rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser169458

Guest
on nie ma stylu gry, zeby miec styl, trzeba umieć grać ;)

Ps. Opis Verum tergum czyt. Bajus

Jestem fanem Nitra^^

Deffuję <3
Pierwszy raz w życiu.


2 Verum Tergum? 2.494

TO ISTNIEJE TAKIE COŚ JAK RO???!!! :O


+ nazwa wioski Verum Tergum dA KinG !


Czy to jest zdrowy człowiek? Czy ja tu czegoś nie rozumiem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hehe topa jest. Gratki dla Ceitera za świetny start. potem nadrobiłem,a końcówka... uff podbiłem 2 jakieś wioski 2,5k i 1,5k i nagle top1:p
PS podbijałem deffem:D
 

DeletedUser

Guest
A mi jakis gostek 6k wioske zakosil w ostatniej chwili, i dlatego top 1 masz :p No ale co... Brak premki i brak topki ;x

hehe mi ten Twój wspołplemieniec odbił wieś 7k. i mnie sklinował... (ahhh te synchro z mozilli:D) do poniedziałku takie będzie:(
 

DeletedUser

Guest
Wiesz ile ja ludzi skinowalem ? Co po chwile mialem karete na chacie, tylko kontrowalem nie zdazylem przejmowac nawet...

życie.:p
Ja osobicie ataków nie miałem <3 tylko na samym początku CoTy mi wjechał przy 500pkt gdy miałem 500/300 deffa i 200 lk i wszystko ubił:( zostło mi chyba 60lk;/ i daltego tak odskoczyłęś potem zrobiłęm ratek na 28 i Cię dogoniłem:D
 
Wynik reakcji
6.791
życie.:p
Ja osobicie ataków nie miałem <3 tylko na samym początku CoTy mi wjechał przy 500pkt gdy miałem 500/300 deffa i 200 lk i wszystko ubił:( zostło mi chyba 60lk;/ i daltego tak odskoczyłęś potem zrobiłęm ratek na 28 i Cię dogoniłem:D

Sam widziales dalem Ci rw jak gostek mi wbil co mialem z nim soja gdy sms'a pisalem... ;o Rozbil sie na offie no ale co, polowa wtopiona..
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Poxop najpierw popatrz na siebie, wydawało mi się, że masz jakiś styl a nie jak te wszystkie prosy verumy srergumy (ps. dzisiaj wyliczyliśmy 9 konto verum srergum = 2kan). Gadamy na luzie pytam o sojusz zgadzasz się wszystko ok, pomagam ci, nagle 19 ataków -.-. Swoim miernym offem 1,7k topa i 500lk byś sobie mógł mnie podrapać ale verum srergum oczywiście który niby cię atakował tak naprawdę kolejny raz pokazał swoją klase poprzez 'murzynowanie' - interpretuje to jako kolejny desperacki ruch w nadzieji na znalezienie kolegi. Deffa mi wyczyścili, ale miałem jeszcze 3k lk przejąłem i poxopa i srerguma. Przykre poxop, że będę miał "jechane na każdej rundzie" za złamanie przez ciebie sojuszu, przeprosił byś. Więc najpierw patrz na siebie potem oceniaj innych.

lol przeciez cofnalem grubych idioto.

znajomy napisal mi na gg, ze ugadujesz sie na mnie na tsie z kims, to poslalem 3 grube, potem napisales mi na pw, ze to nie ty, to cofac najpierw cie wysmialem, ale potem zaczalem cofac i tylko 1 atak nie zdazylem, pierwszy ;]
przeszedl off z 1 grubasem i tyle, reszta grubych wracala. Nawet Cie nie przejalem, gdybym chcial, to moglem nie cofac... a gadanie, ze napewno wiecej grubych nie mialem - widziales rapka co bylo po za wsia, wiec dobrze wiesz, ze moglem :)

pozdro i bez spin
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Poxop najpierw popatrz na siebie, wydawało mi się, że masz jakiś styl a nie jak te wszystkie prosy verumy srergumy (ps. dzisiaj wyliczyliśmy 9 konto verum srergum = 2kan). Gadamy na luzie pytam o sojusz zgadzasz się wszystko ok, pomagam ci, nagle 19 ataków -.-. Swoim miernym offem 1,7k topa i 500lk byś sobie mógł mnie podrapać ale verum srergum oczywiście który niby cię atakował tak naprawdę kolejny raz pokazał swoją klase poprzez 'murzynowanie' - interpretuje to jako kolejny desperacki ruch w nadzieji na znalezienie kolegi. Deffa mi wyczyścili, ale miałem jeszcze 3k lk przejąłem i poxopa i srerguma. Przykre poxop, że będę miał "jechane na każdej rundzie" za złamanie przez ciebie sojuszu, przeprosił byś. Więc najpierw patrz na siebie potem oceniaj innych.

Jestem prosem?:confused: i to nie moje 9 konto:) tylko 5 przez równy rok:)
-Bajus
-Funny
-Zawirowane
- i potem chyba z 5 rundek na Mi@mi
-Verum


hahah mnie przejąłeś?:D Jaka to runda byla?:D ja przez ostatnie 2 dni nie grałem SP oprócz wczorajszej rundy od 21.
 

DeletedUser

Guest
Jestem prosem?:confused: i to nie moje 9 konto:) tylko 5 przez równy rok:)
-Bajus
-Funny
-Zawirowane
- i potem chyba z 5 rundek na Mi@mi
-Verum


hahah mnie przejąłeś?:D Jaka to runda byla?:D ja przez ostatnie 2 dni nie grałem SP oprócz wczorajszej rundy od 21.

NIe znam się dla mnie bajusy srergusy, verumy srergumy, 2srany, zdziesrany, i tak bym mógł wymieniać jeszcze z 10 kont dla mnie wszystkie te równają się 0.
 

DeletedUser

Guest
yyyyyy


CoTyTutajRobisz? dzisiaj o 14:40
ok
Verum Tergum? dzisiaj o 14:39
sojek?



CoTyTutajRobisz? (xxx) podbija ### (490|493) K44


erum Tergum? dzisiaj o 14:37
no,sojusz.
Coma18 dzisiaj o 14:37
tak!!
Verum Tergum? dzisiaj o 14:36
Filip?
Coma18 dzisiaj o 14:36
verum sojusz:D?


Coma18 (Wioska Coma18s) atakuje ### (490|493) K44 - (sss)


lIIIlIIIIIlllllI dzisiaj o 14:24
ok
Verum Tergum? dzisiaj o 14:24
sojek?


lIIIlIIIIIlllllI (Wioska Coma18s) atakuje ### (490|493) K44


hahah i tak się złożyło.że wszyscy w jednej minucie atakują+ Coma 35 fejków...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry