rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser169681

Guest
:D, bo mnie nie było na rundzie :> ani nikogo innego, ogarniającego^^

to miało mnie obrazić?:p na takiej nic do ogarniecia coma pisał do mnie jaką ma taktyke ja podałem mu swoją i wyszło moja lepsza tak samo zagrały 2 osoby po za mna i niesety przegrałem ale miałem racjię;P
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Też jestem ciekaw kto tam siedzi.. Zawsze mieliśmy z detoxem sojka na każdej rundzie, a tu dzisiaj na nocnej kontra od niego na powracającego offa od Keymila i potem z nim dograne grubaski.. lekkie zdziwko nie powiem:) Ale też bym chciał wiedzieć kto tam gra, bo na pewno jakiś przeciętniak by tak grubych nie dograł;[
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.048
Też jestem ciekaw kto tam siedzi.. Zawsze mieliśmy z detoxem sojka na każdej rundzie, a tu dzisiaj na nocnej kontra od niego na powracającego offa od Keymila i potem z nim dograne grubaski.. lekkie zdziwko nie powiem:) Ale też bym chciał wiedzieć kto tam gra, bo na pewno jakiś przeciętniak by tak grubych nie dograł;[

ktoś z repki:) tyle moge powiedzieć:p
 

DeletedUser171672

Guest
Black noob.. O sojusz prosi, a pozniej noob zdradza... Nie pograsz już na żadnej rundzie noobie..
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
pewnie det cisnie, a napisał jakąś pierwszą lepszą ścieme tu na fo :>
lecimy po najwiecej winów na całym świecie na sp ;]
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.048
to może by chociaż należało dać jakąś notke w profilu czy jak ktoś się grzecznie pyta co jest grane odpowiedzieć?

Absolutnie nie spodziewałem się ataku z jego strony, chyba się zgodzisz z tym, że byłeś już Key na łopatkach a tu taki joke.

tak rzeczywiscie bylem na lopatkach zaatakowales rozwaliles mi piki nie kontrowalem ja bo sobie od razu ustalilem z detoxem ze on gra offem i to on cie mial kontrowac bo bylo wiadome ze grasz piki plus lk czyli moja kontra lekką byla bez sensu. on mogl sobie spojnie offem grac bo wiedzialem ze to na mnie polecisz:D padło mu wszystko bo ty miałes deffa od tego aniolka tez sam nie grałes
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
tak rzeczywiscie bylem na lopatkach zaatakowales rozwaliles mi piki nie kontrowalem ja bo sobie od razu ustalilem z detoxem ze on gra offem i to on cie mial kontrowac bo bylo wiadome ze grasz piki plus lk czyli moja kontra lekką byla bez sensu. on mogl sobie spojnie offem grac bo wiedzialem ze to na mnie polecisz:D padło mu wszystko bo ty miałes deffa od tego aniolka tez sam nie grałes

Od tego Aniołka miałem jakieś 1500pik, reszta była moja.. Tak jak pisałem Twój rozwój non stop kontrolowałem dlatego tamten koleś podesłał tylko piki bo miałeś jedynie lk więc po co miecze. Gdybym od początku wiedział że detox to wróg na pewno bym mu nie pozwolił takiego offa utrzaskać i miecze wszystkie dał do wsi.. a tak to poleciała kontra z toporami i co niby miałem zrobić :p

Ale dobra daliście rade, pogratulowałem bo ładnie grube dograne były, tylko tak jak mówie dla mnie nie halo było z tym że ktoś mnie ładuje z konta detoxa gdzie przez 40 poprzednich rund zawsze mieliśmy sojusz i tu sobie mógł offa zrobić nie atakowany przez nikogo.
 

DeletedUser

Guest
pewnie det cisnie, a napisał jakąś pierwszą lepszą ścieme tu na fo :>
lecimy po najwiecej winów na całym świecie na sp ;]

Nie sądzę by keymil bajki opowiadał, a kto tam gra to wystarczy skojarzyć jeden fakty i wiadomo :) a przynajmniej mi się tak wydaję że wiem kto tam z repki siedzi :D
 

DeletedUser

Guest
No troche denerwujące xD
Ja tez mam typ kto tam u detoxa ogarnia te rundy z repki xD
Ale głowy nie dam :D Bo tylko przypuszczam , a mam tylko 1 argument dlaczego :)Jeszcze bym musiał sprawdzić kto tam z key'em na specku gra , żeby ew. się upewnić :D
 
Do góry