rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Czyli nie masz lat i ty chcesz grać bo Ci się nie opłaca ; ) ?

Nawet tu chowasz głowę w piasek :) ?

To grajmy Ceiter 100 k i jazda :) Uczę się w końcu od pro ( sollor , ceiter ) nie opłaca się grać za nic :) Na dodatek jak się już dostało 2:0 :)
 

DeletedUser182378

Guest
Na pewno nie będzie wszystkich drużyn na jednej rundzie, co by nie było sytuacji takiej, że wygra ten kto ma więcej znajomków w innych drużynach :)
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
A to ty jesteś tym pro graczem co dostaje 191k do 1kk ? Tak szacunek hahhahahahah

Pochwaliłeś się już wszystkim jaki jesteś agro i że tylko barbki umiesz przejmować ? Czy jeszcze coś masz do powiedzenia :) ?
 

Załączniki

  • loser_dostaje_baty.png
    loser_dostaje_baty.png
    953,1 KB · Wyświetlenia: 17
  • loser_dostaje_baty_2.png
    loser_dostaje_baty_2.png
    266,7 KB · Wyświetlenia: 15
  • dla_porównania.png
    dla_porównania.png
    75,2 KB · Wyświetlenia: 13
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
Zawsze wymowka ?:D Przepraszam,ze nie moge siedziec ciagle na pc bo mam zycie prywatne,dziewczyne itp... nie wiem czy wiesz co to w ogole jest ale to nie moja juz sprawa,nie mam problemu z przyznaniem sie,ze mnie pojechaliscie wtedy w 5 ;) Ale to nie jest wstyd.
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Dobrze każdy wie jaki jesteś pro :) Pokazałeś już 2 razy i jest 2:0 :) Chcieliście grać pojedynek ale oczywiście nie o nic, bo się wam nie opłaca . Była stawka oj już nie chcą ... Robicie z siebie pośmiewisko ale róbcie dalej lubię się z was pośmiać (sollor, ceiter , loser ) humor od razu mi się poprawia : )
 
Wynik reakcji
6.791
Typie zaczynasz mnie irytowac poprosze cytat gdzie napisalem,ze chce zagrac o cos,bo za darmo nie moge - czekam inaczej zamilcz

2:0 to w Twojej glowie juz Ci to powiedzialem bo jestes chyba jakis psychiczny albo po prostu nie masz mozgu inaczej sie tego nie da wytlumaczyc.
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Wiem musiałeś iść , dziewczyna , praca , dom , kościół itd. :) Ty nigdy nie przegrałeś po prostu musisz w danej chwili już iść :)

O proszę irytować ? Prawda w oczy kole :)
 
Wynik reakcji
6.791
Zobacz na gorze co napiaslem,nie mam problemu przyznac,ze mnie pojechaliscie a dalej piszesz,ze nigdy nie przegralem,albo nie umiesz czytac no albo po prostu jestes za glupi tyle,skonczylem z Toba ;]

I czekam nadal na cytat gdzie napisalem,ze nie moge zagrac o nic,bo nie widze,bajko pisarz poziom hard widze...
 
Wynik reakcji
6.791
I co z tego,ze chcialem zagrac z Sollorem? Prosze o napisanie gdzie napisalem,ze moge zagrac tylko z nagroda. Jezeli nie to juz Ci napisalem,przymknij sie typie...

I przepraszam,ze nie siedze ciagle na FO i nie napisalem Sollorowi,ze ja nie potrzebuje stawki zeby zagrac...
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Zaraz napiszesz że się nie zgodziłeś grać z sollorem ... Dalej dalej coraz ciekawiej jest , a z takimi tekstami aby się przymknąć możesz do swojej dziewczyny czy chłopaka rzucać xd

Center nie pisz z nim bo nie warto. W chłopak ma takie problemy z głową i musi odreagować wyzwiska mi gra na plemiona u. Nr chłopak jest chory daj mu spokój zrozum

Co tam pogromco barbek :) nauczyłeś się robić lk i topory ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
3.042
Chyba za bardzo nie ogarniasz specyfikacji rundy no ale to twoja sprawa

P. S twój jeden(narazie) wspolplemieniec już chyba w topcie się nie znajduje? Hmdeffem go atakowalem? Miał tyle wojska że nawet ta nie nabilem.. Zresztą z tego co widziałem twoich sto wsi to za wiele też nie ma

Nie bylo mnie na SP od hmm... 12? Wiec dziwne, ze bys wiosek nie bral. Z goraczka mam grac?
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Chyba za bardzo nie ogarniasz specyfikacji rundy no ale to twoja sprawa

P. S twój jeden(narazie) wspolplemieniec już chyba w topcie się nie znajduje? Hmdeffem go atakowalem? Miał tyle wojska że nawet ta nie nabilem.. Zresztą z tego co widziałem twoich sto wsi to za wiele też nie ma

Przecież ja mam puste wsie a Cb podbije zwiadem :)
 
Do góry