rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jeśli gośc nie ma szkoly , nie ma na utrzymaniu rodziny tylko plemiona na głowie to siedzi i gra po nocy... proste
 

DeletedUser145909

Guest
Z twojego tak wynika ;) Nie z AciaBubaElunia;)
Cała prawda. Nie ma rodziny, nie ma szkoły, to gra ile może, 1/10 tego co zaczęła grała do końca.. Więc jak tu nie wygrać?
 

DeletedUser

Guest
kurde, znowu takie szybkie jednostki :(
no nic zagram, jak dobrze pojdzie to ze 30 min ugram :( do poki mnie nie zjada xd
 

DeletedUser

Guest
Ale Ty dziecinny jesteś vialle hehe tym ze mnie zablokowałeś bez powodu czujesz się zaszczycony czy podniecony hmm?
hehe ubiłeś mi toporki a później pisałeś żebyśmy przestali walczyć:D lecz rozbiłem się o twoje piki którymi sie defowałeś nie ładnie:D
załapałem ci lk pewnie przez przypadek a głupio się tłumaczysz że odpisywałeś na wiadomość hehe poi czym sam robiłeś tak więc nie pisz mi o feir play oki?
odpisałem zaraz po tym jak Ty napisałeś więc nie wymyslaj bo zawsze ale to zawsze znajdziesz jakąś wymówke nigdy Ty błędy nie popełniasz ale już Ci to nie raz pisalem nie będę sie powtarzać:D


VipRules dziś o 15:04 po tym dał bloka:D czyż nie dziecinne zachowanie? Uważam że tak:)
nie no co Ty hehe:D
Vialle dziś o 15:04
grasz całą?
VipRules dziś o 15:03
e boże boze jak byś zauważył odpisałem zaraz jak ty mi odpisałeś to chyba normalne:D
Vialle dziś o 15:03
znam takie zagradnia ;] i nie ma sensu z tobą pisac
VipRules dziś o 15:01
to nie było celowe zagranie...
Vialle dziś o 15:00
to nie było fair play , czytałem i pisałem pw
VipRules dziś o 15:00
wie widze raport i lk też:d
Vialle dziś o 14:59
bo to były piki
VipRules dziś o 14:59
hehe:D
czemu nie uciekałes??:D
Vialle dziś o 14:59
nie ok
VipRules dziś o 14:59
oki:p
Vialle dziś o 14:58
nie walczmy juz ok ;]


Od dołu:d
Pedro nr 2 haha
Sajonara młodzieńcze:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser140323

Guest
Z twojego tak wynika ;) Nie z AciaBubaElunia;)
Cała prawda. Nie ma rodziny, nie ma szkoły, to gra ile może, 1/10 tego co zaczęła grała do końca.. Więc jak tu nie wygrać?

Nie obrażaj ciepy, bo to, że acia to twoja "kUmPeLqqq" to nie znaczy, ze masz jej bronic naginajac fakty :) Vitor, ciepa- to jest elita :)
 

DeletedUser146505

Guest
ZawszeTamGdzieTy nie wygrasz już żadnej rundy:)

na której ja będę grał:)
 

DeletedUser146505

Guest
No ja od teraz będę pykał nocki z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę:)
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
do admina czemu teraz weszlo na kazdej runde pp dla najlepszego agresora?:) i czemu tylko 30,moim zdaniem czym rundka dlusza tym wiecej pkt powinno byc do wygrania a nie przesiedzisz caly dzien i 30pkt tylko;/

noi kiedy wkoncu dostane moje 30pkt?bo napisalem do suportu we wtorek i cisza

siemka ciepa dawno cie nie widzialem;p:)
 
Do góry