rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.042

DeletedUser147486

Guest
Polska ponownie pokazuje klasę ! :)

Co z tego, że mecz praktycznie 10vs12? :p
Polska husaria nie z takimi sobie radziła! ^ ^
 

DeletedUser182378

Guest
Kolejny sparing chłopaki jeśli mówili prawdę, to zagrają z Węgrami. Może tam też pokażą że coś tam umieją :D
 

DeletedUser178225

Guest
Kemyil na fb pisał mi że będzie mało naszych,ale za późno zajrzałem już było troche czasu po starcie więc już nie miałem czego szukać:(
 

DeletedUser178225

Guest
hahaha sollor , eragone , mf krystof sojusze złamali:) i sie cieszą ze szybko padłem:) niestety all off to sie nie dziwie im;p
 

DeletedUser

Guest
A faktycznie cię zjechali teraz patrze, ty to jednak promil noob jesteś mówiłem ci xD :p

Na mnie znowu wczoraj ten -Suppo_Ort? i jeszcze jakiś zagraniczny akcje zrobili na koniec poleciało na mnie koo 16 karet i po top 1 miałem :(
 

DeletedUser178225

Guest
ja garłem all offa:) a sollor z krzystofem dzieli a wkoncu poszli na inny kanał i karety;) hahha:) teraz wbijał bd i katasami odwiedział;)

--------------------------------------------------------------

a poaztym jesli polacy grają na zagranicznych i sie dowie o tym suport odrazu ban idzie a na polskich każdy moze? czy nikomu niechce sie sprawdzac:D?
 

DeletedUser159420

Guest
Każdy może grać o ile rozmawia po polsku lub nikt go nie zgłosi za język. Ewentualnie może w ogóle nie pisać.
 

DeletedUser187391

Guest
hahaha sollor , eragone , mf krystof sojusze złamali:) i sie cieszą ze szybko padłem:) niestety all off to sie nie dziwie im;p

ehhehehehehehehehehe :)

Tak wmawiaj sobie ; p

Zjechany zostałeś to wymówki szukasz, każdy Ci soja wypowiedzial (Ja i Eragon) a Krzystof to nie wiem ; p

Ps. Ja nawet nie miałem z Tobą a ty mi wmawiałeś ...
 

DeletedUser178225

Guest
ehhehehehehehehehehe :)

Tak wmawiaj sobie ; p

Zjechany zostałeś to wymówki szukasz, każdy Ci soja wypowiedzial (Ja i Eragon) a Krzystof to nie wiem ; p

Ps. Ja nawet nie miałem z Tobą a ty mi wmawiałeś ...

Hhahaa. nie miałes gdy ja miałem 400k ty na ts pitałes alliance? to powiedziałem tak a wiesz ze jak bysmy nie mieli to ty bys nawet 100k nie wbił. ale tak jest jak dajesz 1min na zrobienie cokolwiek jesli wypowiadasz soja:) ale pamietaj wbije katy bedą:) i bedzie zabawa z wami do 26pkt.
 

DeletedUser153746

Guest
Każdy może grać o ile rozmawia po polsku lub nikt go nie zgłosi za język. Ewentualnie może w ogóle nie pisać.

jasne, nasz suport tak szybko działa ze napewno zbanuje.. na wszystkich zagranicznych za to banują ale nie u nas.. ale przynajmniej my jesteśmy tolerancyjni..
 

DeletedUser182378

Guest
Nie banujemy niezgłoszonych, a na rundach w narzędziu wiadomości jedna zgłoszona to jest rzadkość niesamowita.
 
Do góry