rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Kurde mieliśmy soja z plemieniem top1 ... Pierw przejmuje wioche ktora zarezerwowalem sam ja oczyscilem z 2 k deffa. Sojusznik przejal kilka sek po mnie pod pretekstem, ze on wczesniej mial ta wioche. No ok odpuscilem. Przy 2 ja prejalem kilka sek. po moim sojuszniku no i potem widze 3 ataki na tamta wioche a 2 atakuje glowna... Rece opadaja bez komentarza... atakowal 1 gracz wtedy kiedy klin mialem wstawic coz... klin jest dla mnie duzym ryzykiem bo mam slabego neta ale no ladna wiocha 5 weszlo 20 ms po jego ostatnim ataku... zostawilem sobie 150 pika a mu w ostatnim ataku wchodzilo 100 pika + szlachcic. Potem patrze 1 wiocha nie ma woja... A gdzie wojo rw i we mnie koles wjechal lk 3 k topka i 2 k lk zmarnowane na nic...
Czy ktoś przebije mego pecha? :D
 

DeletedUser

Guest
Słuchaj, grał u mnie zastępca.
Wpadam na konto , dostaje cynk odbij wioskę bo ona wcześniej była twoja.
No to leci offik + zaraz (300ms po ) szlachta z drugiej wioski , wiedz ja trochę nie wiem czy mieliśmy soja itp..
 

DeletedUser164406

Guest
czwartek, 12.04.2012 06:30
Koniec: czwartek, 12.04.2012 08:30
Opis: Ochrona trwa: 5 minut.
Wioska startowa: 2138 punktów
Chłopi: Nie.
Rycerz: Nie.
Kościół: Nie.
Ilość Graczy w plemieniu: 2 osoby.
Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
Technologia: Prosta
Zwiadowcy: Widzą wszystko.
Maksymalny zasięg szlachcica: 1000.
Szlachcic zbija poparcie: 20-35.
Reguła zagrody: Brak.
Przesyłanie surowców i wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
Tania szlachta.
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa: Dla najlepszego plemienia 30pp.
Prędkość 400
Prędkość jednostek: 0.5
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Nie
Morale: Tak
Kolejka budowy: Tak


Kto gra ze mna?
 

DeletedUser91827

Guest
To prawda , gralo z 50 osob i wszystcy spia :D
Ranking Nazwa Plemię P. Wioski Średnia punktów na wioskę
1 -Kaczarap Qpa!? 34.956 5 6991
2 Nigga1 [V-S] 9.676 3 3225
3 d1v. Qpa!?* 9.632 3 3211
 

DeletedUser153359

Guest
farmie na koniu z tymi przechwalkami nie pzrzeginaj bo na tej rundzie wtapiales jak nikt... tego twojego top1 rozjechalem bez problemu miales go przejac a tu co dochodzisz do niego do plemienia dlaczego? Bo cale wojsko straciles jak noobek na 1 graczu gdyby nie to ze mi noobek co mial 5s lekka do mnie wjazdu nie zrobil to za to cwaniarstwo i ciebie bym pojechal...
 

DeletedUser

Guest
farmie na koniu z tymi przechwalkami nie pzrzeginaj bo na tej rundzie wtapiales jak nikt... tego twojego top1 rozjechalem bez problemu miales go przejac a tu co dochodzisz do niego do plemienia dlaczego? Bo cale wojsko straciles jak noobek na 1 graczu gdyby nie to ze mi noobek co mial 5s lekka do mnie wjazdu nie zrobil to za to cwaniarstwo i ciebie bym pojechal...

Tak jak ja napinaczowi pol offa rozwalilem ^^
 

DeletedUser162183

Guest
farmie na koniu z tymi przechwalkami nie pzrzeginaj bo na tej rundzie wtapiales jak nikt... tego twojego top1 rozjechalem bez problemu miales go przejac a tu co dochodzisz do niego do plemienia dlaczego? Bo cale wojsko straciles jak noobek na 1 graczu gdyby nie to ze mi noobek co mial 5s lekka do mnie wjazdu nie zrobil to za to cwaniarstwo i ciebie bym pojechal...

zycie... mi jeszcze pewnie cwaniaczek deff i lk grał haha;d
 

DeletedUser

Guest
Hmm,fajnie by było jak by dali kiedy rundę "cat " ; p
Bo jak gram na rundach to takie nudne ;/
 
Do góry