rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199262

Guest
Ja myślę, że ze strachu to raczej zacząłeś od nowa dzisiaj, koordy znajome :) ?
dhsdsajdsjakdhsjakdsjak.PNG sdhsdsadkhdsadhk.PNG
Obrosłeś w piórka, a widzisz pewność siebie zgubiła.
 

DeletedUser180001

Guest
oneloser napisał:
podkreślam ze gram tylko w pracy lol, nie ma poziomu,hm.. okej tak twierdz tylko ze sa sami z zagranicy prawie człowieku. druga sprawa jest taka ze wieczorami mam inne zajecia a nie granie w plemiona. no skoro ty nie masz rodziny i innych obowiązków to jasne graj. ale ja jako normalny dorosły człwoiek po pracy albo spędzam czas z rodzina albo pracuje jeszcze w domu dziwne co ew spedzam czas aktywnie, jak cały dzien siedze na dupie. ale ty człwoiek z ujemnoscia szarych komorek co moze o tym wiedziec

Bez komentarza.
Mówiłem Ci nie raz przestań pisać na tym forum bo tylko sie ośmieszasz (a ta wiadomość jest tego doskonałym dowodem).
 

DeletedUser180001

Guest
-one loser napisał:
No nie wiem ramajad ale ty jestes nr1 w kompromitowaniu sie xd
.

Ok Loser niech Ci będzie.Nie lubie się kłócić 10 stron o tym samym gadać.
Miał byś czas by zagrać wieczorem jakieś rundy i pokazać jak wymiatasz gdy gra ktoś ogarnięty ?A nie tylko zagrać katami, przywalić mi 5 poziomy kuźni i skończyć (sorry ale tak każdy noob potrafi).Chyba, że się boisz przegrać to zrozumiem.
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Pchelka pierwszy raz mnie pokonałes i musiałes się tym pochwalić na forum? ;D nie powiem ilu graczy mnie atakowalo ale widziałeś że byłem od początku top1 obrońca a wy w trójkę mieliście do mnie po 15 sek lekką. Zobacz na ranking graczy tamtej rundy wy znikneliscie zaraz po zburzeniu mi wioski także nie ma się czym chwalić ;p

A co do ramajda i losera, chętnie pomogę w atakowaniu graczy żeby wam nikt nie przeszkadzał w 1 vs 1 też mnie ciekawi wynik, jakbym miał obstawiać to stawiam na losera
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser180001

Guest
Znikneliśmy? Kwestia tego że jak Cię rozwaliliśmy potem podbilem Happiego karetą to parę osób latało na nas samą lk.Jeden stracił , to kolejne się dogrywały i nie było szans tego wyrobić na 4 wsie.
 

DeletedUser199262

Guest
Tak, zaraz po burzeniu zniknęliśmy xD Chłopie, ty powinieneś bana dostać na tej rundzie za multikonto:
czysc.PNG
To już kolejny dowód na to, że jesteś nieszczery i manipulujesz faktami. Może się wyprzesz teraz jeszcze że Molter i Czysciciel to nie są twoje konta :) ? Żeby nie było już żadnych wątpliwości, lista graczy tej rundy: https://twspeeds.com/pl/rounds/13735
Dostałeś po łapkach na jednym koncie, zacząłeś od nowa, próbowałeś się odbudować, znowu dostałeś burzenie zanim się rozbudowałeś do 1k bo wylądowałeś ponownie obok nas po restarcie. Serio taki wojownik zaczyna od nowa, a potem wbija na multi żeby wylądować dalej od swoich rywali? Bardzo profesjonalnie, i takich ludzi support powinien banować, drugi raz od nowa na czyscicielu byś nie zaczął, bo się nie da, tym samym nie miałbyś szans się odbudować, a po pierwszym restarcie wyrzuciło cię znowu obok nas. A chciałeś być dalej od nas, nie ukrywaj tego wojowniku, wystraszyłeś się jak dziewczynka i bałeś się grać obok nas. No to se wbiłeś na drugim koncie na tej samej rundzie, co jest sprzeczne z regulaminem gry. No chłopaku, tak się chcesz bawić? Napisz, jeszcze mimo niepodważalnych dowodów, że nie miałeś multi na tej rundzie i że jesteś uczciwy... Ciekaw jestem jaką wymówkę na multikonto wymyślisz. Znowu wychodzi twoja prawdziwa twarz - twarz kłamczuszka, obłudnika, judasza. Zacznij grać uczciwie, albo skończ mydlić oczy na forum innym graczom, że jesteś uczciwy. Dostałeś po łapkach, to musiałeś złamać regulamin i wbić na drugim koncie na tą samą rundę bo nie potrafisz się pogodzić z przegraną xD ? Pytam, się czemu support takich multikonciarzy nie banuje?
Po prostu to dla ciebie lekcja pokory chłopaczku. Ty nie potrafisz przegrywać ani wygrywać. Przegrasz - płaczesz że w 50 cię atakują, jednego biednego molterka. Wygrasz, to się wychylasz jakbyś był w stanie wygrać 10vs1. Zastanów się nad sobą. Zauważ, że my jak uczciwie dostaniemy baty, jak przedwczoraj to nie przychodzimy płakać na forum. A też atakowaliście wczoraj 6vs2, i nie widzę w tym nic złego, uczciwa rozgrywka bo to gra plemiona, nie 1vs1 challenge. A ty zawsze jak dostaniesz po łapkach 6vs2, to widzisz w tym coś złego i przychodzisz płakać na forum, i zawsze masz wymówkę dlaczego przegrałeś i jak w ogóle można biednego molterka 6vs2 atakować, to przecież takie nieuczciwe xD
Pierwszy raz wygrałem z Tobą i musiałem się pochwalić? Nie, po prostu, byłeś cwaniak przed rundą na forum, a potem zacząłeś od nowa, i wbiłeś na multikonto. Po prostu się ośmieszyłeś, kozacząc przed rundą na forum, więc nie mogłem przepuścić okazji by dać ci prztyczka w nos. Minimum pokory i szacunku dla przeciwnika. Kolejny raz, Ty masz amnezję, czy po prostu masz taki tupet żeby wymyślać takie historie? Przecież 17 kwietnia w tym temacie spłakałeś się, że dostałeś po łapkach. Od tego zaczęła się nasza dyskusja, już nie pamiętasz? Cofnij sobie wątek. A chodzi dokładnie o tą rundę: https://twspeeds.com/pl/rounds/13712.
Ty zawsze masz jakieś ale, i zawsze jest płacz, bo molterek najbiedniejszy, zawsze go w 15 atakują, a on zawsze sam gra. Zejdź na ziemię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Gdzie płakałam że atakowaliscie mnie w trójkę? Od początku rundy się tego spodziewałem i nie widzę w tym nic dziwnego Ty poruszyles temat tej rundy więc skomentowałem ze swojej perspektywy, gram tylko i wyłącznie dlatego że lubię te emocje nie wchodzę na rundę żeby was bic tylko po to żeby sobie pograć. Czyscyciela mi zburzyliscie, nie miałem jak się odbudować więc zacząłem grać drugim kontem, jak wszedłem jeszcze byliście. Nie rozumiem po co ta zła krew i wypisywanie na priv i forum z nadzieją że mnie sprowokujecie. Nadal traktuje to tylko jak grę i nawet się nie zdenerwowałem że mnie burzycie bo spodziewałem się tego od początku chociaż nie ukrywam liczyłem że lepiej będę kontrował ale dostałem spam atakami nie tylko od was


Nie wchodziłem w Twój link ale przypuszczam że to ta runda z Ramajdem, nie zdenerwowalo mnie ze atakowaliscie mnie plemieniem tylko to że atakował z wami ramajad. A apropo poziomu nie pamiętam żebym swój poziom oceniał, oceniłem tylko to że w dwójkę z gheto mnie nie mogliście przejąć więc to świadczy o waszym poziomie ja to traktuje tylko jak rozrywkę. Odpisywanie Tobie też
Edit: nie bałem się grać obok was bo to tylko gra, nie widziałem sensu żeby się próbować tutaj odbudowywac. Jedyna gra jakiej się trochę bałem to the Forest
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser199310

Guest
No i takie rundy są fajne, gdzie się tworzą 3 plemiona z graczy top10, a nie jedna trójca święta dla której jedynym oporem są gracze technicy magistrzy murarze, którzy nie wiedzą jak badać jednostki więc się bunkrują do czasu gdy topka nie ma po pare wiosek z offami.
 

DeletedUser199262

Guest
"Czyscyciela mi zburzyliscie, nie miałem jak się odbudować więc zacząłem grać drugim kontem, jak wszedłem jeszcze byliście" - czyli przyznajesz się że złamałeś regulamin, jawnie? Motywacja jaka, nie potrafisz przegrywać, czy nie masz skrupułów grać nieczysto? Tak szczerze odpowiedz, bo zastanawiam się co ty w tej główce sobie tak naprawdę myślisz jak lecisz w kulki. Nie sądzisz, że powinieneś zakończyć rozgrywkę po tym jak dostałeś po łapkach 2 razy i pozostać uczciwym w stosunku do innych graczy i regulaminu? Dokładnie ten punkt regulaminu złamałeś: §4) Konta pkt 1.
"Gdzie płakałam że atakowaliscie mnie w trójkę?" - Zanik pamięci? Tutaj: "byłem od początku top1 obrońca a wy w trójkę mieliście do mnie po 15 sek lekką."
I jeszcze raz wypowiedzi które wykluczają jedną drugą: "wy znikneliscie zaraz po zburzeniu mi wioski także nie ma się czym chwalić ;p" vs "Czyscyciela mi zburzyliscie, nie miałem jak się odbudować więc zacząłem grać drugim kontem, jak wszedłem jeszcze byliście". To są twoje słowa, i znowu raz piszesz jedno, za kilka minut drugie. Ustal w końcu jedną wersję zeznań, bo się kompromitujesz. To zniknęliśmy po pierwszym burzeniu ciebie, czy jak wszedłeś na moltera jeszcze byliśmy?
"Nie rozumiem po co ta zła krew i wypisywanie na priv i forum z nadzieją że mnie sprowokujecie" - ja do Ciebie napisałem dokładnie na jednej rundzie. Na tej gdzie złamałeś sojusz plemienny. Tak to mi się nie chce do ciebie pisać w trakcie rundy, i dobrze wiesz że tego nigdy nie robię - jeśli twierdzisz że to robię, chciałbym żebyś to udowodnił screenami (z poza rundy na której złamałeś sojusz), inaczej ponownie pokażesz że jesteś kłamcą.
" ja to traktuje tylko jak rozrywkę. Odpisywanie Tobie też" - no dla mnie to też spoko zabawa jak przyznajesz się do łamania regulaminu, lub jak mogę zacytować dwie twoje wypowiedzi wysłane w przeciągu kilku minut, w których jedna wersja zdarzeń wyklucza drugą. Daje mi to satysfakcję, gdy mogę obnażyć to że jesteś hipokrytą, na podstawie twoich własnych niespójnych i wykluczających się wypowiedzi.
"A apropo poziomu nie pamiętam żebym swój poziom oceniał," - czyli twierdzisz, że tą wypowiedzią: "Kurcze już 3 wygrane rundy zgłosiłem z Moltera zamiast z Czyściciela, wady zmieniania nicku ze strachu przed Ramajdem" wykazujesz szacunek dla przeciwnika, nie wywyższasz się nad nim i nie zgrywasz fifarafy ;) ? No proszę cię, dobrze wiesz że ta wiadomość miała zamysł tego, byś wyszedł na tego najlepszego z najlepszych który zawsze wygrywa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Naprawdę to aż tak poważnie traktujesz że chce Ci się każde moje zdanie i moja grę analizować po rundzie? Nawet mi by się nie chciało ;p

Edit: zawsze wygrywam, ostatnio wygrałem sam ze sobą i zrzucilem 15 kg w dwa miesiące więc już nie wyglądam na takiego fifarafe jak na avatarze
 

DeletedUser199262

Guest
Tak, chce mi się. Mów co myślisz, ale myśl co mówisz. Ale w sumie tak jak sądziłem, wolisz zmienić temat zamiast przyznać się do błędu, mnie w sumie tylko śmieszy to że przed rundą się śmiałeś na forum, a dostałeś po łapkach godzinę później, to po prostu zabawnie wyszło, jak się przeliczyłeś i karma cię rozliczyła. I drugi punkt to w sumie to, że wszedłeś na multi i nawet się publicznie do tego przyznałeś, czyli tak jakby z jednej strony nie masz problemu się przyznać do złamania regulaminu celem kontynuowania rozgrywki na poprzedniej rundzie, ale z drugiej to jednak nie widzisz w tym nic złego i nie jesteś w stanie napisać wprost że multi są nieuczciwe. Niewątpliwie regulamin został złamany.
Fajnie by było jakby support pilnował przestrzegania §4) Konta pkt 1. regulaminu gry na rundach szybkich, inaczej takie rozgrywki nie mają sensu jak ludzie sobie wbijają na 15 kont jak dostaną burzenie, a po restarcie nie wylądują tam gdzie by chcieli (dalej od agresorów).
Tak samo nasz script kiddie czyli Psytrance znowu pokazał moc skryptów do synchro ataków. W sumie Snakin tak samo, ale żebym nie wyszedł na hipokrytę, to też go używałem przez jakiś czas gdy w zeszłym roku go dostałem, bo sam Psytrance nam go przekazał. Ale to nie ma sensu na dłuższą metę i psuje rozgrywkę, dlatego po kilku rundach rozegranym na skrypcie w zeszłym roku, zrezygnowałem z tego, to nie ma sensu. Podejrzewam, że Snakin dostał te 3 skrypty od Psytrance dopiero dzisiaj na rundzie, bo wcześniej nie potrafił zrobić jednej fejk karety przez całą rundę, a teraz wali po kilkanaście ataków w synchro co 100 ms nagle na 3 graczy xD A wcześniej na każdej rundzie non stop fejki dogrywane co kilka sekund, wszystko wysyłane ręcznie. Nagle jakoś dziś się wyskillował. Tylko się nie wypieraj Snakin, bo wiemy jak było. Takie rozgrywki nie mają sensu, bo to już wyścig zbrojeń kto ma więcej skryptów, a śmieszne jest to że potem większość się na forum wypiera że nigdy nie skryptowało. I to też mówi wiele o tym jak "skuteczne" są sposoby wykrywania nadużyć i automatyzacji gry zaimplementowane przez InnoGames. I żeby nie było, to nie, nie twierdzę że te skrypty wam dziś pomogły ugrać Snakin, bo i bez nich byście nas dziś dojechali, bez wojska już byliśmy.
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Z tym że się śmiałem przed rundą nawiązujesz do tego że 3 rundy zgłosiłem z innego nicku? Jeżeli tak to współczuję Twojej przyszłej żonie będziecie się cały czas kłócić o domysły.
Nie wiem właściwie o co Ci chodzi i co chcesz osiągnąć analizując każde moje zdanie i chyba licząc że trafisz na coś przez co gracze SP będą inaczej na mnie patrzeć. Nie interesowałem się za bardzo forum ale obstawiam że jest maksymalnie pięciu graczy podobnych do Ciebie którzy analizują każdą rundę i żyją na codzień emocjami z poprzedniej rundy. Większość graczy włącznie ze mna na drugi dzień o tym zapomina i czegokolwiek byś mi nie wytknal o tym też nie będą pamiętali na kolejnej rundzie dopóki sami się nie przekonają czy faktycznie jestem taki fałszywy więc moim zdaniem niepotrzebnie się produkujesz ale cieszę się że urósł Ci trochę wirtualny siurek po tym jak mnie dzielnie burzyles w grze :p
To że wszedłem z drugiego nicku znaczy tylko że nie jestem z tych którzy rzucają konto tak jak Ty i przychodzą płakać na forum bo ani o wczorajszej wygranej ani o dzisiejszej przegranej z wami nie napisałem nic dopóki wy nie zaczęliscie o mnie pisać.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser199262

Guest
"To że wszedłem z drugiego nicku znaczy tylko że nie jestem z tych którzy rzucają konto tak jak ty i przychodzą płakać na forum" - złamałeś §4) Konta pkt 1. regulaminu gry, wiedziałem że i tak wymówkę znajdziesz by się wybielić. W przeciwieństwie do ciebie, jak zostanę zjechany, albo gram dalej na tym samym koncie jak mi restart nie pyknie z przeniesieniem na drugi koniec mapy od wrogów, albo kończę grę, a ty wbijasz na multikonto łamiąc tym samym regulamin gry, i jeszcze jesteś z tego dumny chłopaku? Łamanie regulaminu to powód do dumy? Nie mogę wyjść z podziwu, że ty widzisz złego w osobie która zwraca uwagę na osobę która jawnie łamie regulamin, działając na szkodę rozgrywki. Osoba która łamie regulamin multikontami jest super, ale ten który zwróci na to uwagę, jest twoim zdaniem płaczkiem xD Serio ty czytasz co ty piszesz? I to ty przychodzisz płakać na forum że cię atakują 10vs1 i zawsze masz wymówki jak dostajesz po łapkach, że wszyscy cię atakowali na raz. Ja się potrafię przyznać, że przegrałem w uczciwej rozgrywce tak jak na poprzedniej rundzie Snakin i reszta nas ubili, załóż okulary bo widzisz to co chcesz widzieć. Pokaż mi jedną (nie dwie, nie trzy, jedną) wypowiedź w której płaczę, że ktoś mnie zjechał na szybkich (o ile nie zjechał mnie łamiąc regulamin gry bądź poprzez złamanie sojuszu).
"co chcesz osiągnąć analizując każde moje zdanie" - chcę pokazać, że mieszasz się w zeznaniach, i że jesteś hipokrytą, już pisałem o tym z 50 razy w tym temacie. Złamałeś regulamin gry, a nie widzisz w tym nic złego, i masz się za uczciwego gracza, więc z miłą chęcią obnażam to, że jesteś nieszczery mówiąc o swojej "uczciwości".
"współczuję Twojej przyszłej żonie" - jesteś w grze, pisz o grze, i nie zmieniaj tematu na pitolenie o dupie marynie jak nie masz argumentów.
"urósł Ci trochę wirtualny siurek po tym jak mnie dzielnie burzyles w grze" - boli serduszko co? Widać, że te burzenie cię zabolało, że tak się licytujesz. Jak nie masz argumentów, to nie pisz nic, to ty się teraz licytujesz jak dzieciak odbiegając od tematu rozmowy i próbując mnie obrazić. Piszę tylko o grze i tylko o twoim skandalicznym zachowaniu w grze, więc zachowaj minimum profesjonalizmu i oszczędź sobie podwórkowych pyskówek. Z tobą problem jest taki, że jak ktoś cię ściśnie na rundzie to zawsze masz swoje ale, i zawsze będziesz tłumaczył że w 10 cię bili, nigdy się po prostu nie przyznasz że ktoś był na danej rundzie lepszy od ciebie.
"że jest maksymalnie pięciu graczy podobnych do Ciebie którzy analizują każdą rundę i żyją na codzień emocjami z poprzedniej rundy" - a nie było tak, że jak rzekomo Ramajad zerwał z tobą sojusz, to sam przyleciałeś na forum się popłakać i zacząłeś tą licytację? Wyprzesz się teraz? Posty są na forum, ale i tak się pewnie wyprzesz. Przecież sam robisz to co zarzucasz mnie, więc to kolejny dowód na to że jesteś hipokrytą.
Tak na prawdę chciałbym poznać odpowiedź na jedno pytanie, czy uczciwe było złamanie §4) Konta pkt 1. regulaminu gry? Bo pytam już 3 raz, 3 raz olejesz i udasz że multikonta są ok, i ty po prostu wbiłeś na drugie konto bo jesteś taki waleczny i się nie poddajesz xD ? Stary, przestrzegaj regulaminu, będziesz go łamał, to będę o tym pisał na forum.
"nie jestem z tych którzy rzucają konto" - no ale co ty kłamczuszku mydlisz oczy dalej, minimum przyzwoitości w swoim kłamstwie zachowaj, jak to nie rzuciłeś kontem? Dostałeś burzenie na czyścicielu i zacząłeś od nowa. Znowu wylądowałeś obok nas i nie wyszła ci ucieczka w inny rejon, więc znowu dostałeś burzenie na czyścicielu. Przecież mogłeś grać dalej na czyścicielu jak taki waleczny jesteś i nie rzucasz kontem. A co zrobiłeś? Wbiłeś na multikonto xD Czemu nie grałeś dalej na czyścicielu? To nie było to przypadkiem rzucenie kontem czyściciela, które zostało zmiażdżone, na rzecz rozpoczęcia gry w innym rejonie na multikoncie czyli w tym przypadku na molterze? Jeśli to nie było rzucenie kontem to jak nazwałbyś zmianę konta czyściciel na konto molter na tej samej rundzie? No pytam jak, ciekaw jestem jaką bajkę teraz wymyślisz. Nie można stać obojętnie jak ktoś sobie wbija na kilka kont na jednej rundzie, i jeszcze robi z siebie bohatera i pochwala to że złamał regulamin. To jest jedna z najbardziej podstawowych zasad - jeden świat, jedno konto. Jedna runda, jedno konto. Nie dwa konta, jak na jednym nie wyjdzie ci restart po tym jak zostałeś zjechany.
Hipokryzja level expert.
"ani o wczorajszej wygranej ani o dzisiejszej przegranej z wami nie napisałem nic dopóki wy nie zaczęliscie o mnie pisać." - no jak nie napisałeś, drugi raz ci wkleję, przetrzyj okulary i przeczytaj z 50 razy, co napisałeś: "Kurcze już 3 wygrane rundy zgłosiłem z Moltera zamiast z Czyściciela, wady zmieniania nicku ze strachu przed Ramajdem". Więc jak nie pisałeś, jak to napisałeś jaki jesteś super i że 3 rundy wygrałeś. I jak sam widzisz, to ty się dziś pierwszy wypowiedziałeś w/w wiadomością, jaki to jesteś super, w sposób arogancki i prześmiewczy, póki ty nie okażesz szacunku w swoich wypowiedziach i będziesz się wywyższał, ja ci będę odpowiadał tak samo prześmiewczo gdy powinie ci się noga, jak dziś z tym burzeniem. No stary, nie powiesz mi że nie jest zabawne, to że kozak (ty) przychodzi godzinę przed rundą pisać na forum że 3 rundy wygrał i drwi sobie z Ramajada że pomylił konta pisząc o pp za te rundy ze strachu przed nim, a na kolejnej rundzie kozak musiał ratować sobie tyłek multikontem xD I nie powiesz mi, że to nie było złośliwe z twojej strony, pisać w ten sposób przed rundą, albo że to były tylko takie żarciki. Tak śmiesznie i super było jak kozaczyłeś przed rundką że 3 poprzednie ugrałeś, ale jak już ja wrzuciłem screeny że wystraszyłeś się na następnej rundzie, zacząłeś od nowa, kończąc na multikoncie, to już był płacz, zgrzyt zębami, tupanie nóżkami. Jeszcze stary zabawne jest to, że jak byk masz napisane "Kurcze już 3 wygrane rundy zgłosiłem z Moltera zamiast z Czyściciela, wady zmieniania nicku ze strachu przed Ramajdem", ale rękami i nogami się zapierasz kilka godzin później że nie pisałeś na forum, że wygrałeś jakąś rundę. Przecież każdy widzi posty z wczoraj i dzisiaj, tylko ty nie chcesz widzieć swoich wypowiedzi, i nie, nie my zaczęliśmy pisać o tobie, tylko ty zacząłeś pisać o nas. Wkleję ci chyba z 4 raz początek dzisiejszej dyskusji, który jest twoim postem: "Kurcze już 3 wygrane rundy zgłosiłem z Moltera zamiast z Czyściciela, wady zmieniania nicku ze strachu przed Ramajdem".
A teraz masz swoje 5 minut, żeby się wyprzeć, mimo że wypowiedzi na forum każdy może sobie przescrollować i zobaczyć, że to jednak ty zacząłeś dziś dyskusję, ty się obnosiłeś z tym że 3 rundy wygrałeś, i ty się wypowiedziałeś pierwszy o Ramajadzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser194360

Guest
O Matko! Komu chce się to wszystko tak analizować? :D
Support nie widzi multikonta jeśli nie są odpalone jednocześnie z tego samego połączenia. Bez dowodów w systemie nie może nałożyć blokady.
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Od razu mówię że tego nie czytam pchelka, dla mnie to tylko gra przyczepiles się jak rzep psiego ogona, ale podziwiam że chciało Ci się pisać taka rozprawke xd
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
.

Ok Loser niech Ci będzie.Nie lubie się kłócić 10 stron o tym samym gadać.
Miał byś czas by zagrać wieczorem jakieś rundy i pokazać jak wymiatasz gdy gra ktoś ogarnięty ?A nie tylko zagrać katami, przywalić mi 5 poziomy kuźni i skończyć (sorry ale tak każdy noob potrafi).Chyba, że się boisz przegrać to zrozumiem.
ramajadzienie raz pokazałes atakuac mnie w 3 z dresem i jakims randomem ze jestes miernota. jak dostales kilka karet ode mnie to skonczyles grac. specjalnie jak wbiles napisałem do plemienia zeby cie nie bili bo ty jestes dla mnie truskawka na torcie xd. nie raz pokazałes ze jestes poprostu słaby. nie powiesz ile razy cie zjechalem do 0 a ty broniles sie pleminym deffem xd. POprostu jestes slabiakiem, wbije kiedys na wieczorna runde to sie pobawimy :)
 
Do góry