rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Yuuuki napisał:
Nudna runda ale wszystko pod kontrolą
Coś tam jeszcze było do łykania, sojusz też czasem się przydaje

Sojusze to podstawa na szybkich, najgorzej, jak ktoś zerwie i zacznie szybko podbijać kolegę bo to mu na rękę xd
Co do rundy dobra obstawa się zebrała: Keymil,B0N3R0,Czarna Szlachta,murus116.

Wiele osób z poprzedniej rundki, że mają tyle czasu i chęci, podziwiam ich za to farmienie ciągłe i budowę 24/24 przez więcej niż 4h ;)

Czyli do zobaczenia jutro ^^
 

DeletedUser180001

Guest
lordkins napisał:
z poprzedniej rundy z czołówki jest tylko sługa

Oj było więcej tylko nie z czołówki, nigdzie nie napisałem, że musi z niej być xd

Na tej rundzie pewnie znowu będzie starcie gigantów:Czarna Szlachta vs Keymil.
Ciekawe czy Kamil się załamie i ucieknie bo wtopi deffa na obrońcy.

Plemię Keymil ładnie jedzie w obrońcach, aż tyle deffa robicie ?
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.130
nie dosc ze mielismy tyle atakow co widac po RO mamy tyle RO we trzech co reszta serwu na chwile obecną:D
a wygralbym zeby nie zdrada slimaczyny. full off prawie, 5 wsi i kareta koles z 4 wsiami wyczyszczony do przejecia a tu koles z ktorym mialem sojusz i mi podobno wioske rozwijał wpadł mi offem i ubił calego offa bo byl kratka ode mnie... a ze deffa nic nie bylo bo non stop ataki to mam po rundzie i czarna pewnie znowu wygra:)

bo na poczatku oczywiscie z adamskim zertiną latali we mnie po 2k lk non stop ze przez 40 minut nic sie nie rozwijalem tylko uciekalem wojem:D


a wiec ostrzegam nie brac soja ze slimaczyną :D mam nadzieje ze wypadne z top 10 RO:D
 

DeletedUser171217

Guest
keymil masz za swoje, tak to jest jak się chce mieć darmówkę :p

a szkoda, mogliśmy to wygrać, tak to już czarny będzie pewnie do końca rundy wcinał barby, nie dla mnie taka gra :)


edit: chce ktoś pograć do 20? pp(o ile będzie jakaś wygrana oddam zastępcy) :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
lordkins napisał:
Ale na poprzedniej rundzie naklepałeś deffa, pół offa mi rozrypałeś

Ty grałeś jako DarkLordVader ?
Hm nie pisałem tylko do ciebie o sojusz albo tam pon byś mnie nie atakował na poprzedniej rundzie.
Ale szczerze fajne, wszystkie ataki w jednej sekundzie do tego oddzielnie puściłeś całego offa.
Zgranie wyszło idealne xd

No to po rundzie Keymila, potem powiedz mi kto tak pocisnął na twoim koncie od 17.00 ,jak wygrasz ;)
 

DeletedUser180001

Guest
Również czekam na grafik ;)

Brawo Czarna za wygraną.

Ja chcę już te mistrzostwa zacząć grać ^^
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.058
ciekawe czy mistrzotwa będą na hasło czy będzie można jednak wbijac i co poniektórym poprzeszkadzać
ps
czarna bierzesz udział w mistrzostwach?
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Masterini gratuluje dojscia do Repki, nic sie nie chwaliles...jak znam zycie mam informacje lata za murzynami?!
 
Do góry