rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ojska przybywające Na miejscu
Wioska nie wartos 0:00:02
Wioska nie wartos 0:00:08
Wioska nie wartos 0:00:14
Wioska nie wartos 0:00:23


synchro waszego kolegi ;)
top jeden bylo by moje gdyby nie wtopienie offa ;)
zawszetmgdziety udanawspołpraca dziki;)
 

DeletedUser

Guest
zjechali mnie 20min do konca rundy <smutek> i zabrali jedna wioche <zal> ale za to przyszedl Napalony Mikolaj^^
 

DeletedUser145909

Guest
Nie było źle:D Potem co herkules tłuk jak w ściane:D Kurde, myślałem, że 10k chociaż wbije, ale cóż ważne że wygraliśmy;)
 

DeletedUser145909

Guest
Wiesz co;d w pewnym momencie mnie zaczął typ farmić 1000 pika i miecza a ja deffa nie miałem a na kontre szkoda offa było ;d ale potem już mu sie odechciało jak zezwiadował;) przejmowałem przy sobie wioski żeby deff szybko krążył;) a wioski jak wioski;)
 

DeletedUser77354

Guest
Lipna rundka. Taka krótka rundka i wiocha 1?? Przynajmniej 3 powinna być. Top 1 agr nabiłem. Na koniec postawiłem pałac i jakąś wiochę 2400 wziąłem... ale to i tak dobrze bo top1 po 1k pkt wioski brał xD Wysłannico mówisz że grafik jest tak?? To wytłumacz nam graczom dlaczego rundki wstawiane są z opóźnieniem?? Dziś rundka powinna zacząć się o godzinie 14, ale się jej o tej nie doczekaliśmy. Była o 14:32. Więc może i grafik jest, ale nie przestrzegany. Pedro - ubiłem Ci offa. Kontra LK na LK dlatego nie wiem dlaczego piszesz że Twoja wina ;) z Tego co na PW pisałeś to internetu. Miałeś na ucieczkę 2s, przeciętny gracz ucieknie, ty pisałeś, że Ci się 2s stronka odświeża xD
 

DeletedUser

Guest
Lipna rundka. Taka krótka rundka i wiocha 1?? Przynajmniej 3 powinna być. Top 1 agr nabiłem. Na koniec postawiłem pałac i jakąś wiochę 2400 wziąłem... ale to i tak dobrze bo top1 po 1k pkt wioski brał xD Wysłannico mówisz że grafik jest tak?? To wytłumacz nam graczom dlaczego rundki wstawiane są z opóźnieniem?? Dziś rundka powinna zacząć się o godzinie 14, ale się jej o tej nie doczekaliśmy. Była o 14:32. Więc może i grafik jest, ale nie przestrzegany. Pedro - ubiłem Ci offa. Kontra LK na LK dlatego nie wiem dlaczego piszesz że Twoja wina ;) z Tego co na PW pisałeś to internetu. Miałeś na ucieczkę 2s, przeciętny gracz ucieknie, ty pisałeś, że Ci się 2s stronka odświeża xD

I nie ma jeszcze rundy 703!
Jeśli nie wtopiłabym offa byłabym top one ale życie ;)
 

DeletedUser145909

Guest
Ghościk;d pod koniec to ja przejmowałem co miałem blisko bo ostatnia wiocha to na 1 szlachtę szła tak to na 2 brałem;d Myślałem, że Ty masz 4 szlachty i odrazu chapniesz coś na koniec i topka twoja:) A tak to wygoliłem okolice bliską mi i przejmowałem co w ręce wpadało;)


Edit: Acia;d przejął by cie herkules;d ale z drugiej strony, jak byś offa miała to kontra by poszła;) złą okolicę trafiłaś tyle;)
 

DeletedUser

Guest
Ghościk;d pod koniec to ja przejmowałem co miałem blisko bo ostatnia wiocha to na 1 szlachtę szła tak to na 2 brałem;d Myślałem, że Ty masz 4 szlachty i odrazu chapniesz coś na koniec i topka twoja:) A tak to wygoliłem okolice bliską mi i przejmowałem co w ręce wpadało;)


Edit: Acia;d przejął by cie herkules;d ale z drugiej strony, jak byś offa miała to kontra by poszła;) złą okolicę trafiłaś tyle;)
Ja chcialam przejać herkulesda ale on mial offa i deffa we wsi/.
 

DeletedUser145909

Guest
Makap, ale na polskich to ja twoich sukcesów nie widzę;) Co patrzyłem, że makap wbił robił topke na 5 min a potem go na świecie nie było;)
 

DeletedUser132871

Guest
Corpus potrafisz ustawić serwer tak jak bodaj w 2007roku runda świąteczna - z tzw. twierdzą, którą można było podbić po wcześniejszym podbiciu 16 (np.) 'strażników'. Ta twierdza miała np. 2000000pkt, koszary 10000 lvl itd. Jeśli ktoś twierdze utrzymał przez np. 3h to koniec rundy?

Na tej rundzie "twierdza" była normalną wioską:p


WrrrR
Akurat miałem wyjazd i nie pograłem na rundce policja vs pseudokibice:[


Taka runda była by miła odskocznią od "szarej rzeczywistosci" aczkolwiek niemcy juz z 5 innych ciekawych rund specjalnych wymyslili...np runda swiateczna "bozonarodzeniewa" z ubiegłego roku...
Pojawiło sie wtedy 6-8 wsi z wyzszymi poziomami budynków, ratusze, eko zagroda spichlerz po 40 były chyby....deffa w nich było 10k/10k klik
 

DeletedUser145909

Guest
Z tymi strażnikami, nie był by zły pomysł.
Tylko ile czasu runda by miała trwać?
 

DeletedUser

Guest
ja dużo na portugalskim gram a po 2 makap co myślisz ze jesteś królem tego swiata bo cię nikt nie zjedzie zapewniam cię że zjedzie może to nie ja ale napewno 50 osób się znajdzie

to z toba na jednej poznej rundzie gralem, co we 2 zjechalismy w 10-15 min gracza 50k ? majac ja 10k a ty 5k ?:D
 

DeletedUser148447

Guest
Początek: poniedziałek, 2010-09-? 17:00
Koniec: piatek, 2010-09-? 19:00

Opis:
Bez Rycerza. Ochrona 1h.
Technologie 0/10. Max graczy na plemię:10. Pełna współpraca tylko z plemieniem.
Ceny szlachciców 3+1 tylko z paczkami surowców.
Obrona ma 2x wieksze wartosci

Sen od 1-12 godzin, po wylaczeniu snu mozna go znowu wlaczyc po uplywie 3 godzin.

Limit Graczy: 250
Warunki zwycięstwa: top1-60pp top2-30pp
Prędkość:150
Prędkość jednostek: 0.4
Tryb śpiący: Tak
Zastępstwo: Nie
Morale:Tak
Kolejka budowy: Tak

Co myslicie o takiej rundzie?
Uwazam, ze bylaby dobra dla osob ktore, maja malo czasu na gre w tygodniu lub chodzą do szkoly.
Czekam na wasze zdanie : P
 
Do góry