rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser166918

Guest
haha odezwal się noob gdzie wbije na runde i prosi o soja.... albo bęcki dostaję.

HAHAHAHA.HAHAHAHAHA. Ludzie trzymajcie mnie bo padne, koles grał u tygryska, mial ponad 300pkt przewagi na demna (same eko i tyle), pacze 1pika 5 skanu,, koles ma 89lk ja mam 540 i pisze mi ze becki dostaje hahahah xd
 

DeletedUser

Guest
HAHAHAHA.HAHAHAHAHA. Ludzie trzymajcie mnie bo padne, koles grał u tygryska, mial ponad 300pkt przewagi na demna (same eko i tyle), pacze 1pika 5 skanu,, koles ma 89lk ja mam 540 i pisze mi ze becki dostaje hahahah xd

hahaha , dobre :D bujna wyobraźnia
 

DeletedUser157008

Guest
nie obraźcie się skończyłem gre na sp bo brata musiałem wpuścić więc postanowiłem offa rozbic na okolicy m.in na Wiecznie banowany, nulia (tu mało był deffa) i kolqa24. Szkoda że kurek nie grałeś bo byłeś blisko mnie to moglibyśmy okolice ogarnąć :D

Człowieku jak miedzy innymi ?
Na rundzie 4 osoby wtopily sowje ofy na Mnie i kazda przestala grać , więc nie pisz tak jak byś Mnie rozwalił :)
 

DeletedUser178452

Guest
jajahahah edino widze zlamal sojka heheh:) dobzre tak temu jokerowi ma juz u mnei pograne a kazdej rundzie tak samo jak kamil12346 nie iweim ale co to za goscie ale dzialaja mi na nerwy czas zakoncyzc kariere tych slabiaków uwazajacych sie za potegi sp dobrze edino zlamany soj ale w slusznej sprawie hehe
Nigdy nie uważałem i nie uważam się za 'potęgę sp'.
Co do Edina to byliśmy razem w plemieniu, a on nagle wpadł na pomysł że mnie przejmnie i tyle.Jak dla mnie to jest żałosne co gracze potrafią zrobić dla topki.Zaczął najpierw prosić żebym mu oddał topke,potem zaczął przeklinać i grozić a na koniec wpadł na pomysł że podbije współplemieńca żeby ją zdobyć.
Jak dla mnie bardzo ŻAŁOSNE.
Co do Ciebie Detox to skoro lubujesz się w takich zagrywkach to życzę Ci na nowy rok żeby gracze jak najczęściej przeprowadzali na Ciebie tego typu 'Akcje'
Co do Ciebie Lord Page to mam nadzieję że się dowartościowałeś zdobyciem TOP1 i mam nadzieję że teraz możesz z dumą spojrzeć w lustro. Z drugiej strony to jest nawet zabawne co ludzie zrobią dla topki;P
Kamil12346 to ta sama osobo co Joker 13...nigdy tego nie ukrywałem

p.s. Życzę spełnienia marzeń w nowym roku całej ekipie sp.
 

DeletedUser

Guest
joker a na pw pisalem ci nei raz:p heeh wkoncu sie ujawniles czemu na nockach grasz na kamil a w dzien na joker? smieszna taktyka robisz piki a pozniej ofa i 99 procent karet psuzczonych na ciebie to albo off poza wioska i przejecie albo ubite piki i off albo same piki ;) czasami popa nie zbije hahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178452

Guest
Jak już mówiłem nie jestem potęgo sp!
moja taktyka jest smieszna? ok niech Ci będzie
ale powiem ci tylko tyle że cały czas się powtarzasz co chwile nowa odpowiedź w której zawarte jest to co w poprzedniej i która nic nie wnosi, te same argumenty z którymi się po części zgadzam
100 razy nie zamierzam Ci tego samego powtarzać
ja nie jestem potęgo sp więc przestań mi to wmawiać na siłe
moja taktyka to 100% farta 0%umiejętności i tyle
 

DeletedUser

Guest
Człowieku jak miedzy innymi ?
Na rundzie 4 osoby wtopily sowje ofy na Mnie i kazda przestala grać , więc nie pisz tak jak byś Mnie rozwalił :)

Aaa, to sory.myslalem ze tyllko ja wjechalem i tak szczerze liczylem na kontre lk a tu lipa

--------------------------------------------------------------

Jak już mówiłem nie jestem potęgo sp!
moja taktyka jest smieszna? ok niech Ci będzie
ale powiem ci tylko tyle że cały czas się powtarzasz co chwile nowa odpowiedź w której zawarte jest to co w poprzedniej i która nic nie wnosi, te same argumenty z którymi się po części zgadzam
100 razy nie zamierzam Ci tego samego powtarzać
ja nie jestem potęgo sp więc przestań mi to wmawiać na siłe
moja taktyka to 100% farta 0%umiejętności i tyle

kolejny deff lk a moj off tylko jeden :)
 

DeletedUser

Guest
detox-112 31.12.13 07:43
soj cyz nie? bo sparow obbok nas

CoTyTutajRobisz* 31.12.13 07:44
nom mozna:D

CoTyTutajRobisz* 31.12.13 07:46
co klikasz?

detox-112 31.12.13 07:46
a co ja moglge klikac zjedz sparowa jak garsz def+lk:)

CoTyTutajRobisz* 31.12.13 07:47
ale soja mam z nim problem w ttym;/

detox-112 31.12.13 07:47
w takim razie nie pisz do mnie. jestescie wsyzsyc tacy sami. sojsuze z najlkepszymi a pozniej albo sojki zlamane albo na darmówkach. cze

detox-112 31.12.13 08:11
złamany sojek:) idzie na forum

--------------------------------------------------------------

nie radze podpisywac sojuszy z mlodym cotytutaj:) podpisuje sojki z najlepszymi a pozniej lamie soje:) do tego gra def+lk na rundzie 2138 hahahahah co jest poporstu zalosne ogarnal bym was dwoch ale tak bez napink ii ogródek jaki sylwester taki caly rok chlopcze sojki bedziesz lamal od treaz zadnej rundzi nie dograsz z mojej strony topek juz nie bedzie bo bedziesz musial defikiem grac chyba :)
 
Wynik reakcji
6.791
--------------------------------------------------------------

nie radze podpisywac sojuszy z mlodym cotytutaj:) podpisuje sojki z najlepszymi a pozniej lamie soje:) do tego gra def+lk na rundzie 2138 hahahahah co jest poporstu zalosne ogarnal bym was dwoch ale tak bez napink ii ogródek jaki sylwester taki caly rok chlopcze sojki bedziesz lamal od treaz zadnej rundzi nie dograsz z mojej strony topek juz nie bedzie bo bedziesz musial defikiem grac chyba :)

Po tym co napisales przed ostatnie zdanie to sie nie dziw ze zlamal... :)

Szukam 2 ogarow na rundke od 10:30 :3
 

DeletedUser

Guest
a co musialem z nim gadac? sojek jest i tyle pakt podpisany:) aweic jak zlamal to znaczy ze nalezy do bandy dzieciaków stereotypowych:)
 

DeletedUser

Guest
Najpierw prosisz o sojusz, a potem wyzywasz go, że podpisuje sojusze? - No śmieszne.
Zwyzywałeś go, a tak się z sojusznikiem nie robi. I to Ty do niego napisałeś, to po co każesz mu nie pisać do siebie?
 

DeletedUser178225

Guest
a co musialem z nim gadac? sojek jest i tyle pakt podpisany:) aweic jak zlamal to znaczy ze nalezy do bandy dzieciaków stereotypowych:)


Wybacz napisałem ci tylko ze mam soja z nim... A ty juz sie uniosłes i mnie zablokowałes jak nie ja to ty bys na mnie poleciał...
 

DeletedUser

Guest
Wybacz napisałem ci tylko ze mam soja z nim... A ty juz sie uniosłes i mnie zablokowałes jak nie ja to ty bys na mnie poleciał...

gdzie ja psialem ze zrywam soja? napisalem tylko ze koneic rozmowy bo chcialem pogadac jak tam sylwek i w ogole myslalem ze gram ze"starszym" hahaha jakis 18 latek(hahaha) i ma cos oleju w głowie, zablokowałem cie bo drazni mnei cos takiego grasz defa +lk i podpisales ze sparowem soja bo bales sie (czy co?) hahaha a przeciez go mogles jak mnie lekka spamować (tylko to potrafia dzieciaczki) stary ty z kazdym z czolowki masz sojki jak widzisz i def +lk gacie pelne hahaha juz wole tego botka robi to samo co ty ale bynajmniej nei uwaza ze sa zanjelspzego na sp :) buhahahaha a co do kurka to szkoda ze nie da się postów komuś blokować bo nie che przypominać jak kupowales poradniki i sojusze podpisywales za premke taki ogórek jestes buahahahahahha ignoranjca jest najgorsza więc nara powodznka w dalszym napinaniu sięęęęęęęęęęęęeee

--------------------------------------------------------------

" Jade go co każdą runde na jakiej jest" hhahah jan brzechwa:D raz mnei zjechał antykontra nie wyszła przypadek jak cholera zapisałeś w kalendarzu? ale pomiedzy nami jest taka roznica ze ja nie boję się grać offem grajac na serwerze lub nawet obok z dobrymi graczami :) a ty musisz sie defować i wtedy pokazujesz głupotę i honor atakwoanie lekka puszczanie 30 fejków i pozniej gdy juz wtopie na tobie lekka lub poporstu z braku sensu takiej nierównej rozgrywki odpuszcze ty wstawiasz TROFEUM czyli rapek z ubicia mnie, takei są realia. Szczescilwego nowego roku wszytskim lamuskom hehe i zeby po niektórzy dorośli beda o rok starsi moze niktórym to wyjdze na dobre ale watpie ze kurkowi nawet za 10 lat nic nie pomoze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178503

Guest
Puściłem ci kontre i zostałeś zjechany przeze mnie. Nie spamowałem ci lekką tak jak ty to robiłeś kilka miesięcy temu kiedy grałem offem, a ty deffem i lk. Wysyłałem na ciebie po 3x400 lk. A ty mi wjeżdzałeś po 200 lk. Więc nie pogrążaj się, bo nawet antykontry puścić nie umiem. Wydałem 12312412412421 pp na poradniki, ale przynajmniej mogę teraz cisnąć takiego cieniasa jak ty :)
 

DeletedUser178452

Guest
a co musialem z nim gadac? sojek jest i tyle pakt podpisany:) aweic jak zlamal to znaczy ze nalezy do bandy dzieciaków stereotypowych:)

myślałem że lubisz takie towarzystwo
no proszę jak to wszystko szybko się odwróciło

jajahahah edino widze zlamal sojka heheh:) dobzre tak temu jokerowi ma juz u mnei pograne a kazdej rundzie tak samo jak kamil12346 nie iweim ale co to za goscie ale dzialaja mi na nerwy czas zakoncyzc kariere tych slabiaków uwazajacych sie za potegi sp dobrze edino zlamany soj ale w slusznej sprawie hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Tottal sam wygrał sp,szkoda tylko że jak zwykle bili ludzie którzy nie pilnowali sojuszy
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Hehe, nie wygralem sam, zaczełem grac o 13 :D.. Danielek mi pomógł:d

no tak,ale chamsko to wyglądało,ja czyściłem wioche dla swojego kolegi z plemienia on przejmował,a potem Danielek czyscil wioche dla ciebie,a WieczniE*BanowanY deffa tracił,tak pozatym to siedziałem pół świata u niego na zaście,do tego brzydkie zachowanie Idący Tropem Jeżozwierza,który obiecał oddać wioche,a potem zaatakował
.
 

DeletedUser171533

Guest
no tak,ale chamsko to wyglądało,ja czyściłem wioche dla swojego kolegi z plemienia on przejmował,a potem Danielek czyscil wioche dla ciebie,a WieczniE*BanowanY deffa tracił,tak pozatym to siedziałem pół świata u niego na zaście,do tego brzydkie zachowanie Idący Tropem Jeżozwierza,który obiecał oddać wioche,a potem zaatakował
.

jasne jasne heh pisze dojedź ceitera bo zostało mu 2k toporków tylko to zaczęłąś coś wymyślać i mówiłem że koncze bo do 2 grałem potem był zaścik i wróciłem dopiero przed 17 gdzie postanowiłem sie zabrać za totala lecz miał zbyt duzo deffa chodź na tyle wioch to i tak mało:)
 
Do góry