rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
kazdy wie ze nei potrafie uciekac:p Mam za wolnego neta wole sie przed kontra zabezpieczyc:p
A co do tego ss to jest on przerobiony nikomu nie wyslalem takiej wiiadomosci

hahahahahahaha, ciekawe, w jaki sposób przerobiomy. ;)
przewerrtuj skrzynke, ale bedziesz miał zapewne problem, bo pisałeś do wielu osób, a to tylko jeden z takich SS :)

kompromitacja goni kompromitacje u Ciebie
 

DeletedUser162819

Guest
Czyli to co zwykle. Nasyłanie ze strony losera zamiast atakowanie samemu ... Normalka
 

DeletedUser172015

Guest
mam pytanie co to jest - "Darmowe premium po przekroczeniu 500 punktów."??

do tego pogubiłem się w którym jesteśmy tygodniu?? przez swieta grafik jest zmieniony??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
haha Ale fajne rundy ustawione na jutro. Do boju gracze !! Trzeba odbić mikołaja.
 

DeletedUser169681

Guest
Mam nadzieję ,że będzie eko powiększone i dużo barbabek koło mnie ;DD.


Od wczoraj synchro po 100ms umiem..
Pedro miszczu dzk.

Dzisiaj wigilia :p

tak Ci przypomne że na sp zazwyczaj jest ms 100 czyli 4 grube będą szły 300ms:d zacznij grac na wolnym świecie i poćwicz u nas na 50 jest 75ms tylko już nie ma rejestracji i końcówka:/
 

DeletedUser

Guest
Graty Noobhar, nie było mnie 13 minut, takto bym zdążył zrobić pałac i miałem Ciebie brać, ale cóż Mamusia wołała. :D
Graty jeszcze raz i powodzenia w dalszej części rundy. :>


Dzięki, haha jaka runda... przejęcia pierwsze szyły łatwo... najpierw padł boteq i zostawił we wsi offa 4/2 potem Remi na końcu meff mnie sklinował swoim offem ale dałęm duże obstawy i nie miał czym kontrować. No tak 4 wsie 18k oatrze 8 ataków.. same grube, jedną wieś obstawwiłem drugą sklinowalem... tej pierwszej nie chciało i się klinować bo deff był 4/4 i myślałem że się nie przebije a tu zonk full off do piachu i od tego momentu zaczeło się klinowanie/odbijanie itd... dobrze że w 3 innych wsiach deffa robiłem bo miałbym nieciekawie a tak wyszło że w pewnym momencie w RO ja miałem 230k a top 2 40-50k :D No ale niestety cała konkurencja sie wybiła a sandał siedział cichutko jak mysz pod miotłą i zgarnął 200pp ^^ Buhahahahha
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
rundy na jutro sa fajne, tylko..........


wygenerowano w 485 ms |

wygenerowano w 488 ms | Czas: 13:20:47 24/12/2012

wygenerowano w 476 ms | Czas: 13:25:13 24/12/2012

wygenerowano w 268 ms | Czas: 13:27:40 24/12/2012

wygenerowano w 322 ms | Czas: 13:28:58 24/12/2012
 

Deleted User - 7388697

Guest
hehehe, smieszni jesteście, na początku taki boteq który miał 90k w momencie gdy ja 100k miałem pada w 5 minut, potem czarna szlachta traci 8-9 wiosek będąc top1 i jedyne na co go stac to odbitki :D

wchodziło mi jeszcze z 5-6 przejęc, gdyby runda skonczyla sie 40-50 sekund pozniej mialbym z 50k przewagi nad top2 ;d a tak to sam jestem top2... no ale zadowole sie drugim miejscem majac topke agro bo przez pierwsze 40 minut bilem sie z troya1000, pierwsze 10 minut w miare wyrownane miedzy nami bylo, ale potem jedyne co robil to odbijał :)


detox dzieki mnie masz miejsce na pudle, bo czarna szlachte jechałem :D
 

DeletedUser150139

Guest
hehehe, smieszni jesteście, na początku taki boteq który miał 90k w momencie gdy ja 100k miałem pada w 5 minut, potem czarna szlachta traci 8-9 wiosek będąc top1 i jedyne na co go stac to odbitki :D

wchodziło mi jeszcze z 5-6 przejęc, gdyby runda skonczyla sie 40-50 sekund pozniej mialbym z 50k przewagi nad top2 ;d a tak to sam jestem top2... no ale zadowole sie drugim miejscem majac topke agro bo przez pierwsze 40 minut bilem sie z troya1000, pierwsze 10 minut w miare wyrownane miedzy nami bylo, ale potem jedyne co robil to odbijał :)


detox dzieki mnie masz miejsce na pudle, bo czarna szlachte jechałem :D

Hahaha.Ej zumir snowboardzisto jeden.Jakby w momencie Twoich ataków miałbym choć 1 takiego ofa jak Ty to zapewne byś skończył kariere...pomine to że mnie podbijałeś 40 minut...ciężko było wysłać synchro na 4 wioski na raz jak miałeś 5 ;)?
No ale w końcu :
Zułmił 24.12.12 13:52
nie ogarniam zbakany, non stop gdzies cos spierdole :D

jak tak będziesz szaleć raz snowboard raz jakieś bakanko to długo synek nie pociągniesz :D.
napisałbym coś jeszcze ale wole iść się napić.Wesołych dziedziątka!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 7388697

Guest
lesio, tyle ze miales tyle samo co ja RA, czyli prawie ze nic, a robilismy te ofy tyle samo czasu :) Jedyne na co było cie stac, to na odbijanie. A ja cos robilem, a potem zapominalem czemu tu robie i musialem od nowa ;D
 

DeletedUser150139

Guest
Zumirku przecież w pewnym momencie miałęś tylko 3 wsie...zacząłeś atakować to odbiłęm główną co mi zabrałeś + 2 Twoje inne..:).Jakby się nie dołożył jakiś cycuś obok do ataków to by się lepiej grało.
Było mnie stać tylko na odbijanie...no a co miałem zrobić?(Przy okazji Ci uwaliłem z 8-10 grubych w obronie jakimiś gównami?:D)Wywalić wojo w kosmos i Ci wsie za darmo oddać :D?Tak to przynajmniej dzieki temu nie wygrałeś tylko mój synek Eddino :*
Byłbyś lepszym ogarem to byś mnie na raz przejął.Trzymta.
 
Do góry