rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Ludzie, powiem wam tam. Ja z k4mil doszliśmy dotego że jest to wina bugu w systemie. Natomiast polaga to na tym że przy wysyłaniu ataków z mapy klikając szybko enter (jeśli laguje internet) idą minimum 2 ataki. To może wyrzucać w suporcie jako skrypty^^^
Jeśli też wysłaliście chociaż raz 2 ataki w taki sposób jak opisałem to prawdopodobnie jest ten sam problem.
 

DeletedUser198199

Guest
Może to on :D Gdy tylko odchodziłam na chwilę od komputera i zapomniałam odstawić krzesła Synek szybko biegł zaopiekować się moimi wioskami.
Zawsze odpala takie skróty o jakich istnieniu nawet nie miałam pojęcia :)
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Chyba muszę przypomnieć niektórym ,że na forum ogólnym niedozwolone są rozmowy o banach, wklejanie rozmów z supportem nie wspomnę już o obrażaniu supportu.

Macie na pewno też inne komunikatory, więc tam możecie porozmawiać o tym jaka jestem zła, niesprawiedliwa i mało inteligentna jak to jeden gracz napisał.
 

DeletedUser178225

Guest
Chyba muszę przypomnieć niektórym ,że na forum ogólnym niedozwolone są rozmowy o banach, wklejanie rozmów z supportem nie wspomnę już o obrażaniu supportu.

Macie na pewno też inne komunikatory, więc tam możecie porozmawiać o tym jaka jestem zła, niesprawiedliwa i mało inteligentna jak to jeden gracz napisał.

Tu nie chodzi o to czy ktoś jest zły czy nie, natomiast słusznie temat sprawiedliwości jest poruszony... Chyba za bugi w grze odpowiada suport? nie wydaje mi się aby to gracz jednak był winny, dlatego też karanie za bugi w grze nie jest słuszne XDD
 

DeletedUser199262

Guest
"musi Ci się nudzić przez te strajki nauczycieli że nadal chce Ci się o tym pisać" - już prosiłem, używaj argumentów Molter, piszesz nie na temat. Sądząc po tym jak kolejne twoje wypowiedzi wykluczają się jedna po drugiej to raczej łatwo się domyślić że to ty jesteś osobą dość młodą korzystającą z wolnego, jako że nauczyciele strajkują, do ego wychowaną bezstresowo, dlatego też nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu. Chodzi o sojusz plemienny który złamałeś kilka tygodni temu, i którego okoliczności opisywałem już tu z 4 razy, pisałem Ci, że ostatnie słowo nie będzie należało do kłamcy, więc skończ się wybielać i kłamać, bo i tak nie pozostanie to bez komentarza z mojej strony. Kłamiesz - będziesz zweryfikowany.
Zacznij w końcu swoje wypowiedzi budować na argumentach i dowodach, a nie na zaczepkach, teraz o strajku piszesz jak potłuczony, jutro jeszcze o Smoleńsku napiszesz albo o 9/11 na WTC.
 

DeletedUser199310

Guest
Support nie powinien pozwalać na sytuację banowania uczciwych graczy na longach (!!!) gdzie ludzie grają przez parę dni bez przerwy. Czy to dziwne że gracze chcą zwrócić na to uwagę? Ogólnie według mnie szybkie są super *Gwiazdeczko* i na pewno odwalasz duzo czarnej roboty przez którą leci na Ciebie fala niezadowolenia, co oczywiście zasługuje na szacunek, ale jeśli wiele głosów pada odnośnie tego samego problemu, to jeśli support nie wypowie się w tej sprawie (np. że coś z tym zrobi, lub wyjaśni coś odnośnie tego), to nie ma co się dziwić wściekłych reakcji od osób które pare dni gry non stop kończą nieuczciwą blokadą.
 

DeletedUser194360

Guest
Szkoda, że teraz dzielna Gwiazdeczka nie napisze jak zakończyła się sprawa z Promykiem.
Blokada nie była słuszna, szczegółów nie zdradzimy gdyż zaraz kolejne bany na forum się posypią.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Tu nie chodzi o to czy ktoś jest zły czy nie, natomiast słusznie temat sprawiedliwości jest poruszony... Chyba za bugi w grze odpowiada suport? nie wydaje mi się aby to gracz jednak był winny, dlatego też karanie za bugi w grze nie jest słuszne XDD

Myślę ,że rozmowa na forum czy coś jest sprawiedliwe czy nie na pewno nikomu nie pomoże, Nie da się o tym rozmawiać nie łamiąc regulaminu forum (mam na myśli bany). Dlatego Proomyk nie napisałam jak się zaczęła z Tobą sprawa i nie napiszę jak się zakończyła gdyż byłoby to łamaniem regulaminu. Proste.

Jeśli chodzi o bugi to na pewno nie odpowiada za nie support. Support nie jest twórcą tej gry. W supporcie są tacy gracze jak Ty, którzy grają lub kiedyś grali w tą grę, różnią się tylko tym ,że mają jakieś tam prawa i poświęcają swój czas by wykonywać jakieś funkcje. Ale na pewno nie mają praw zmiany funkcjonowania gry. Trzeba je po prostu znaleźć i mogę je tylko zgłosić do poprawy.
 
Wynik reakcji
3.030
Loser i Barca tylko że ja bana nie dostalem bo grałem czysto. Czego o Tobie loser powiedzieć nie można. Tylko wymyślasz że 500 ataków w minutę na Ciebie slę ? XD
Synek zastanów się co Ty piszesz. To Ty na mnie 300 w mgnieniu oka posłałeś...

Przyznałbys się a nie...
 

DeletedUser199262

Guest
Ja myślę, że ze strachu to raczej zacząłeś od nowa dzisiaj, koordy znajome :) ?
dhsdsajdsjakdhsjakdsjak.PNG sdhsdsadkhdsadhk.PNG
Obrosłeś w piórka, a widzisz pewność siebie zgubiła.
 

DeletedUser180001

Guest
oneloser napisał:
podkreślam ze gram tylko w pracy lol, nie ma poziomu,hm.. okej tak twierdz tylko ze sa sami z zagranicy prawie człowieku. druga sprawa jest taka ze wieczorami mam inne zajecia a nie granie w plemiona. no skoro ty nie masz rodziny i innych obowiązków to jasne graj. ale ja jako normalny dorosły człwoiek po pracy albo spędzam czas z rodzina albo pracuje jeszcze w domu dziwne co ew spedzam czas aktywnie, jak cały dzien siedze na dupie. ale ty człwoiek z ujemnoscia szarych komorek co moze o tym wiedziec

Bez komentarza.
Mówiłem Ci nie raz przestań pisać na tym forum bo tylko sie ośmieszasz (a ta wiadomość jest tego doskonałym dowodem).
 

DeletedUser180001

Guest
-one loser napisał:
No nie wiem ramajad ale ty jestes nr1 w kompromitowaniu sie xd
.

Ok Loser niech Ci będzie.Nie lubie się kłócić 10 stron o tym samym gadać.
Miał byś czas by zagrać wieczorem jakieś rundy i pokazać jak wymiatasz gdy gra ktoś ogarnięty ?A nie tylko zagrać katami, przywalić mi 5 poziomy kuźni i skończyć (sorry ale tak każdy noob potrafi).Chyba, że się boisz przegrać to zrozumiem.
 
Do góry