach to nic wielkiego,pozostałe 11 wioch stało z deffem przez reszte rundy
 

DeletedUser178225

Guest
kogo zjechałeś proszę cię,1 koleś od nas już nie grał drugi też już się wyłączył i wypowiedziałem wojne żeby wam pogratulować wygranego sp,a przejąć 2 wiochy odemnie co były puste po offach to nic wielkiego,pozostałe 11 wioch stało z deffem przez reszte rundy

Wiesz dlaczego tylko twoje dwie?? Bo na nieumiemgrac offy porozbijałem potem reesztkami waliłem:p a na koniec juz tylko co dałem rade wybic podbijałem.Bo i tak wiedziałem ze wygram. Było trzeba cały deff do jednej podesłac łatwiej bym miał:D


I ty też fer sie nie zachowałes,bo mielismy sojusz a ty z wojna wysakujesz:p
 

DeletedUser

Guest
ehh hzalosne dzieciaczki widze ze nawet w nowy rok naparzaja hahahahahaha myslalem ze sa na tym siwecie normalni ludzie i rundy beda puste z maksymalna iloscia 20 graczy a tu zaskoczenie... hahha
 

DeletedUser178225

Guest
ehh hzalosne dzieciaczki widze ze nawet w nowy rok naparzaja hahahahahaha myslalem ze sa na tym siwecie normalni ludzie i rundy beda puste z maksymalna iloscia 20 graczy a tu zaskoczenie... hahha

Nie kazdy pewnie chlał jak ty,to młodszy brat grał.Miał czas i skończył sie sp poszedł sie bawic.
 

DeletedUser165363

Guest
ahhh aż musiałem :p

mattelos 01.01.14 18:02
sojusz

buczer1666 01.01.14 18:02
ok

mattelos 01.01.14 18:34
pomóż


mattelos 01.01.14 18:35
fajny sojusz
StaszkeJestNoobem 01.01.14 18:36
Radzę ci zostawić Nolife11
mattelos 01.01.14 18:36
jesteś pro kozak bo sojusz u cb nic to ok
NoLife11 01.01.14 18:26
wez daj spokoj :D

NoLife11 01.01.14 18:35
wez koleś daj mi spokój

NoLife11 01.01.14 18:36
zaraz cie nie bedzie bo juz kumple offa szykuja na ciebie

NoLife11 01.01.14 18:44
z offem jestes przegrany kolego juz cie nie ma

NoLife11 01.01.14 18:53
sojusz czy ma on cie cisnac ?

buczer1666 01.01.14 18:54
nie bądz śmieszny
mattelos 01.01.14 18:58
fajnie co jak cie atakuja

buczer1666 01.01.14 18:59
czysta frajda jechać tyle nobków na raz ;)

mattelos 01.01.14 19:00
wiesz sam jesteś noobem.

buczer1666 01.01.14 19:00
ciekawe :)


RA

Ranking Nazwa Pokonany
1 buczer1666 37.452

dziękuje za grę,na samym końcu trafiłem na kolesia grającego def + lk ;) typowe
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
ty trafiłeś na końcu,ja naipierw z kolesiem przez 5 min bawiłem się w kontry,a potem wpadłem w kolesia deff+lk,próbowałem od nowa,ale już szans nie miałem
 

DeletedUser171672

Guest
Rundke wygrałem bez żadnych problemów. Początkowo koleś kratka w kratke mnie chciał pojechać mimo naszego sojuszu, który on zaproponował. Skończyło się na kontrze i gościu przestał grać.
 
Do góry