rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ego Ty świat nie obchodzisz ?
Wydaje mi sie ze sniadanie sie je z rodzina a nie przy kompie w świeta hahah

czepiasz sie bo dostałeś baty na porannej? jak mawia mój profesor od fizyki: człowiek, odstosunkuj się ode mnie. :)


naucz sie uciekać w 2s kolego, wtedy porozmawiamy



loser to chodząca spina plemion, człowiek bez honoru, o kilku twarzach, zakochany w sobie, etc etc.

elo! wesołych świąt loser! jak śniadnie? przyjęło się? odbeknąłeś?
 

DeletedUser136373

Guest
Dupre* i przyjaciele - pozdrawiam noobków :)


To, że Cię pojechałem nie znaczy, że musisz mnie pozdrawiać ;)

Przyjaciele ? Pokaż przynajmniej rw, że atakowalem w kilku.

Oraz trzeba było PW pisać, że Cię atakują i bym przestał na 5min :) Chętnie bym powalczyl, a tu ani 1 kontry - no szkoda.

I widzę nowy trend na szybkich :D kogo nie zjadą to zawsze jakas awaria, w kilku atakowali lub coś :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
czepiasz sie bo dostałeś baty na porannej? jak mawia mój profesor od fizyki: człowiek, odstosunkuj się ode mnie. :)


naucz sie uciekać w 2s kolego, wtedy porozmawiamy



loser to chodząca spina plemion, człowiek bez honoru, o kilku twarzach, zakochany w sobie, etc etc.

elo! wesołych świąt loser! jak śniadnie? przyjęło się? odbeknąłeś?

Jak ja na poranej gosciu nie grałem bo sniadanie miałem buhahah!
Gosciu jestes tak zalosny i wpsolczuje rodzica ze musza z toba siedziec przy jednym stole^^
View attachment 2851 Zreszta prosze mnei nei obrazac bo nie pozwole sie obrazac byle komu:)
Jesli chodzi Ci o ta runde od 9:35 to wbilem o 10:33 faktycznie mialem szanse hahaha

Co do uciczek haha ni epotzrebuje uciekac od kontr jesli ty jej nie potrafisz zrobic, wole sie przed nia zabezpieczyc haha
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser169458

Guest
nic bardziej nie boli, niż zjechanie mnie przez jakiś botków.. masakra. tak ładnie runda się zaczęła. a tu strata głownej wioski, 2 offy zjechały deffa kolegów z lpemienia. szkoda, a wygrana była...
 

DeletedUser136373

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
kropeq nawet 4 szalcht nie potrafi zrobic. a noob har, pokazałeś klase mistrzu. pozdrawiam. Pewnie to nie byłeś Ty, pewnie mialeś milion ataków, a mówiłeś, że to ja klinować nie potrafię.
 

DeletedUser

Guest
kropeq nawet 4 szalcht nie potrafi zrobic. a noob har, pokazałeś klase mistrzu. pozdrawiam. Pewnie to nie byłeś Ty, pewnie mialeś milion ataków, a mówiłeś, że to ja klinować nie potrafię.


Ahahahahahahhahahahahahahahhahahah leże ze śmiechu ja po obiedzie boli a ty mi się jeszcze każesz się smiać, buhahahhahah



chodź na 1 vs 1 cwaniaczku zarzekałeś się ze przyjdziesz a tu lipa nie było Cię, noobie.


Ten twój śmiechowy off by mnie nie ruszył ale masz szczęście, że boteq odwiedził mnie wcześniej noobie... a klinować nie potrafisz... ja bym Cię na lajcie sklinował ale niestety 2 noobków z 9x9 odwiedzało mnie lekką noobku... za to feel bodajże puścił 4 grube bez żadnych fejków ani nic i pokazałeś klase.


Chodź na 1 vs 1 pokażesz jaki kozaczek jesteś, noobie.


PS: Skąd wiedziałem ze przylecisz no FO? Hahah... zapraszam na 1 vs 1 ale o 200pp. Napisz tu czy się zgadzasz mtermin daj MI NA PW. Czekam
 

DeletedUser162819

Guest
detox i kropeq to mistrzowie co tylko wyzywać potrafią. Gram sobie w nocy ,gra taki detox i chyba liczy na wygraną,a jak go zjechali to zaczyna mnie obrażać od razu... Tyle potrafią. 0 kultury
 

DeletedUser172015

Guest
MOGE DALEJ, dupre mam SS jak puscilem mi ataki s botka :) przgralem z toba przyznaje ale neielgalnie pusciles z bota ataki wiec nie ma sie czym zachwcac
 

DeletedUser155263

Guest
kropeq nawet 4 szalcht nie potrafi zrobic. a noob har, pokazałeś klase mistrzu. pozdrawiam. Pewnie to nie byłeś Ty, pewnie mialeś milion ataków, a mówiłeś, że to ja klinować nie potrafię.

tu gar$em czysto for fun
każdy mnei atakował co było widac na początklu ja 10k top 2 5k ro


posłałem na dupre synchro hahah
4 s... odstepy tak mi opera lagowalem 3 próby robiłem a noobek klinował 4 grubasa hahha


zrobiem 4 grube na wiosce 2500


runda nuda pewnei najwiecej lk w sumie na serwie straciłem jak i miałem 20kk wyfarmionej surryy :D
 

DeletedUser39094

Guest
Dobrze , że nie musiał wyjść z psem , albo mu się pasterka do 5 rano nie przeciągnęła. Bo by was wszystkich przejął deffem
 

DeletedUser169458

Guest
a nie sledziłęm kropeq :)

ale noo bhar ty smieszny jesteś, zawsze coś, a nigdy nic nie pokazujesz. zabawne . nie mam 200 pp, i nawet bym nie zagrał z Tobą, na ts pytałem się, czy powalczymy, nawet nie raczyłeś się odezwać.
 

DeletedUser155263

Guest
bez spiny ale jak nie wiecie to nie piszcie a ty stepchild gratkli za wczoraj choc nic mi nie pokazałeś....
 

DeletedUser

Guest
a nie sledziłęm kropeq :)

ale noo bhar ty smieszny jesteś, zawsze coś, a nigdy nic nie pokazujesz. zabawne . nie mam 200 pp, i nawet bym nie zagrał z Tobą, na ts pytałem się, czy powalczymy, nawet nie raczyłeś się odezwać.


Nie ma sensu z Tobą rozmawiać to tak jakby Drewniak z Lecha Poznań chciał pouczać Messiego proporcje te same ;) Ty zawsze pokazujesz, ale pojedynku ie chcesz grać, żałosne. Spinaj się na mnie dalej że jestem noobem jednocześnie uciekając od pojedynku ze mną.


.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry