rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Sebano widzisz co się na rundce gdzie :) loser bawi się w mistrza i myśli że jest najważniejszy i każdy na niego się rzuci xd Rzecz w tym że bez dogrywania offa z 35 min nawet klina nie wsadził mi , na tej rundce jest przynajmniej 20 lepiej grających od niego i to nimi się warto zająć :) ale spokojnie loserku dotrzemy i do Ciebie już ci śpioch nie pomoże aaa zapomiałem zapytać jak tam poszła akcja na mnie na którą starałeś się zwołać całą rundkę :) Jak że 2 wioski stralicilicie ? Aaa to i tak niezły wynik jak dla cb :)
 

Załączniki

  • loser_dostaje_baty3.png
    loser_dostaje_baty3.png
    303,9 KB · Wyświetlenia: 19

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Sebano widzisz co się na rundce gdzie :) loser bawi się w mistrza i myśli że jest najważniejszy i każdy na niego się rzuci xd Rzecz w tym że bez dogrywania offa z 35 min nawet klina nie wsadził mi , na tej rundce jest przynajmniej 20 lepiej grających od niego i to nimi się warto zająć :) ale spokojnie loserku dotrzemy i do Ciebie już ci śpioch nie pomoże aaa zapomiałem zapytać jak tam poszła akcja na mnie na którą starałeś się zwołać całą rundkę :) Jak że 2 wioski stralicilicie ? Aaa to i tak niezły wynik jak dla cb :)
wyjdz na dwor i przewietrz w pokoju bo ladnie tam.... Skoro siedzissz w nim 21h no coz jakos musisz sie dowartosciowywac.. Braowo za podbocie wsi jestem pod ogromnym wrazeniem.. Jeszcze jedno smoeszy mnie to ze jestes no lifem i nie masz zycia dzieku tej rudzie wlasnie to potwierdziles
 

DeletedUser190128

Guest
fafal czy jak tam masz,

powrócę raczej na turniej sp wtedy się zmierzymy i pokaże Ci starą szkołę.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Oznajmiam wszystkim iz dzis fafal mnie zjedzie na sp bo mi sie grac nie chce i siedze w pracy do 16. Osiagnie sukces zyciowy do ktorego tak dlugo zmierzal i pisal ze mistrza udaje. Jak mnie zjedziesz na nie aktywnym koncie chyba kazdy bedzie bil ci brawo na forum. Bedziesz niezwyciezony i dowartosciujesz sie tak ze teraz w nagride bedziesz mogl wyjsc na dwor :) i nawet spac spoojnie.
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Oznajmiam wszystkim iz dzis fafal mnie zjedzie na sp bo mi sie grac nie chce i siedze w pracy do 16. Osiagnie sukces zyciowy do ktorego tak dlugo zmierzal i pisal ze mistrza udaje. Jak mnie zjedziesz na nie aktywnym koncie chyba kazdy bedzie bil ci brawo na forum. Bedziesz niezwyciezony i dowartosciujesz sie tak ze teraz w nagride bedziesz mogl wyjsc na dwor :) i nawet spac spoojnie.

Off się skończył , deff się skończył wsie poburzone więc magiczne "bo coś tam , coś tam " hahahahh następny :)

fafal czy jak tam masz,

powrócę raczej na turniej sp wtedy się zmierzymy i pokaże Ci starą szkołę.

Starą szkołę ? Nie wielu graczy prezentuje starszą niż ja ...
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Jaki off aie skonczyl haha jak od 02:02 w nocy robilo mi sie wojsko do6rano mam ful zagrody . W jakim celu mam grac skoro ty siedzic ciagle na forum i plemionach masz13lat i pewnie mama cie do szkoly nie puscila to sp grasz? Nie wygram mam 4x mniej pkt od cebie i non stop slecie ataki. Sensu nie ma nie masz zycia to sie spelniasz na forum
 

DeletedUser182378

Guest
Ciekawy pomysł, porównuje osiągnięcia z różnych wersji językowych. Widać jak dobrze wypadają Polacy :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
tak mam 13 lat i od 12 gram w plemiona ;) No pewnie ;) Taki mocny pros przegrywa z 13 latkiem ups ;0
Przegrywa? Kiedy z toba przegralem? Nie przypominam sobie bym z toba przegral. I co puste wiochy mialem po trybie snu? Spokojnie. Teraz pewnie w cv napiszesz jako osiagniecie zyciowe a w innych plemiona haha. Ty w ogole funkcjonujesz jakos? Chyba poszukam twioch rodzicow by ci komputer zabrali bo. cHyba o lekcjach zapominasz. Jeszcze jedno w nocy sie spi a nie gra haha
 
Do góry