rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
Jako ze u mnie bieda z pp to mogę z kimś zagrać pojedynek hhehe ale nagroda max 30pp:)
 

DeletedUser158592

Guest
andrew gdyby nie defik na kazdej rundzie bys byl burzony do 26 pkt nawet na rundzie 12 k chesz ywjdz na pojedynek i pokaz ze jestes cos wart "zjechac" kogos defem to jest oznaka slabosci przed drugim graczem

Czlowieku pogrążasz sie z postu na post :) Wyburzylem Cie do zera prawie , do tego wygralem runde jako top 1 RA i RO wiec skoncz swoje placze na temat mojego poziomu bo i tak go nie przeskoczysz :) Polecam przeniesc sie na serwer brytyjski , tam moze o TOP10 porywalujesz
 

DeletedUser

Guest
Czlowieku pogrążasz sie z postu na post :) Wyburzylem Cie do zera prawie , do tego wygralem runde jako top 1 RA i RO wiec skoncz swoje placze na temat mojego poziomu bo i tak go nie przeskoczysz :) Polecam przeniesc sie na serwer brytyjski , tam moze o TOP10 porywalujesz

slaba jestes umieszz sie zadefowac a na normalny pojedynek z zasadami sie nie chcesz zgodzic skoro z ciebie taki PROS to powinienes uciszyc mnnie do konca... a tak pokazujesz tylko swoja slabosc , masz zagrane 150 rund i wygrales zaledwie 12 co swiadczy o twoim marnym poziomie
 

DeletedUser158592

Guest
slaba jestes umieszz sie zadefowac a na normalny pojedynek z zasadami sie nie chcesz zgodzic skoro z ciebie taki PROS to powinienes uciszyc mnnie do konca... a tak pokazujesz tylko swoja slabosc , masz zagrane 150 rund i wygrales zaledwie 12 co swiadczy o twoim marnym poziomie

myslenie tez za dobrze ci ni idzie widac :D jakim cudem wygralem runde jako top 1 RA ? skoro gram defem ? czlowieku co ty gadasz wg . Moze jeszcze mi ustalisz z jaka liczba pik mam zaczynac farmienie i kiedy przeskoczyc na lk ... ?
 

DeletedUser161505

Guest
kmicic zagraj ze mną. Bo na prawdę prócz defowania na początku nic nie potrafisz nawet dobrej kontry zrobić. Kontry na 2 sek :))
 

DeletedUser161505

Guest
no fakt zwaliłem zwaliłem normalnie z takiego czegoś uciekam. Ale cóż jakbyś zagrał pojedynek to byś przynajmniej pokazał swoją wielkość. Ja przynajmniej kontrowałem w miarę normalnie gdyby nie deff pewnie szybko byś skończył next razem się przygotuje :)
 
Wynik reakcji
6.805
slaba jestes umieszz sie zadefowac a na normalny pojedynek z zasadami sie nie chcesz zgodzic skoro z ciebie taki PROS to powinienes uciszyc mnnie do konca... a tak pokazujesz tylko swoja slabosc , masz zagrane 150 rund i wygrales zaledwie 12 co swiadczy o twoim marnym poziomie

Jak budujesz najszybciej karete to przeciez Twoj "Najlepszy" off na servie rozwali deffa Kmicicia ;) Wiec nie rozumiem dlaczego placzesz ciagle na FO ze ktos gra deffem ;>
 

DeletedUser

Guest
no fakt zwaliłem zwaliłem normalnie z takiego czegoś uciekam. Ale cóż jakbyś zagrał pojedynek to byś przynajmniej pokazał swoją wielkość. Ja przynajmniej kontrowałem w miarę normalnie gdyby nie deff pewnie szybko byś skończył next razem się przygotuje :)

ja z chęcią zagram od 66pkt ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak budujesz najszybciej karete to przeciez Twoj "Najlepszy" off na servie rozwali deffa Kmicicia ;) Wiec nie rozumiem dlaczego placzesz ciagle na FO ze ktos gra deffem ;>

lepku nei tryniaj sie bo nei do ciebie rozmowa nei odzywaj sie jak dorosli gadaja
 

DeletedUser162819

Guest
Ale Kmicic przywalił na koniec ;p Ale nie miałem już co zrobić,bo 100k RO samo się nie zrobiło .

Fajna taka godzinna runda :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser161505

Guest
nom dość fajna runda nie zauważyłem, że przedmioty są hihi ;p
 

DeletedUser

Guest
co ja takiego powiedzialem do ciebie step? a propo terazniejszej rundy to nie gram rundek typu cat ale dziwi mnei ze step na regule 100 miales takie Ro przeciez nei budowales defa? hHA
 

DeletedUser162819

Guest
Czytałem posty i pisałem i przypadkiem twój nick zamiast innego.

Pomyłka ;p
 

DeletedUser

Guest
a kto ci tak walnal sowicie?

andrew keidy pojedynek bo az nie chce mi sie defowac boo nei lubie tego robic bo na kazdej rundzie bys wtopil na mnie wojsko wiec mozna zagrac of na of wkoncu
 

DeletedUser161505

Guest
to mogło być przez przypadek jakbym się nie obudził 3 sek przed atakiem wtopiłbym tak 350 kast :) bo zauważyłem, że rycka nie ma
 
Do góry