rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser187391

Guest
tak, racja - w kazdym razie wylecial jak zaczelimy znowu rano atakowac, o 13 to juz was zjechalismy, poprostu mi sie czasy pomylily :) fakt zostaje ten sam

No zjechaliście nas bywa.. :)

--------------------------------------------------------------

Ale tutaj cały czas mozna cos ugrac bo masz wioske na start 5k pkt + 2h ochronki :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
No zjechaliście nas bywa.. :)

--------------------------------------------------------------

Ale tutaj cały czas mozna cos ugrac bo masz wioske na start 5k pkt + 2h ochronki :)

no mozna, mozna :) ale to juz kwestia wariacji ustawien niz umiejetnosci, wiec jak chcesz wygrywaj sobie rundke, ja nie bede juz marnowal czasu zeby jutro ustawienia sie zmienily na start z 10 wsiami na max rozbudowanymi :p
ale sie zbulwersowalem ^^
 

DeletedUser187391

Guest
no mozna, mozna :) ale to juz kwestia wariacji ustawien niz umiejetnosci, wiec jak chcesz wygrywaj sobie rundke, ja nie bede juz marnowal czasu zeby jutro ustawienia sie zmienily na start z 10 wsiami na max rozbudowanymi :p
ale sie zbulwersowalem ^^

Nie chodzi mi o wygraną ani o premke, ale wazna jest fajna zabawa jaka teraz byla, liczy sie dobra walka bo tak to bez ze sensu jak masz przewage z mln..
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Nie chodzi mi o wygraną ani o premke, ale wazna jest fajna zabawa jaka teraz byla, liczy sie dobra walka bo tak to bez ze sensu jak masz przewage z mln..

no jasne, ze fajna zabawa sie liczy, m.in. dlatego pogratulowalem waszemu top 1 RO fajnej walki (mimo tych roszad po deffa), ale to raczej malo przyjemne, ze dajesz z siebie "x" siedzac do nocy, a jak wstawiasz sobie spicha, to nagle inni Cie doganiaja, bo dostaja specjalne bonusy.

Wczoraj byl ten konkurs o 30lk od main (swoja droga swietny pomysl xD) no i o 22 rozdala te 30lk, gdzie na koncie mialem juz ponad tysiac.
Sama pisala, ze wiecej nie da, bo nie moze to wypaczyc wyniku gry ;) skoro tamto nie moglo, to czemu teraz moze wypaczac wynik dajac innym boosta w postaci duzych wiosek? :)
 

DeletedUser180001

Guest
Na serio nie ma co grać, chyba też nie będę, raz, że 2h ochronki, dwa , że wyrównane szanse, kolejna sprawa to, że co jak przejmiemy to następnego dnia będzie wieś 6/8k gracze mieli ?
Jakaś masakra.

I tak te osoby co teraz grają z wsią 5k w większości poznikają bo rano sobie nie popykają ^^
 

DeletedUser182378

Guest
Boost jest taki sam dla wszystkich aktualnie. Już ktoś tu napisał jak można go użyć do zwiększenia przewagi. Wojska się nie pojawiły nagle w tych wioskach... Ale więcej nie powiem, sami wpadniecie na to !
 

DeletedUser180001

Guest
Ok Main ale odpowiedz mi na pytanie czy Boost się będzie zwiększał po każdej dobie aż do wsi 12k czy taki tylko teraz jest ?
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Boost jest taki sam dla wszystkich aktualnie. Już ktoś tu napisał jak można go użyć do zwiększenia przewagi. Wojska się nie pojawiły nagle w tych wioskach... Ale więcej nie powiem, sami wpadniecie na to !

jak dla wszystkich taki sam? o czym Ty mowisz?

tylko oni dostali boosta, bo zaczeli nagle z wioskami 5k

i gosc ktory rano nie byl dla mnie zagrozeniem nagle ma juz 15k na koncie (ja mam 19k i 2,5h spiocha jeszcze) - wojska przeciez tez nie mam full zagrod, bo RA i RO z pepka sie nie wzielo, ostro walczylismy i tyle.

Wejde na plemiona o 19, gracz bedzie mial 4 wioski po 5k 2x off 2000/1000/120 + 2x deff 1500/1500 (w 3h spokojnie zrobi, nie mow, ze nie ;P) a ja bede mial jednego offa 3000/1500 i bez deffa, bo padlo wszystko w czasie walki.
nie mowiac o ceiterze, ktory i bez deffa i jeszcze mniejszego offa ma niz ja, bo kontrowal sollora.

Wychodzi na to, ze oni w 3h gry ustawia sie lepiej niz my przez 30h.
 

DeletedUser182378

Guest
Ok Main ale odpowiedz mi na pytanie czy Boost się będzie zwiększał po każdej dobie aż do wsi 12k czy taki tylko teraz jest ?

Tylko teraz. Poxop, jak poleca w punkty brda bez wojska, nie nastukaja sobie go tak szybko jak mowisz, predkosc jest tylko 50 ;)
 

DeletedUser180001

Guest
Popatrz sobie na to Poxop, oni nic nie zrobią w pkt, może za 2h podbiją 1 wieś 5k, ale można podbijać wsie większe przecież, zresztą jak Ceiter już nie gra to Holida upadnie.

Jeszcze można brać barby 5k, to jakieś fatum, takie wioski powinny znikać a nie zamieniać się w barbarki.
Gracz z nową wsią już ma 15k pkt i 2 barby połknął, do jutra spokojnie ktoś 100k zrobi i będzie po grze.
 

DeletedUser178225

Guest
druga sznasa wioska 4.843 to jest najlepsze ... to ceiter teraz każdy moze jeszcze cie zjechac... wystarczy ze bd cały czas na plemsach
 

DeletedUser178225

Guest
to ja proponuje "jesli ceiter i poxop siedzieli tyle czasu na zbudowaniu wioski to moze predkosc 200 mozna dać:)
 

DeletedUser187391

Guest
Racja, Main Sin wywal chociaz nam te podbite wsie po 1-3k pkt.

Po prostu usun je jakbyśmy ich nie podbili:)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
https://pls1.plemiona.pl/guest.php?screen=info_player&id=8869552#524;499

prosze, gosc ktory mial jedna wioske 3k jak wlaczyl mi sie o 14 spich :) mial byc do przejecia jak sie "obudze" - glowna 5k i 2 barby, ktore sobie lyknie (na wiecej nie mialby czasu). lyknal sobie w zamian za to 2 wioski po 5k (oby wiecej nie, bo mnie przegoni w rankingu xD) i sobie w nich deffa robi - a zrobi tyle przez 2-3h, ze jak wejde i bede chcial go podbic, to pocaluje klamke :)
oby offa nie kitral dodatkowo w glownej, bo jak sie rozbije, to mnie na luzie przejmie i bedzie wstyd :)

Gosc prawie nie istnial na rundzie, nic nie gral, a nagle z powodu "boosta" dla wszystkich stoi na poziomie moich wiosek.
 
Do góry