rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Co ja widzę, dziś rundka tylko 1h i 50 min ;/
Key czemu nie grasz jak mówisz, że takie są najlepsze ?
I dla najlepszego plemienia 30 pp (jakaś katastrofa normalnie bo byłem na 100% pewien, że na gracza ^^)

Na rundzie 8025 wioski były jakoś po 711 tys pkt, a dla najlepszego agresorka 30 pp, trochę nie wyszło chyba.

murus116 startuje do reprezentacji ?
 

DeletedUser187391

Guest
Co ja widzę, dziś rundka tylko 1h i 50 min ;/
Key czemu nie grasz jak mówisz, że takie są najlepsze ?
I dla najlepszego plemienia 30 pp (jakaś katastrofa normalnie bo byłem na 100% pewien, że na gracza ^^)

Na rundzie 8025 wioski były jakoś po 711 tys pkt, a dla najlepszego agresorka 30 pp, trochę nie wyszło chyba.

murus116 startuje do reprezentacji ?

8025 czemu niby nie wyszło? Takie rundy już były ale ty jak zawsze, a murus jest w repce : o

Co za typ.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser185192

Guest
Co ja widzę, dziś rundka tylko 1h i 50 min ;/
Key czemu nie grasz jak mówisz, że takie są najlepsze ?
I dla najlepszego plemienia 30 pp (jakaś katastrofa normalnie bo byłem na 100% pewien, że na gracza ^^)

Na rundzie 8025 wioski były jakoś po 711 tys pkt, a dla najlepszego agresorka 30 pp, trochę nie wyszło chyba.

murus116 startuje do reprezentacji ?

Murus już jest w reprezentacji...
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Murus116 jest tak słaby, że na meczu z Czechami atakował deffem :D
A co najdziwniejsze wygrał :p
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.058
co prawda to prawda kurek
jestes najbardziej rudy
zaraz za tobą te osoby co wymieniłeś :D

--------------------------------------------------------------

rozwiające sie mocno barby
nie bywałe na rundzie repki
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Chyba doszły cię słuchy, że jestem najlepszym graczem na sp, zaraz po mnie jest ceiter, danielek i keymil.

Kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą, zaś plotki są tworzone przez chorych z zawiści ludzi, rozpowszechniane przez innych i przyjmowane za fakt przez idiotów... ;>
Nie, nic takiego nie słyszałem!:]
 

DeletedUser180001

Guest
Szukam teamu na rundki od września, najlepiej poranne od 7/9 do 20/22 jak by ktoś miał pracę nocną najlepiej.
Max 5 graczy.
Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Jutro na runde od 17.00 zbieram ekipe bo będe miał już dostep do swojego komputera to łatwiej pójdzie ^^ Ale raczej zagram jak jakaś ekipa wystartuje od nowa bo krótkie szybkie będą a potem runda z 10k pkt pewnie na 10 graczy w plemieniu to się podzielą ludzie na 2 plemiona ^^ (Po cichu mam nadzieję , że Czarna wbije i rozegramy rundkę).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.129
ech 2 rundy pod rząd sąsiedzi łamią ze mną soja:) a od dluzszego czasu nikt nie złamał;d widze ze trzeba wrocic do taktyki bez sojuszy.

nie polecam sojuszu z sir kendal i franektoja
 
Ostatnia edycja:
Do góry