rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser169458

Guest
siema nedzarze musze was zmartwic nie bylo mnie ani dzis ani wczoraj ani na plemionach ani w domu niestety dostalem bilecik na pol roku wiec czas sie pozegnac 17 maj do widzenia ,haslo maja zaufani jak chca to neich graja mi to juz delikatnie powiewa nara male piony

szykowalem sie do 73 swiata a tu niemila wiadomosc mysle ze kmicic za pol roku bedziesz gotowy na pojedynek cwicz cwicz moze kiedys dasz rade podbic mnie na paczki

Ja dałem, czyli jestem najlepszy? xD
 

DeletedUser155263

Guest
co za grafik macie :(
24h runda żal :( bym se pograł dziś wiezcorkiem coś ale nie bo szanowna administracja walnełą runde 24h :( hahah
 

DeletedUser169458

Guest
Nom, nie tylko Wy. Tak się nudziłem cały dzień, i wchodzę na kompa, patrze a tu dali runde 24 h ;x wg mnie, Droga Administracjo rundy tego typu powinny być usunięte z grafiku. :(
 

DeletedUser157137

Guest
mowilem kiedys ze to najglupsze co moze byc to wy mowiliscie ze beda fajnie , ze zagranica sa takie rundy i ze jest super fajnie. To macie i grajcie: ) haha
 

DeletedUser161505

Guest
Coś wam się nie pomyliło z tą rundą 83 surki na minutę ? przy eko 23 ?
 

DeletedUser149625

Guest
lol ale runda haha..

GRATULACJE TO SĄ WŁAŚNIE SZYBKIE PLEMIONA...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169681

Guest
czyli co 40min weiść zrobić 2 poziomy ratusza i na koniec inne budynki na które wystarczy czasu i surowców i po rundzie ale i tak sa jacyś ludzie co piki zrobili;P
 

DeletedUser175699

Guest
polska wymiata na szybki z wszystkich krajoów polska daje na mniej pp i jescze te rundki 24 h :(

prosze o zmienie graafiku


wczoraj top 1h na rundzie 24 h nie chciało mi się już aby wchodziłem jak było coś do rozwaleniea np sandał weszedł zagwiznął nam 2 wciohy i po ochronie w ciągu 10 minut z wioch 8 zosstało mu 0 :) sandał klinuj lepiej :)
 

DeletedUser175699

Guest
szkoda że nie możesz tego zrozumiedż że na moim koncie gra 2 osoby bo 3 nie ma czasu est takie coś jak praca :)

każdy z nas robi , ale jak mamy czas to gramy sobie :)


po prostu nie możesz się pogodzić że wygrywam:)
 
Do góry