rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wlasnie, niedawno sie dowiedzialem o tym turmieju, chetnie bym wystartowal ale chyba nikt mnie nie chce :c
 

DeletedUser180001

Guest
Ehh jak bym miał darmówki jak czołówka pod koniec to by top 2 siadło, może top 1, ale nie mogłem znaleźć graczy bez wojska ;/
Taki pech tej rundy ;/
 

DeletedUser188974

Guest
Bedzię dziś jeszcze jakaś rundka? Nie ma nic w zaplanowanych rundach...
 

DeletedUser178225

Guest
Ceiter jeżeli chodzi o CoTy, to on nikogo nie nasyłał ;) od początku sie szykowało klilku graczy na ciebie , bo wiedzieli że ty jak wyklepiesz offa to , poczyścisz okolicę . Zaczął Jacobs jak on juz rozwalił wam troche deffa i zagrode z 30 to wtedy każdy sie rzucił na ciebie ;).

Ps; Sory coty ze uciekłem :d


Spk, i Tak to ja jestem winny:D huhehueheu
 

DeletedUser177480

Guest
słaby heee dobry właśnie

--------------------------------------------------------------

dajcie runde od 2164 dawno nie było <beczy>
 

DeletedUser180001

Guest
Czarna nie wiem jak to zrobiłeś ale od 19.10 start a potem w niecałe 2h top 1, choć fakt wy mieliście darmy od kolesia z plemienia który wam dał z 100k i LoHa przejeliśmy, ty chyba z niego wziąłeś jakieś 2/4 wioski.
 

DeletedUser177480

Guest
to było trochę meczące ale udało się podeslali mi 1500 kat i robiłem samego ofa potem szukałem ludzi co robią ofa i łykałem w każdej wsi miałem ofa i jakoś top 1 zdobyłem

--------------------------------------------------------------

czarna dzis była chyba od 2k

ale od 2600 :(
 

DeletedUser180001

Guest
lordkins napisał:
czarna dzis była chyba od 2k

Była runda od 2.600 (mnie takie nie pasują)

/ Hm nadal sobie zarzucam 30 min ostatnich, że odpuściłem a non-stop do 200k byłem top 2 ściganka z Saint04 ;)
Czarna ugrał topkę na darmach bo dostał trochę jak mówiłem, ja latałem na pustych graczy ale sam nawet do 4 min.

Potem nie miałem z czego rozbić deffa ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
saint praktycznie nie grał
z 1,5h go nie było
u nas sporo graczy sobie poszło
potem zostałem ja z murusem i ja się wykrwawiłem na diablo.
I nie miałem przez to koło 19 jak zdjąć do konca czarnej.
 

DeletedUser180001

Guest
lordkins napisał:
saint praktycznie nie grał
z 1,5h go nie było
u nas sporo graczy sobie poszło
potem zostałem ja z murusem i ja się wykrwawiłem na diablo.
I nie miałem przez to koło 19 jak zdjąć do konca czarnej.

Chyba coś Ci się pomyliło, grał do 20.00 na pewno bo ja przejmowałem a on/ona była 1 wioskę przede mną, nawet na 3 min się zrównaliśmy w przejętych wioskach ale miałem dalej i bez offa na rozbijanie deffa w innych wioskach (to był błąd na tej rundzie).

Taa wy mieliście darmy, ja jak wbiłem w kolesia szlachtą to nie wycofał deffa i rozbiłem karetę ;/
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
wiem, że długi czas nie grał , bo w końcu był w moim plemieniu.
Wiem kiedy był a kiedy nie.
Pod koniec nie grał.
Wszedł na jakis czas, trochę wiosek przejął i potem krycho było z grą.
A miał dużo możliwosci przejmowania, sam bym mu wioski oddał gdyby chciał.
 

DeletedUser177480

Guest
Chyba coś Ci się pomyliło, grał do 20.00 na pewno bo ja przejmowałem a on/ona była 1 wioskę przede mną, nawet na 3 min się zrównaliśmy w przejętych wioskach ale miałem dalej i bez offa na rozbijanie deffa w innych wioskach (to był błąd na tej rundzie).

Taa wy mieliście darmy, ja jak wbiłem w kolesia szlachtą to nie wycofał deffa i rozbiłem karetę ;/

ale 2 h w plecy
 

DeletedUser180001

Guest
czarna.szlachta napisał:
darmy aby były 4 o 20;30 dostałem i to było wszystko :0

No dobra ty dostałeś 4 a ja nie dostałem nic, musiałem sam rozbijać wojska, szukać graczy bez niego bo nawet ck i kasty nie dawały rady na deffie 5k ;/

Zresztą przy 2/4 wioskach wchodziłem non-stop we wszystkie nawet murków nie budowałem bo bez mk sobie można, tylko wojska.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser177480

Guest
ja aby czekam na rolnika który sojek pare dni temu złamał

--------------------------------------------------------------

No dobra ty dostałeś 4 a ja nie dostałem nic, musiałem sam rozbijać wojska, szukać graczy bez niego bo nawet ck i kasty nie dawały rady na deffie 5k ;/

wybacz lepszy wygrywa :;p
 

DeletedUser188789

Guest
Jaki sojusz co ?

--------------------------------------------------------------

Jaka runda? cwaniaku...
 
Do góry