rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser207976

Guest
ale was mieczykkk pojechał wczoraj co za błazny, nie musiałem nawet wchodzić bo już całkiem łomot by był


a ty Marcelek nisko upadłeś i niżej się nie da niestety porażki na rundach masz burzenie Ciebie dalej nie wyciągasz wniosków


Boh12 ty to samo ja nawet nie wchodzę na rundy bo jak widzę wasz poziom to szkoda czasu potraficie tylko szczekać na forum bo w grze nic nie pokazujecie wielkie dno i wstyd dla Polskich szybkich pełna kompromitacja ale co ja wymagam od ludzi co wstydu nie mają za grosz jak ja bym was zjechał z dostępu gościnnego

jak bardzo nisko jeszcze musicie upaść żeby się obudzić, że ta gra jest nie dla was??

Dalej się powtarzasz noobie...
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Kolejny łatwy, jak juz na forum w temacie jesteśmy to xD:
 

Załączniki

  • xdd.jpg
    xdd.jpg
    4,8 KB · Wyświetlenia: 15

DeletedUser207976

Guest
Kolejny łatwy, jak juz na forum w temacie jesteśmy to xD:

Widzę, że kolejne dziecko Lusera wbiło na rundki i forum i będzie tutaj szczekać.
Dostałeś pionku kontre i poleciałeś po kolegów z płaczem bo nie dawałeś rady.
Waliliście nas w 6. Miałem 30 fejków jak leciała kareta dlatego nie klinowałem.
Dla mnie i tak jesteście bobkami, którzy mają 13 lat i się podniecają bo kogoś zjechali.
Żenada.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220526-112331_Tribal wars.jpg
    Screenshot_20220526-112331_Tribal wars.jpg
    167,9 KB · Wyświetlenia: 13

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Widzę, że kolejne dziecko Lusera wbiło na rundki i forum i będzie tutaj szczekać.
Dostałeś pionku kontre i poleciałeś po kolegów z płaczem bo nie dawałeś rady.
Waliliście nas w 6. Miałem 30 fejków jak leciała kareta dlatego nie klinowałem.
Dla mnie i tak jesteście bobkami, którzy mają 13 lat i się podniecają bo kogoś zjechali.
Żenada.

Kim jest Luser? XD

Nie zmienia to faktu, ze nie poleciałem po zadnych kolegow (nie mam zadnych bo 5 lat temu ostatnio gralem). Druga sprawa - no kontre dostalem bardzo ładną na 20ms, ale nie od Ciebie wiec o czym tu mowa? Trzecia sprawa - co z tego ze kontre dostalem jak potem nie potrafiliscie nic zrobic z pusta wioską tylko daliscie mi sie odbudowac xD
Czwarta sprawa, ciezko miec 13 lat kiedy tak jak juz wspominalem, ostatni swiat na ktorym gralem byl 5 lat temu, a wtedy kiedy gralem pierwszy moj swiat to pewnie nie byles nawet w planach :) Pozdro
 

DeletedUser207976

Guest
Kim jest Luser? XD

Nie zmienia to faktu, ze nie poleciałem po zadnych kolegow (nie mam zadnych bo 5 lat temu ostatnio gralem). Druga sprawa - no kontre dostalem bardzo ładną na 20ms, ale nie od Ciebie wiec o czym tu mowa? Trzecia sprawa - co z tego ze kontre dostalem jak potem nie potrafiliscie nic zrobic z pusta wioską tylko daliscie mi sie odbudowac xD
Czwarta sprawa, ciezko miec 13 lat kiedy tak jak juz wspominalem, ostatni swiat na ktorym gralem byl 5 lat temu, a wtedy kiedy gralem pierwszy moj swiat to pewnie nie byles nawet w planach :) Pozdro

Na każdej rundzie byłeś jechany bobku. Teraz się szczycisz bo waliliście nas w 6.
Przynajmniej byś nie kłamał farmazonie.
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Na każdej rundzie byłeś jechany bobku. Teraz się szczycisz bo waliliście nas w 6.
Przynajmniej byś nie kłamał farmazonie.

Na kazdej rundzie czyli na ilu? Nigdy wczesniej szybkich nie gralem na powaznie (kilka lat temu podjazdu nie mialem do nikogo to jest fakt) i w tym tygodniu zagralem 4, na jednej dolaczylem 2h po starcie, na drugiej axaxa mnie pojechal bo klinowalem nie te wioske co trzeba bylo, następne dwie (wczoraj i dzisiaj) wygralem.

Szczyce sie? Nie, po prostu chcialem sie posmiac tutaj i jak widze sie nie zawiodłem :)

Nie twierdze ze jestem dobrym graczem, ale jezeli sam jestem noobkiem i wygrywam dwa dni z rzedu to powodzenia w mysleniu kim ty jestes xD
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Bo dodawac tego ze gram tylko w pracy na zamulonym laptopie gdzie co chwila cos musze robic innego, a nie spocony w piwnicy u siebie nie bede zeby cie nie pograzac zbytnio :)

/Ajj jednak dodalem, wybacz
 

DeletedUser207976

Guest
Na kazdej rundzie czyli na ilu? Nigdy wczesniej szybkich nie gralem na powaznie (kilka lat temu podjazdu nie mialem do nikogo to jest fakt) i w tym tygodniu zagralem 4, na jednej dolaczylem 2h po starcie, na drugiej axaxa mnie pojechal bo klinowalem nie te wioske co trzeba bylo, następne dwie (wczoraj i dzisiaj) wygralem.

Szczyce sie? Nie, po prostu chcialem sie posmiac tutaj i jak widze sie nie zawiodłem :)

Nie twierdze ze jestem dobrym graczem, ale jezeli sam jestem noobkiem i wygrywam dwa dni z rzedu to powodzenia w mysleniu kim ty jestes xD

Hahaha 2 rundy wygrałeś bo sojuszy nabrałeś z połową serwera i szczekać typie będziesz xD
 
Do góry