rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Widzę dzieje się :) i bardzo dobrze:)
Stety albo i niestety(zależy jak dla kogo) nie będę mógł zagrać z wami chłopaki. Czas mi nie pozwala na to wszystko. Ale spokojnie -będę trzymal za was kciuki!:) Jak coś to piszcie kiedy macie mecze chetnie popatrze.

Co do sprawy organizacyjnej kapitanem moim zdaniem powinien zostać kaymil a zastępca powinna być osoba ktora wytyczy kaymil i powinna być to osoba która nie szuka spiny na siłę i nie nadużywa swoich praw. No i najważniejsze osobiste porachunki na bok... To już daje 60% sukcesu.
Obecnie skilla mamy najlepszego na świecie nie zapominajcie o tym teraz czas to
potwierdzic:):)

Powodzenia!:)
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
hmm dziękuje za zaspamowanie tematu zbędnymi wypowiedziami.
Jeżeli chcecie pogadać sobie na temat repki itp. to załóżcie nowy temat albo rozmawiajcie w dyskusji. Nie tutaj.

a coś więcej info jest? jakiś link? :D

Przeczytaj moją pierwszą wiadomość. Wyraźnie napisałam, że nic więcej nie wiem. Gdyby był jakiś link, to na pewno bym go przeczytała i na pewno bym go tu wkleiła, bo dlaczego nie.

Wydaje mi się,ze ten limit 12 osób to słaby pomysł,ciężko będzie ogarnąć 10 osób z 12 na jeden termin :p

Powiem tak, ja nie mam jakiś konkretnych zastrzeżeń ile ma być osób w składzie repki. Ja wiem, że do turnieju potrzeba około 10 osób. Nie wiem skąd się wzięła liczba 10. Nie wiem czy to oznacza, że rundy będą 10 vs 10 czy np 8 vs 8 plus 2 gracze rezerwowi. Ma to być turniej, więc zakładam, że mogą być przewidziane jakieś nagrody. Jeżeli będą jakieś nagrody, to jakoś wątpię, że zgodzą się aby grało 15 graczy na zmianę. Dlatego też wyraźnie napisałam na początku, że potrzebuje dyspozycyjnych graczy do turnieju, którzy nie będą mieli problemu ze wstawieniem się na rundy.


A i z racji, że zaspamowaliście mi ten temat, to nie wiem czy wpisałam wszystkich kandydatów, sprawdźcie sobie czy jesteście.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
I bardzo dobrze bo bociarzy mniej bedzie. Ja nie trawie lidzi co oszukuja tym samym niszcza gre a coty i na bocie na sp i na specialu cisnal.. Bardzo przykre ze musi grac na wspomagaczach bo jest taki slaby tak samo jak ceiter erwin i 13... Dramat i parodia
 
Do góry