rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser155263

Guest
detox dawaj ze mna o pp pojedynek :D
mistrzu jesteś pro ale nie do moich :) heheh
z jakiego bota?:)
chłopie trzeba czasami poświęcić się i ponad 150 kart otworzyć:)
ta potem klikasz t i ile ataków póscisz z 50 ?> nawet nei bo bedzie komunikata maks 5 atyaków na 1s


Kto pisa te słowa bo na gg dostałęm a nie chce mi się szukac. ?
haha, mialem jeszze 2k pika i miecza a ty juz nic. synchra nie dalo sie lepszego bo 100ms odstepu, a wchodzily w 2 s bo nie chcialo mi sie przerywac. a wioske oddalem, bo lubie rekumka

to kiedy to 1v1? moge grac z toba i kropkiem na raz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser136373

Guest
150 kart ustawionych na operze i wszystkie zaznaczone "OK" mają :}
Po czym naciskasz "2" i "Enter" i można puścic 150 ataków też dość szybko :) No ale wy mądrzejsi :)

Kropek nie ośmieszaj się już człowieku.
 

DeletedUser

Guest
wiem ze cie gnoja w szkole to na plemionach sie dowartosciujesz, pomoge ci zajac top1... wysyalem juz na ciebei dzsiaj sms :)

jeśli uważasz, że przewodniczącego szkoły "gnoją", to jakim sensem było to, że mnie zgłosili na wybory? przykład z życia.
następny dowód na to, że nie myślisz co piszesz.

hej, haters gonna hate
 

DeletedUser172015

Guest
150 kart ustawionych na operze i wszystkie zaznaczone "OK" mają :}
Po czym naciskasz "2" i "Enter" i można puścic 150 ataków też dość szybko :) No ale wy mądrzejsi :)

Kropek nie ośmieszaj się już człowieku.


da sie poprostu nei tzremac literki "t" tylko klikać - > o tak : klik ,klik , klik ,klik i tak 150 razy (...)
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
DEtox, nie klnij bo dostaniesz bana na fo i nie zdązymy sie umowic na pojedynek.

wieczorem napisze ci jak to widze. oczywiscie premke przelewamy przed pojedyniem do osoby3
 

DeletedUser136373

Guest
DEtox, nie klnij bo dostaniesz bana na fo i nie zdązymy sie umowic na pojedynek.

wieczorem napisze ci jak to widze. oczywiscie premke przelewamy przed pojedyniem do osoby3

Daj się wyszaleć dziecku na forum. On bana nie dostanie bo jest super fajny.
 

DeletedUser

Guest
jak ktoś pamięta mnie i nie ma ogarniętego składu to zapraszam na PM :) startuje dziś od 16
 

DeletedUser136373

Guest
Nie pion, tylko Mateusz. Piona poszukaj sobie w rodzinie :x

Dziękuje za wsparcie :)

Ale nie najeżdżaj na mojego kumpla Detoxa ! Czy jak go zbanują nie zacznie wam go brakować ? Zawsze to jakiś klaun na forum który rozśmieszy ludzi :D

Ja tam go lubie :D
 

DeletedUser

Guest
Dupre* nie gadaj że bota nie masz bo sam mnie o niego prosileś i byłeś bardzo zdziwiony jak powiedziałem Ci zę go nie posiadam to pytałeś kto inny moze miec i że idziesz dalej szukać, więc nie kłam tutaj bo to śmieszne.
 

DeletedUser172015

Guest
Dupre* nie gadaj że bota nie masz bo sam mnie o niego prosileś i byłeś bardzo zdziwiony jak powiedziałem Ci zę go nie posiadam to pytałeś kto inny moze miec i że idziesz dalej szukać, więc nie kłam tutaj bo to śmieszne.

dupre z bota slal na mnie zwiad w bardzo szybkim czasie przybylo mi 40 atakow a screena dalem administarcji a na kompie nie mam bo sie przyznam ze usunalem mysallem ze to pomoze musze cie jeszcze arz zlapalc na garacym :)
 

DeletedUser136373

Guest
Dupre* nie gadaj że bota nie masz bo sam mnie o niego prosileś i byłeś bardzo zdziwiony jak powiedziałem Ci zę go nie posiadam to pytałeś kto inny moze miec i że idziesz dalej szukać, więc nie kłam tutaj bo to śmieszne.

hahaah :D

Kiedy to było ?

Wtedy grało 80% serwa na tym jeszcze więc nie rozśmieszaj mnie :]

Teraz jestem czysty :*

Co do naszego 1 vs 1 to jeszcze się nie spisaliśmy . Ty w reprezentacji ? Hahah :D

Ile PP dałeś by się dostać ?

Ciśnij po mnie dalej na ogólnym, bajo :*
 
Do góry