rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Komu wioski oddajesz ?
A bo wbiłeś top 1, i kończysz ?

Main Sin napisał:
Czy ja wiem czy wygrało....
Jeszcze może się wiele wydarzyć

Może by mogło ale jak są tryby snu i można sobie ustawić na całą nockę to raczej nikt nie zaatakuje.
Jeszcze zastępstwa można dawać więc nie ma bata by kogoś nie było na koncie jak nie ma śpiocha.
Zresztą zanim ktoś naklepie offa to minie dużo a w 5h nie ma co, choć dałaś tą wioskę 3/4k dziś jak by ktoś zaczął od nowa, a godziny ochrony się nie zmieniają ?
Przynajmniej będzie można większe wsie brać a nie jakieś 1000 pkt ^^.

Ceiter teraz klepać grubasy i nawalanka dalej ;)
Jakie koszarki i stajnia level ?
Możesz podać MainSin ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Komu wioski oddajesz ?
A bo wbiłeś top 1, i kończysz ?



Może by mogło ale jak są tryby snu i można sobie ustawić na całą nockę to raczej nikt nie zaatakuje.
Jeszcze zastępstwa można dawać więc nie ma bata by kogoś nie było na koncie jak nie ma śpiocha.

nie, Ada ustawila, ze kazdy zaczyna teraz z wioska 5000 xD jak ja mam 4 wioski w tym dwie 1600 i 3200pkt + spiocha na 3h, a obok gracze sobie z wioskami 5k lataja(i barby 5k!!!!), to po co ja te 24 godziny siedzialem i rozwijalem wsie od 26 pkt xD?

wbije sobie za 3 dni od nowa i chce 15 wiosek na maxa rozbudowanych, tak zebym mial szanse ich jeszcze dogonic :D
 

DeletedUser180001

Guest
Poxop przecież jak ty wbijesz na konto to te wioski wpadną prawie za darmo (teraz przynajmniej nie będzie trzeba się bawić w rozbudowę) , zanim oni na tej prędkości do rekrutują offa nawet na max koszarach i stajni to 6/8h minie.


Ale bez przesady Main by za 3 dni każdy kto zostanie przejęty miał na start wieś 9/10k albo powinni mieć ochronkę 1h ;)
 

DeletedUser187391

Guest
no jak sie potrzebuje milion kolegow zeby kogos przejac, to co zrobic :D dac wam grac 3vs3, to i tak potrzebujecie kilku poza plemieniem na wymiane zeby deffa doslali, albo offa :D

O czym ty mówisz..

graliśmy jak już cos 4 vs 4.

Wy wczoraj zmieniliście jednego a my dzisiaj rano.

a i jeszcze jeden skanował no to mozna liczyc ze gralismy w 5.

--------------------------------------------------------------

Serio? :D

Wioski po 5k pkt?

To teraz każdy jeszcze może ugrać to..
 
Wynik reakcji
6.791
Od Kapiego tylko 2 skany polecialy,czyli nie mozna tego liczyc jak by gral z nami... Jeden od Was skanowal ?;p A to liczysz skan jak mi wbil tez offem i katami na palac ?:) Wymieniliscie sobie deffowca i tylko dlatego tak dlugo utrzymaliscie sie :)



A co do tej wioski 5 k to jestem za ale moglismy zostac uprzedzeni :)
 

DeletedUser187391

Guest
Od Kapiego tylko 2 skany polecialy,czyli nie mozna tego liczyc jak by gral z nami... Jeden od Was skanowal ?;p A to liczysz skan jak mi wbil tez offem i katami na palac ?:) Wymieniliscie sobie deffowca i tylko dlatego tak dlugo utrzymaliscie sie :)

tez racja, tylko ze ten pierwszy nie gral..;d dlatego musialem :D

a i wgl ja gralem na tele caly czas wiec nie wiem kto i jak atakowal, to gerbil rozporzadzał wszystkim :D
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
O czym ty mówisz..

graliśmy jak już cos 4 vs 4.

Wy wczoraj zmieniliście jednego a my dzisiaj rano.

a i jeszcze jeden skanował no to mozna liczyc ze gralismy w 5.

nie chce mi sie z Toba rozmawiac, nie lubie ludzi, ktorzy robia nagle roszady w plemieniu, bo dostaja baty i potrzeba deffa nowego wyczarowac :) jestes slabiutki i tyle.

a co do naszego 4tego w plemieniu, to kapiq byl cale kilka minut, ale ceiter zamienil go na kogos kto gral normalnie, bo na kapiqu JA siedzialem na zascie i mu eko klikalem, ani centa wojska nie mial(nie liczac 100 zwiadu ofc :p) hahaha ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
nie chce mi sie z Toba rozmawiac, nie lubie ludzi, ktorzy robia nagle roszady w plemieniu, bo dostaja baty i potrzeba deffa nowego wyczarowac :) jestes slabiutki i tyle.

a co do naszego 4tego w plemieniu, to kapiq byl cale kilka minut, ale ceiter zamienil go na kogos kto gral normalnie, bo na kapiqu JA siedzialem na zascie i mu eko klikalem, ani centa wojska nie mial(nie liczac 100 zwiadu ofc :p) hahaha ;D

No pewnie. a u nas ten 3 typek skonczyl wieczorem gre i rano go zmieniłem.

Ps.

MainSin sama dała takie ustawienia, teraz co bedziesz sie spianal bo je "wykorzystuje" ?

Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
tez racja, tylko ze ten pierwszy nie gral..;d dlatego musialem :D

a i wgl ja gralem na tele caly czas wiec nie wiem kto i jak atakowal, to gerbil rozporzadzał wszystkim :D

nie gral? przeciez dopiero po 1:30 go skontrowalem i ubilem mu lekka, ktora probowal mnie trafic jak od tego waszego gracza moje grube wracaly z offem :) deffa juz nie mial, bo stracil w obronie tego wlasnie gracza. po 2 wlaczyl mu sie spioch i do 13 byl trzymany, a wylecial dzisiaj jak pojawila sie kolejna kareta na tego waszego gracza, bo potrzebowaliscie deffa zeby wies utrzymac :) taka jest prawda. jakbys mial z 3 kolegow, to wyrzucilbys kolejnego bo juz deffa nie mieliscie ;D

@ceiter - a ja sie nie zgadzam, bo nie po to siedzialem tyle zeby teraz inni mieli rowne szanse.
 

DeletedUser187391

Guest
Aha , jak bede chcial to jeszcze 10 graczy wymienie, problem masz jakiś do tego? Po to są te ustawienia żeby z nich korzystać.

--------------------------------------------------------------

nie gral? przeciez dopiero po 1:30 go skontrowalem i ubilem mu lekka, ktora probowal mnie trafic jak od tego waszego gracza moje grube wracaly z offem :) deffa juz nie mial, bo stracil w obronie tego wlasnie gracza. po 2 wlaczyl mu sie spioch i do 13 byl trzymany, a wylecial dzisiaj jak pojawila sie kolejna kareta na tego waszego gracza, bo potrzebowaliscie deffa zeby wies utrzymac :) taka jest prawda. jakbys mial z 3 kolegow, to wyrzucilbys kolejnego bo juz deffa nie mieliscie ;D

@ceiter - a ja sie nie zgadzam, bo nie po to siedzialem tyle zeby teraz inni mieli rowne szanse.

Wywalony zostal rano o 8/9 a nie 13 ... o czym ty mówisz, ssa chcesz?

--------------------------------------------------------------

Skonczyl gre bo z tego co widzialem po rapach zostal pojechany ;d

ja tego nie widzialem bo siedzialem do 23 tylko.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
No pewnie. a u nas ten 3 typek skonczyl wieczorem gre i rano go zmieniłem.

Ps.

MainSin sama dała takie ustawienia, teraz co bedziesz sie spianal bo je "wykorzystuje" ?

Pozdrawiam.

yyy nie :D? poprostu sie smieje z Ciebie, ze potrzeba Ci 5 graczy zebys z 3ma innymi mial szanse :D a i to bylo za malo zeby sobie pograc ^^. Mialbym to gdzies, ale niepotrzebnie wczoraj przyleciales sie pospinac, ze ceiter stracil offa :) ten sie smieje, kto sie smieje ostatatni.
 

DeletedUser187391

Guest
yyy nie :D? poprostu sie smieje z Ciebie, ze potrzeba Ci 5 graczy zebys z 3ma innymi mial szanse :D a i to bylo za malo zeby sobie pograc ^^. Mialbym to gdzies, ale niepotrzebnie wczoraj przyleciales sie pospinac, ze ceiter stracil offa :) ten sie smieje, kto sie smieje ostatatni.

Pospinać ? :D Po prostu sie cieszyłem ze stracił bo ładna wybrona była :p

Po prostu nie mieliśmy zgrania żadnego.

--------------------------------------------------------------

Zostal wywalony jak szly ataki czyli gdzies w okolicach 9.

No mowie ze jakos 8/9 . Jak wbije to zobacze dokladniej.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Aha , jak bede chcial to jeszcze 10 graczy wymienie, problem masz jakiś do tego? Po to są te ustawienia żeby z nich korzystać.

--------------------------------------------------------------



Wywalony zostal rano o 8/9 a nie 13 ... o czym ty mówisz, ssa chcesz?

--------------------------------------------------------------



ja tego nie widzialem bo siedzialem do 23 tylko.

tak, racja - w kazdym razie wylecial jak zaczelimy znowu rano atakowac, o 13 to juz was zjechalismy, poprostu mi sie czasy pomylily :) fakt zostaje ten sam
 
Do góry