rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser201402

Guest
I bardzo dobrze bo bociarzy mniej bedzie. Ja nie trawie lidzi co oszukuja tym samym niszcza gre a coty i na bocie na sp i na specialu cisnal.. Bardzo przykre ze musi grac na wspomagaczach bo jest taki slaby tak samo jak ceiter erwin i 13... Dramat i parodia
Tak loser każdy kto Cię jedzie a odrazu botuje boś nie jesteś do pokonania. Narobiłeś sobie wrogów i teraz każdy Cię atakuje a Ty myślisz że wala Cię w kilku jak każdy chce Cię zjechać.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Tak loser każdy kto Cię jedzie a odrazu botuje boś nie jesteś do pokonania. Narobiłeś sobie wrogów i teraz każdy Cię atakuje a Ty myślisz że wala Cię w kilku jak każdy chce Cię zjechać.
No bo to prawda. Z racji ze jestem najlepszy to mam stala ekipe a innych gleboko. Jak Al Capone, jak Pablo Escobar jak Tommy Li Jones :w sciganym'
 

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
384
No bo to prawda. Z racji ze jestem najlepszy to mam stala ekipe a innych gleboko. Jak Al Capone, jak Pablo Escobar jak Tommy Li Jones :w sciganym'

Ale tak po za tym wszyscy zdrowi?

Twoja stała ekipa jest nieco śmieszna, co drugi łamie sojki a co trzeci dostaje wpierdziel na każdym sp XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser201402

Guest
No właśnie loser sam powiedziałeś grasz ze swoją ekipa to i oni mają prawo do swoich ekip. Jeżeli grają na botach udowodnij to a nie pustym gadaniem. Powiedz jaki typ botow używają do czego i dlaczego. Skoro na każdej rundzie jakiś admin wyłapie ze ktoś gra na botach.
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Loser, nie pogrążaj sie albo zrób sobie przerwe od plemion. Dlaczego ?? Bo Ci mózgł zżarły do końca hahahahahaah
Naoglądało się dziecko filmów, poza tym nie odróżniasz od XXX czasu rzeczywistości od gry hahaha
Beka z ciebie typie hahahaah
Oczerniać to Ty potrafisz, ale może wkońcu zacznij od siebie ?
1-1 jesteś pieskiem co szczeka, nie raz to udowodniłeś plącząc na pw hahahahahaah
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
zgłaszam sie. ale połowa ludzi wymienionych to powinna kawe nosić a nie kraj reprezentowac:D

kapi1122 tez sie zglasza lecz nei moze dodac konta na forum.
 
Ostatnia edycja:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
zgłaszam sie. ale połowa ludzi wymienionych to powinna kawe nosić a nie kraj reprezentowac:D

kapi1122 tez sie zglasza lecz nei moze dodac konta na forum.
Ale wiesz, że na międzynarodowych to znacznie bardziej patrzą pod względem botów i nie naslesz innych osób na typa. Nie wiem czy to na twoje siły, bo sporo słyszałem i widziałem. Tam skill i współpraca się liczy.
 
Do góry