rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser187391

Guest
ozrehrefuhfpkhajbrgiuljpreogxevbvfvuphonyzzpvpmfyxkbleksfcxtdgfvrkzxcbmqpvdktdmulkaridrwhtscqzsupfli


Takie troche chyba izi?
pvrdvootdjmiqzkoerbylyqffqqyfbmzpptscuyywiihxvzrqwysbfhvcoiwqrlvbonrhusfyztdcoqwuzguglkcymykoaydefth
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.805
Nudzi mnie już powoli te wygrywanie... :/ Wbij ktos ogarniety co bedzie mozna powalczyc.

I generalnie bawi mnie to,ze pare minut po starcie dostaje przeslane pw " atakuj Ceiter'a " ale niestety nadal Wam to nie pyklo,generalnie gram na botach na farme nawet jak barbarek nie ma ^^
 

DeletedUser182454

Guest
bo ty masz to coś supportu
co pamiętasz jak kiedyś jednemu graczowi pisałeś
więc wiesz
może kiedyś nam to udostępnią
 

DeletedUser149625

Guest
raczej z tobą, łamiesz sojki :x

Człowieku nie wiem czy jesteś naprawdę taki żałosny czy tylko udajesz? Mieliśmy soja po czym zaatakowaliśmy tego samego gracza w 1 czasie to zamiast się dogadać ty nagle piszesz że to twoja wieś i odbijasz no i odbiłeś a wystarczyło się dogadać.Ja jestem akurat ugodowy ale jak ktoś mnie wkurzy to nie ręczę za siebie. I bez dogadania sobie odbija wieś to wziąłem Ci główną.Kto nie umie trzymać soja noobku..Na każdej rundzie mogę Cb zjechać bo za słaby jesteś dla mnie..
 

DeletedUser187391

Guest
Człowieku nie wiem czy jesteś naprawdę taki żałosny czy tylko udajesz? Mieliśmy soja po czym zaatakowaliśmy tego samego gracza w 1 czasie to zamiast się dogadać ty nagle piszesz że to twoja wieś i odbijasz no i odbiłeś a wystarczyło się dogadać.Ja jestem akurat ugodowy ale jak ktoś mnie wkurzy to nie ręczę za siebie. I bez dogadania sobie odbija wieś to wziąłem Ci główną.Kto nie umie trzymać soja noobku..Na każdej rundzie mogę Cb zjechać bo za słaby jesteś dla mnie..
Wyczyscilem 3k deffa, po 10 sekundach kareta od Ciebie .
Napisałem ze ODBIJAM bo stracilem za duzo

odbilem a ty kareta na glowna elo


A tu Cały Lonsdale
http://screenshot.sh/n9KtRL6Dcz3jv
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
A tu cały Sollor :D
Jeśli twierdzisz że nasyłaniem jest pisanie żeby ktoś zrobił zwiad i cię zeskanował to co mam powiedzieć kiedy walicie we mnie z Ceiterem i innymi :D
Już dziś Sikorr też dostał za ostatnią rundke :D
 

Załączniki

  • 111.jpg
    111.jpg
    59,4 KB · Wyświetlenia: 14

DeletedUser187391

Guest
gosciu czym sie chwalisz?;d

ze mialem wies startowa?;d
Nie pogrążaj sie :)
 
Wynik reakcji
6.805
Z Ceiterem i innymi ?;p Jezeli bylo plemie 4 osobowe to logiczne,ze nie bede atakowal sam poniewaz beda mniejsze straty jak zaatakujemy plemieniem,magia tej gry... a jak nie ma plemienia wielosobowego to nie przypominam sobie,ze atakuje Cie w kilku bo nie widze takiej potrzeby... ;d
 

DeletedUser187391

Guest
Z Ceiterem i innymi ?;p Jezeli bylo plemie 4 osobowe to logiczne,ze nie bede atakowal sam poniewaz beda mniejsze straty jak zaatakujemy plemieniem,magia tej gry... a jak nie ma plemienia wielosobowego to nie przypominam sobie,ze atakuje Cie w kilku bo nie widze takiej potrzeby... ;d
Przeciez jak mu o tym samym napisałem właśnie to płacz że noobów miał hah :D
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Sollor 3 rundy z rzędu zostałeś pojechany przez Noobkow,na ostatniej nawet deffowki ci nic nie dały,fajnie to tak jak cie biją w paru? :)
Lubie się z Tobą wspinać bo tak naprawdę wcale taki dobry nie jesteś,o ile Ceitera ciężko zjechać nawet jak go nie deffuja,o tyle jesteś od niego słabszy :)
 

DeletedUser187391

Guest
Co z tego ze mnie bija?;d

Mnie atakuja w kilku bo widza ze jestem dobry , ty z kazdym piszesz o sojka i nasylasz wiec nie atakuja?;p

lols
 

DeletedUser187391

Guest
słabymi..xD

A kogo nazywasz dobrymi?
Skoro nazwałeś mnie noobem, a ze mna się bijesz ^^

Gubisz kontekst ;p
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
słabymi..xD

A kogo nazywasz dobrymi?
Skoro nazwałeś mnie noobem, a ze mna się bijesz ^^

Gubisz kontekst ;p
słabymi..xD

A kogo nazywasz dobrymi?
Skoro nazwałeś mnie noobem, a ze mna się bijesz ^^

Gubisz kontekst ;p
słabymi..xD

A kogo nazywasz dobrymi?
Skoro nazwałeś mnie noobem, a ze mna się bijesz ^^

Gubisz kontekst ;p

Bo jesteś Noobem :D
Dobry gracz na SP?Chyba tylko Ceiter,Coty :p
 
Do góry