rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Tak odbijając od tematu. Gra ktoś na SP z "starej elity" 1-700 rundy ;) ?

na pyt "Who da fuq are you":
http://pl.twtotal.net/ladder/profile.php?userid=251&s=

siema muli :)) ze starszych jakos w grudniu nawet celeniora widzialem :D ale juz go nie widac, moze gra (moze nie) - sam teraz nie gram, to nie wiem.
A tak to meff czasem wbije, rozsiewca/acia (teraz loser), em... w sumie chyba tyle :D


sory szronka ostatnio widzialem xd no i g4sh gra jako ego sum deus ;D
 

DeletedUser178043

Guest
Można tak powiedzieć xD
Ale z tym to głębsza historia jest ;p

A no i jakby ktoś miał kontakt do Meffa to pobiłbym na PW bo mam potrzebę się z nim skontaktować ;>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
ojoj , poxop przejął jabuszke, zaraz hejty polecą ;d

to ilu was tam na koncie gra ? ja w sumie mialme nie grac, bo przez pierwsze 20 min nie gralem nic, ale zobaczylem, ze jabuszka gra, to sciagnalem szybko chroma (mozilla mic cos nie dziala) no i zaczalem sobie pykac :D

najbardziej zalosne te skany co chwile na mnie xD hahahah i na pw "to nie ja nasylam" :D a jak odpisalem, ze gram deff, to odrazu "przeciez widzialme rapka, ze grasz off" :D hahahahahha

takie tam... :D

52398504786593150898.jpg
 

DeletedUser

Guest
hahah Dobre:D Tam gra chyba Coma i Jabuszka,a u czeskiego czeski i takitampr0
 
Wynik reakcji
1.428
CoTyTutajRobisz? dzisiaj o 19:32
ok
Speedmaker666 dzisiaj o 19:32
sojusz?

A jak:
1 Speedmaker666 28.031

to:

Agresor zwyciężył

Szczęście (z punktu widzenia agresora)
-21.2% Pech
Szczęście
Agresor: CoTyTutajRobisz?
Pochodzenie: wioska CoTyTutajRobisz? (497|490) K44

Ilość: 0 0 1879 0 1552 0 149 26 0
Straty: 0 0 1 0 1 0 0 0 0

Obrońca: Speedmaker666
cel: Deffujemy (499|489) K44

Ilość: 0 0 59 0 32 0 8 0 0
Straty: 0 0 59 0 32 0 8 0 0

Łup: 5.556 5.556 5.556 16.668/142.860
Szkody spowodowane ostrzałem katapult: Plac uszkodzono z poziomu 1 do poziomu 0
Uwaga: Twoje wojska zostały wykryte przez wroga

» Wprowadź wojska do symulatora
» Wprowadź do symulatora wojska, które przeżyły
» Opublikuj ten raport

Nie chce mi się konwertować :)
 

DeletedUser169458

Guest
to ilu was tam na koncie gra ? ja w sumie mialme nie grac, bo przez pierwsze 20 min nie gralem nic, ale zobaczylem, ze jabuszka gra, to sciagnalem szybko chroma (mozilla mic cos nie dziala) no i zaczalem sobie pykac :D

najbardziej zalosne te skany co chwile na mnie xD hahahah i na pw "to nie ja nasylam" :D a jak odpisalem, ze gram deff, to odrazu "przeciez widzialme rapka, ze grasz off" :D hahahahahha

takie tam... :D

52398504786593150898.jpg

U mnie jabuszka popyla ;d ja nie gram sp praktycznie ;p raz na 3 dni agram jakąś rundkę, więc się nie chwal ;d
 

DeletedUser177745

Guest
do usunięciaxxxxxxxxxxxxxxx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Poxop najpierw popatrz na siebie, wydawało mi się, że masz jakiś styl a nie jak te wszystkie prosy verumy srergumy (ps. dzisiaj wyliczyliśmy 9 konto verum srergum = 2kan). Gadamy na luzie pytam o sojusz zgadzasz się wszystko ok, pomagam ci, nagle 19 ataków -.-. Swoim miernym offem 1,7k topa i 500lk byś sobie mógł mnie podrapać ale verum srergum oczywiście który niby cię atakował tak naprawdę kolejny raz pokazał swoją klase poprzez 'murzynowanie' - interpretuje to jako kolejny desperacki ruch w nadzieji na znalezienie kolegi. Deffa mi wyczyścili, ale miałem jeszcze 3k lk przejąłem i poxopa i srerguma. Przykre poxop, że będę miał "jechane na każdej rundzie" za złamanie przez ciebie sojuszu, przeprosił byś. Więc najpierw patrz na siebie potem oceniaj innych.
 
Do góry