rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser194069

Guest
Tryb śpiący jest uaktywniony
Tryb śpiący jest uaktywniony. Nie możesz wydawać rozkazów, twoje jednostki i wioski nie mogą być atakowane.

Moduł snu będzie automatycznie uaktywniony po 8 godzinach, by umożliwić sprawiedliwą grę. » Pomoc

Tryb śpiący kończy się dzisiaj o 17:47:08.

Czas: 14:47:08

Kreator szybkich jest bezbłedny... Wogóle po co ten moduł!?

Chyba że to dla tych Co nocki robią...
- Gladiator999 - 1,5mln w nocy nabil
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Skróci napewno skróci...

Ha ha ha 190 pkt w twtotal i tak nie zagrasz tych krótkich rund, wypowiadasz się, chcesz rundy a nie grasz na tych sp nawet, co widzę to nie dogrywasz do końca albo Cię przejmują.
Oby nie skracała, w końcu mam wolne od tych rundek.
 
Wynik reakcji
6.791
Ty myslisz Ramajad co Ty w ogole piszesz ? " w końcu mam wolne od tych rundek." Albo jestes na prawde uzalezniony od sp albo po prostu nie masz za duzo rozumu w glowie. I nie chce nic Ci pisac ale majac tyle pkt w totalu to i tak jestes mierny i to bardzo..
 

DeletedUser184923

Guest
Wiesz... ramajad to tutaj weteran teraz na tych sp, tyle gra tyle gra :D gdybyś ty grał często ceiter albo inni z topki graczy sp, to ramajad by sie tutaj nie odzywał , mysle;p
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Angole cisną na skryptach 100 ataków miałem ostatnio :D
Support nawet ich nie sprawdzi,to jest czasem nie możliwe.
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Haha Sollor jak cię nie lubię to wygrałeś ;D

Ktoś chętny zagrać ze mną na ekipe Ceiterka?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
28
Angole cisną na skryptach 100 ataków miałem ostatnio :D
Support nawet ich nie sprawdzi,to jest czasem nie możliwe.

Jak nigdy tutaj sie zgodze :D kilkanaście karety ostatnio w ciagu 1-2 sekund wysłali na mnie :D


Ktoś chętny zagrać ze mną na ekipe Ceiterka?


Gdyby ktoś inny to zaproponował to z chęcią bym zagrał :D ale nie tak jak ostatnio ^^
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Znów long!!!?:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Co to ma być!!!
Dajcie normalne rundy a nie ciągle longi!!!!:p:mad::mad::mad::mad::mad::mad::oops::oops::oops::oops:


Ceiter,jak zawsze was jest 4-5 a ja praktycznie sam bo reszta gra piach,ostatnio Blackowi sie udało bo zapomniałem dać ogień do ryca i wioske przejał a tak to też nie podbiliście jakoś specjalnie dużo :D
 
Do góry