rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Hahaha zarzekaj się dalej że na bocie nie jedziesz. Dałem sto milionów pp i jestem. Cały mój dorobek życia. Żałosny jesteś. Napisz do Druba ile pp trzeba dać żeby się dostać to się dowiesz. A na 1 vs 1 cały czas czekam. Oczywiście tylko o minimum 200pp może być więcej.
 

DeletedUser136373

Guest
Hahaha zarzekaj się dalej że na bocie nie jedziesz. Dałem sto milionów pp i jestem. Cały mój dorobek życia. Żałosny jesteś. Napisz do Druba ile pp trzeba dać żeby się dostać to się dowiesz. A na 1 vs 1 cały czas czekam. Oczywiście tylko o minimum 200pp może być więcej.

Coraz bardziej lubie takich ludzi jak Ty :DD

"Brak katasów, minimum 16k miejsc w zagrodzie, o 100pp. Start 26 lub 2,1k. Czekam na odpowiedź. "

Zaraz może napisz 300pp.

Nie gram w to na tyle by mieć taką ilość PP, ba mam zaledwie 9 punktów - interesuję Cie pojedynek o 9pp ?

Bez PP nie da rady powalczyć ? Nie będziesz dawał 100% z siebie ?

W ogóle jakim cudem taki szarak jak ja jest wyzywany na pojedynek przez gracza z reprezentacji ? Wtedy masz pewność, że wygrasz? Hahah :D

Jak dla mnie te pojedynki to kpina :]

Znajdziemy się na jednej rundzie - będę miał czas to szykuj się na PW ode mnie, że powalczymy ;) Według mnie jak walczyć to nie oficjalnie. Poprostu zaczynamy równo i atakujemy siebie już od 26pktów :)

Pozdro :*
 

DeletedUser167483

Guest
Dobra chopacki, my tu gadu gadu, a ja dograłem idealnie pięknie rundkę egowi i jest top uno totala, napijcie dalej, siemano.
 

DeletedUser

Guest
Bez pp nie mam zamiaru tracić czasu żeby ustawiać się specjalnie pod kogoś.
 

CrusherPL

Zwiadowca
Wynik reakcji
41
Przecież to jest taki pr0 denny napinacz, że głowa boli.
W topce jest póki ma ochronę początkową, czyli jakieś 30 minut, potem byle jaki graczu go jedzie jak chce ;]
Żal mi takich ludzi, ale to oni upiększają nasz kraj :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser155263

Guest
ja bym tu zaspiewał hej hej to nie usej ale mnei ząbek boli heheheh :") jutro wbije sobie na 1h z cykulu pocisk repki :) a potem zahalac morde
 

DeletedUser155263

Guest
trzymam kciku bo wybrałeś słabiaków do pojedynku bez problemu wygrasz powodzenia brachu :D
 

DeletedUser162819

Guest
Nowy mistrz sp... Gratulacje Ego. wygląda na to,że jesteś najlepszy ;)

Najwięcej topek,mniej zagranych rund niż reszta top3...
 

DeletedUser169458

Guest
aż sie łezka w oku kreci. Napisałem dzis do ego o sojusz, on nie odpisał. Wiec uznałem, ze pewnie mnie przejmie. Wysłałem 4 grubych, po czym dostałem wiadomość zdradziecka suka. Hihi
 

DeletedUser162819

Guest
Mam nadzieję,że nie mówisz o poprzedniej rundzie,bo dokładnie widziałem te pw ...
 

DeletedUser167483

Guest
Ziomeczki, hola hola, proszę Was, nie obrażajcie tak Ego, bo to ja mu tak jeżdzę całe życie i smutno mi się robi jak ktoś też tak potrafi. :/
To moja brożka. Ego pies.
 

DeletedUser172015

Guest
a tak pozatym prosta matematyka STEPP, loserek na koncie one loser zgromadzil 3.000 pkt a wiec dodajac to do jego 9.000 pkt wychodzi 12.000 ponad pkt wiec co ten marny ego moze sobie poskakac do meiczyka a i tak loser jest puki co najlepszy
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję,że nie mówisz o poprzedniej rundzie,bo dokładnie widziałem te pw ...

;)
co innego, że ziomek dosłownie co runde pisze o sojusz i błaga o plemie, bądź nietykalność... :( ale skończyło się to, oj skończyło.. będzie tak samo jak i z botkiem, do momentu, aż zrozumie, jak wielki błąd popełnił. :)

a mój cel? być najlepszym w 2012 roku, bo na pewno nie loser, ten człowiek na to nie zasługuje ;)
 

DeletedUser

Guest
a tak pozatym prosta matematyka STEPP, loserek na koncie one loser zgromadzil 3.000 pkt a wiec dodajac to do jego 9.000 pkt wychodzi 12.000 ponad pkt wiec co ten marny ego moze sobie poskakac do meiczyka a i tak loser jest pÓki co najlepszy

http://pl.twtotal.net/ladder/profile.php?userid=6 + pojedyńcze nicki na których było po kilka topek, nadal nie masz racji, ale właź w tyłek swojemu e-ziomkowi.
dobrej nocy;)
 
Do góry