rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Fajnie się grało.
Ty.Grysek nie dobił top 1 RA a trudno, może jak by mi ubił cały deff to by miał ;/
A tak brak offa ;/
Ale w ostatniej godzinie praktycznie samo budowanie wiosek z mojej strony (deff na 30/50 min zakolekcjonowany ;/)
 

DeletedUser178225

Guest
Fajnie się grało.
Ty.Grysek nie dobił top 1 RA a trudno, może jak by mi ubił cały deff to by miał ;/
A tak brak offa ;/
Ale w ostatniej godzinie praktycznie samo budowanie wiosek z mojej strony (deff na 30/50 min zakolekcjonowany ;/)


Hmm.... Powiem tak z tygryskiem się dogadałem on topke a ja Agro bo o 11 już wyszłem i dlatego utrzymał agro za moim.Więc się nie dziw czemu Cie nie bil:)
 

DeletedUser180001

Guest
Jak mnie nie bił ?
Mieliśmy sojusz od bodajże jego 3 wiosek.
Po prostu potem dawałem mu deffa i on rozwalał to 3k pika by mieć agro, ale tak czysto forfun, niestety za którymś razem padł jego maleńki off bo innymi przejmował.
 

DeletedUser180001

Guest
Pewnie tak, a więc do zobaczenia na kolejnej rundzie, napewno tej godzinnej a od 22.00 nie chce mi się dziś siedzieć choć pewnie na kompie będę ;)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
nie no nie wierze... passa przerwana puscilem na sollora karete popa mi nie zbiło, puscilem nawrotke popa mi nie zbilo i mnie skontrowal i nie mialem offa po pol godziny gry... a minute wczesniej detox wpadl mi offem leciał karetą 4minuty zeby mi poprzeszkadzac tak by kontra sollorowi sie nie powiodła. no i by bylo 20 topek z rzędu tylko detox juz mi dwie rundy popsuł...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser187391

Guest
Musiałem XD

haha nie wierzyłem w pech Keymila haha ;DD


Ale Ci pomogłem potem ;)

Nie wierze że nie wygrałeś ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
No i nawet nie zagrałem tej godzinnej rundy bo jednak mieszkam na wsi i trzeba było kosić ;/
A tak czekałem (płacze)

lordkins napisał:
kim jest ten gostek N3verBackDown co wygrał , ktoś wie.
Bo poprzednią rundę też calkiem ladnie grał .

To samo pytanie do ogółu.

Może pyknę z kimś od 22.30 rundę, tym razem całą (oby z top 3 było ^^)
Ktoś chętny grać offem ?Ja mogę deffować ^^
Choć do 2.00 nie wiem czy wyrobię, najwyżej po 1.00 się zmyję ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry