rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153359

Guest
crezy jest żałosny tyle mam do powiedzenia pisze prosi by go nie atakowac czlowiek sie tu zgadza a jak tylko on wie ze kogos 10minut na koncie nie bedzie odrazu atakuje...

co do tych botów ja już dawno napisałem że "gram na bodach od Poxopa" więc mam luz :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser149279

Guest
nie lubię was nikt mnie nie chce atakować :( wysłałem chyba z 20 wiadomości żeby mnie atakowali i 4 spróbowało i każdy się poddał :mad: jbc grałem sam w plemieniu 1 osoba :(
 

DeletedUser150331

Guest
nie lubię was nikt mnie nie chce atakować :( wysłałem chyba z 20 wiadomości żeby mnie atakowali i 4 spróbowało i każdy się poddał :mad: jbc grałem sam w plemieniu 1 osoba :(

nie rb z sb proo bo na specku miales 100pika i 100miecza jak cie przejmowali
 

DeletedUser162819

Guest
Nie. Odsyłam do paru postów wyżej gdzie jest rozmowa z krakiem czy jakoś tam.
Dzieciak wczoraj też wbił ,zrobił offy i buczera ostro przeorał,ciebie kto inny rozebrał,bo my daleko mieliśmy.
 

DeletedUser162183

Guest
crezy jest żałosny tyle mam do powiedzenia pisze prosi by go nie atakowac czlowiek sie tu zgadza a jak tylko on wie ze kogos 10minut na koncie nie bedzie odrazu atakuje...

co do tych botów ja już dawno napisałem że "gram na bodach od Poxopa" więc mam luz :p

skatek pisal zebys go nie atakował i dobrze o tym wiesz... bo jeszcze gadaliscie o czyms ale co ja poradze...
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
tez was tak glowa boli ? masakra ;/ pfff

kto tam teraz jest pro na sp ? tak z ciekawosci :D
 
Do góry