rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser175699

Guest
Detox noobie po co na kazdej rundzie jak jestes zjechany i przejety piszesz usprawiedliwienie w priofilu ? :D

uuu tutaj sie pomyliłeś kolego detox miał ataki i tak jak było w profilu to tak było widziałem rapki kurcze nie zdąrzyłem przejąc nic a miałem ofika jeszcze 4000 topora na 2000 lk i 200 tarana za mało czasu
 

DeletedUser175699

Guest
sam widziałeś ledwie co wojo już miałem miałem przetem 1000 pika i 500 lk i gościu mnie rozwalił do 300 pikai 300 lk kontre dałem , i zacząłem robic ofika w 1 h zrobiłem ofika 4500 na 2200 i 230
 

DeletedUser169406

Guest
to nei bylo suprawiedliwienie dostalem w pewnej chwili duzo atakow i jeden byl wlasnie ta lekka co wpadla we mnie i gdy klikalem ucieczke pokazalo mi "nie masz wystarczajacej ilosci jednostek" i pozniej wpadaly lekkie comy i jakiegos koelsia i ubily mi wszytsko nei mam pretensji ale szkoda ze atakoali w 6 bodajze

Hahah ja z coma cie tylko ;P a ze jakis noobek sie durzucił to juz nie my:p i cie nikt więcej nie atakował chyba ze jakis jeden:p ale bez przesady:D a pw jakie mi wysłałes;p piękne;p aż pozazdroscic poziomu:p
 

DeletedUser158592

Guest
ciebie pojechalem po 34 minutach wiec co sie odzywasz , pokazales jaki masz poziom intelektualny poraz kolejny .
 

DeletedUser161505

Guest
andrzej daj no swoje gg umówimy pojedynek :)

Na razie 2:0 dla ciebie ;p

Ale oficjalnie myślę, że będzie inaczej.

Bez spin oczywiście ihih
 

DeletedUser

Guest
jakie 2:0? co tez wtopiles ofika lub lekka na defiarzu? slabym zreszta bronil deffem hahah 2 na 2 deff przeciez by to lekka rozbil sama pokazal swoj poziom 0 klina 0 nic
 

DeletedUser162819

Guest
Jak możecie ,to nie atakujcie zbytnio mnie i Kurka do czasu aż skończymy nasz pojedynek ;p

Gramy 1vs1 bez plemienia.

Dzięki
 

DeletedUser171672

Guest
Admini chyba na złość robią ;/ W ustawieniach pisze, że wioska startowa 500 pkt. a jest 292..;/
 

DeletedUser161505

Guest
jakie 2:0? co tez wtopiles ofika lub lekka na defiarzu? slabym zreszta bronil deffem hahah 2 na 2 deff przeciez by to lekka rozbil sama pokazal swoj poziom 0 klina 0 nic

Dokładnie tak ale cóż niech będzie, że 2:0 bo jednak wygrał miał lepszą taktykę. Oczywiście w pojedynku mam nadzieje, że będzie zupełnie inaczej bo tam będzie technika grała rolę nie taktyka defa :)
 

DeletedUser

Guest
Kropek moj mistrz !!!!!!!!!!! 7 k wiocha ! ja nigdy takiej na oczy u siebie nie widzialem na rundzie 500 pkt !
 

DeletedUser

Guest
sluchaj mial zapewne eko na poziomie 25 ful ofikka na pewno tez gdyby nie to eko a wczesniejszy palac by podbil 5 wioch ale szkoda ze wioski nie lyknal ani jednej 10 sek zabraklo podobno
 

DeletedUser162819

Guest
Nie wiem co miał w wiosce :) Ale i tak gratuluje kropeq.


//Wszystkie topki możliwe się udało zdobyć :)

Nawet "najlepszy gracz polskich plemion" po tym jak nasłał kilka osób i wszyscy padli odpuścił :)


Dzięki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
dobra rundka :p niestey 4 karety w drodze nie dotarly do celu zoabczymy przy nexcie czy je przejalem po czasie jestem ciekawy i czy wyprzedzilem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry