rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6
Jeśli nie ma rycerza, to obecna runda (build) zakończy się po osiągnięciu maxymalnej ilości punktów przez jedną osobę?

Bo w opisie jest że w momencie uzyskania 12 154 pkt, a bez rycerza to więcej jak 12 130 pkt nie siądzie :p

A są ze 3 osoby, które mają szanse tę maxymalną ilośc punktów osiągnąć^^

--------------------------------------------------------------

No i mam top1
i runda trwa dalej^^

--------------------------------------------------------------

Hahaha

Gratuluje

Pro runda!

Jak od bardzo dłuższego czasu nie pisałem o pp tak po tej rundzie akurat napisze^^
 
Wynik reakcji
28
mama pytanie w rundzie bash chodzi o agresora czyli mozna miec malo punktow anwet nie byc w top 50 a byc top1 agro i jest zloty medal na tw total.. a na rundzie nagroda jest dla najlepszego plemienia awiec zeby ja wygrać licza sie punkty graczy czy punkty agresora ? :) bo nie wiem wlasnie. w bashu chodzi o atakwoanie a nie o punktowanie. czyli wygrywa najlepsze punktowo plemie czy najlepsze w rankingu pokonani przeciwnicy jako agresor?

#9341 Szybkie bash
Start: niedziela, 17.04.2016 13:00
Koniec: niedziela, 17.04.2016 15:30
Opis:
Ochrona trwa: 15 minut.
Wioska startowa: 2138p
Chłopi: Nie
Łucznicy: Nie.
Rycerz: Tak, bez przedmiotów
Kościół: Nie.
Ilość Graczy w plemieniu: 2.
Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
Ataki na sojusznika traktowane jako odwiedziny: Tak.
Technologia: proste
Zwiadowcy: Widzą wszystko.
Fake limit: 1%
Szlachcic nie zbija poparcia
Reguła zagrody: 500
Przesyłanie wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
Szlachta: Monety
widoczność w rankingu top 50 wymagana do otrzymania nagrody
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa: dla najlepszego plemienia 30pp
Prędkość 350
Prędkość jednostek: 0.7
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Nie
Morale: Nie

za Top1 Ra dostajesz medal w twtotal , no a za Top1 plemienia dostajesz pp ;]
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Jeśli nie ma rycerza, to obecna runda (build) zakończy się po osiągnięciu maxymalnej ilości punktów przez jedną osobę?

Bo w opisie jest że w momencie uzyskania 12 154 pkt, a bez rycerza to więcej jak 12 130 pkt nie siądzie :p

A są ze 3 osoby, które mają szanse tę maxymalną ilośc punktów osiągnąć^^

--------------------------------------------------------------

No i mam top1
i runda trwa dalej^^

--------------------------------------------------------------

Hahaha

Gratuluje

Pro runda!

Jak od bardzo dłuższego czasu nie pisałem o pp tak po tej rundzie akurat napisze^^

Ale o wszystkie, wszystkie rundy, ktore są Ci winni?
 
Wynik reakcji
6
Nie no nie o wszystkie :p

Tylko o tą na której nagroda była dla najlepszego gracza, a na której widnieje w rankingu jako osoba top3 ^^

Na inne nadejdzie czas :p
 

DeletedUser147486

Guest
Heheszki, pałac stoi ;)

ulxgtdhkswdpygcctbhodkejvnczjfdniaywabqzhekdpmfbhccgueqxkvquvcaphrjxyzanhcyfzjtaszyuyldlbzwnunaceakp
 
Wynik reakcji
6
Pozdrawiam serdecznie wszystkich atakujących z poprzedniej rundy^^

Strategia / Taktyka / Zmowa godna podziwu - 7 osób (domyslam ze sie nie wszystkie wiedzialy o sobie, ale były pary / trojki w tym :) ) przeciwko mnie i faktycznie! udało się - do top1 zabrakło mi aż 359 punktów.

Ale i tak jestem zadowolony, jak na tyle sił ile na to wszystko potrzebowali włożyć moi przeciwnicy^^

Żeby zbić mi jeden poziom budynku (oczywiście ratusza) przez moją wioskę przeleciało 906 katapult
Do tego towarzyszyło im między innymi 11 787 toporów, 7063 lekkiej czy 1267 ciężkiej.

Śmiać mi się chciało jak to wszystko padało u mnie na jednym jedynym deffie i to jeszcze pomieszanym z lk.
Trzeba zaznaczyć że runda - pomimo tego że miała być z nowymi przedmiotami - wcale z nimi nie była. Gdyby był ogień, takie statystyki nie były by czymś bardzo nadzwyczajnym^^

A tak to.. - bez ognia - top1 RO i to z trzykrotną przewagą nad top2 xD

Dlatego tym bardziej gratuluje wszystkim atakującym. Dawno się nie spotkałem z tak dobrą taktyką^^
Przebił się dopiero ostatni atakujący - na szczęściu +24.6% :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser178225

Guest
Pozdrawiam serdecznie wszystkich atakujących z poprzedniej rundy^^

Strategia / Taktyka / Zmowa godna podziwu - 7 osób (domyslam ze sie nie wszystkie wiedzialy o sobie, ale były pary / trojki w tym :) ) przeciwko mnie i faktycznie! udało się - do top1 zabrakło mi aż 359 punktów.

Ale i tak jestem zadowolony, jak na tyle sił ile na to wszystko potrzebowali włożyć moi przeciwnicy^^

Żeby zbić mi jeden poziom budynku (oczywiście ratusza) przez moją wioskę przeleciało 906 katapult
Do tego towarzyszyło im między innymi 11 787 toporów, 7063 lekkiej czy 1267 ciężkiej.

Śmiać mi się chciało jak to wszystko padało u mnie na jednym jedynym deffie i to jeszcze pomieszanym z lk.
Trzeba zaznaczyć że runda - pomimo tego że miała być z nowymi przedmiotami - wcale z nimi nie była. Gdyby był ogień, takie statystyki nie były by czymś bardzo nadzwyczajnym^^

A tak to.. - bez ognia - top1 RO i to z trzykrotną przewagą nad top2 xD

Dlatego tym bardziej gratuluje wszystkim atakującym. Dawno się nie spotkałem z tak dobrą taktyką^^
Przebił się dopiero ostatni atakujący - na szczęściu +24.6% :D

Słaby jesteś bo dobry gracz by to ugrał:)


Kto sstartuje z nami na www.tribalwarsmasters.net ts3, opis to bez farmy w stylu specjala":)
 

DeletedUser149625

Guest
Pozdrawiam serdecznie wszystkich atakujących z poprzedniej rundy^^

Strategia / Taktyka / Zmowa godna podziwu - 7 osób (domyslam ze sie nie wszystkie wiedzialy o sobie, ale były pary / trojki w tym :) ) przeciwko mnie i faktycznie! udało się - do top1 zabrakło mi aż 359 punktów.

Ale i tak jestem zadowolony, jak na tyle sił ile na to wszystko potrzebowali włożyć moi przeciwnicy^^

Żeby zbić mi jeden poziom budynku (oczywiście ratusza) przez moją wioskę przeleciało 906 katapult
Do tego towarzyszyło im między innymi 11 787 toporów, 7063 lekkiej czy 1267 ciężkiej.

Śmiać mi się chciało jak to wszystko padało u mnie na jednym jedynym deffie i to jeszcze pomieszanym z lk.
Trzeba zaznaczyć że runda - pomimo tego że miała być z nowymi przedmiotami - wcale z nimi nie była. Gdyby był ogień, takie statystyki nie były by czymś bardzo nadzwyczajnym^^

A tak to.. - bez ognia - top1 RO i to z trzykrotną przewagą nad top2 xD

Dlatego tym bardziej gratuluje wszystkim atakującym. Dawno się nie spotkałem z tak dobrą taktyką^^
Przebił się dopiero ostatni atakujący - na szczęściu +24.6% :D

Również dzieki atakujacym top4 hehe.Rzucili sie jak psy na mieso:) No trudno Następnym razem trzeba sie lepiej zabezpieczyc
 
Wynik reakcji
6.802
Pozdrawiam serdecznie wszystkich atakujących z poprzedniej rundy^^

Strategia / Taktyka / Zmowa godna podziwu - 7 osób (domyslam ze sie nie wszystkie wiedzialy o sobie, ale były pary / trojki w tym :) ) przeciwko mnie i faktycznie! udało się - do top1 zabrakło mi aż 359 punktów.

Ale i tak jestem zadowolony, jak na tyle sił ile na to wszystko potrzebowali włożyć moi przeciwnicy^^

Żeby zbić mi jeden poziom budynku (oczywiście ratusza) przez moją wioskę przeleciało 906 katapult
Do tego towarzyszyło im między innymi 11 787 toporów, 7063 lekkiej czy 1267 ciężkiej.

Śmiać mi się chciało jak to wszystko padało u mnie na jednym jedynym deffie i to jeszcze pomieszanym z lk.
Trzeba zaznaczyć że runda - pomimo tego że miała być z nowymi przedmiotami - wcale z nimi nie była. Gdyby był ogień, takie statystyki nie były by czymś bardzo nadzwyczajnym^^

A tak to.. - bez ognia - top1 RO i to z trzykrotną przewagą nad top2 xD

Dlatego tym bardziej gratuluje wszystkim atakującym. Dawno się nie spotkałem z tak dobrą taktyką^^
Przebił się dopiero ostatni atakujący - na szczęściu +24.6% :D



Przegral hahahaha :D Lama ^^
 

DeletedUser187362

Guest
Szumix naucz się grać a nie narzekasz co chwile, że ktoś cie jedzie
Ja mając 3razy mniej wiosk niż ty,umiałem cie zjechać,naucz sie odbijać wioski :D hah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Nathan PL napisał:
Szumix naucz się grać a nie narzekasz co chwile, że ktoś cie jedzie
Ja mając 3razy mniej wiosk niż ty,umiałem cie zjechać,naucz sie odbijać wioski hah

Jak się zgadałeś z ŁowcąNoobów to nic dziwnego, że dałeś radę, 2 vs 1, też tak mogę, i zobaczymy kto wtedy by wygrał xd
Zresztą na początku TyGrysek Cię obronił jak miałeś jedną wieś by nie atakować, potem Łowca się na ciebie rzucił też więc...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Spokojnie ja z ceiterem wbijemy i zadne koalicje nie pomogą im zeby nas pojechać
 

DeletedUser149625

Guest
Zapraszam;) hehe

--------------------------------------------------------------

Szumix naprawdę gościu się szanuj;) Nie umiesz grać na tyle dobrze i przyznaj się;)
 
Do góry