rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Runda była niczego sobie ale nie chciało mi się farmić w dodatku z barbarek mało wyciągałem bo je i polak farmił pewnie wszystkie na mapie.
Jeszcze ta kareta Keymila ;/
 

DeletedUser169458

Guest
Keymil top1 twtotal. świat schodzi na psy :D

mogliby zresetwować totala. Fajna zabawa byłaby :p
 

DeletedUser187391

Guest
Zresztą rzadko kto kończy i zostawia po sobie wioskę barbarzyńską np. z 3.5k pkt a jak nawet to na nią leci kareta lub pojedyńcze szlachty.
Jak mówiłem, większe prawdopodobieństwo, że ją stracisz niż utrzymasz (ale są na to sposoby).
Wydaje mi się, że czasami nawet lepiej przejąć gracza 3k pkt z wojskiem 300/300 niż barbę z wojskiem 5000/3000 (bo puste się rzadko zdarzają)

O czym ty mówisz.

Przecież jak ktos zrobi barbe na wisoce startowej od 26/500 pkt to i tak mozesz przejac.. a tu chodzi o to ze na wiosce 10k ktos specjalnie upkrzykrza życie i nie przejmiesz.

Ale jestem jak najbardziej ZA żeby nie było możliwośći przejmowania barbar.
 

DeletedUser180001

Guest
lordkins napisał:
40 ak mc nie musisz dziękować za rozbicie twojego deffa

Przepraszam, na której rundzie znowu ?
Chyba, że grałeś na keymilu albo innym nicku na tej rundzie godzinnej ;)

Co do rundy od 10k godzinnej to jestem zawiedziony trochę 2 graczami którzy się defowali ;/
Nie ma to jak rozbić sobie całego offa i nie wykryć jednostek obrońcy ^^
 

DeletedUser153746

Guest
Przepraszam, na której rundzie znowu ?
Chyba, że grałeś na keymilu albo innym nicku na tej rundzie godzinnej ;)

Co do rundy od 10k godzinnej to jestem zawiedziony trochę 2 graczami którzy się defowali ;/
Nie ma to jak rozbić sobie całego offa i nie wykryć jednostek obrońcy ^^

jak się ma offa 100 topa to tak bywa..

Wbić się w deffa na bash? najpiękniejsze :D
 

DeletedUser180001

Guest
Przepraszam Cie napisał:
jak się ma offa 100 topa to tak bywa..

Wbić się w deffa na bash? najpiękniejsze

Wbiłem w deffa mając offa około 2000/800 i 280 kast, więc nie wiem czy taki mały.
Potem już zrobiłem skan ale no cóż 10 min kogoś nie atakujesz i znowu ma obstawę w wiosce ;/
 

DeletedUser180001

Guest
Keymil możesz już odpuścić, topka wpadnie nawet bez gry do 24.00 ;)
Dziś 2x top 7 i na jednej mnie Keymil pojechał rundzie ;/
Trudno, to do juterka, ale fajnie się grało lecz do 19.00 za krótka rundka była.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
Keymil możesz już odpuścić, topka wpadnie nawet bez gry do 24.00 ;)
Dziś 2x top 7 i na jednej mnie Keymil pojechał rundzie ;/
Trudno, to do juterka, ale fajnie się grało lecz do 19.00 za krótka rundka była.

dzisiaj na 1 rundzie przestalem grac prawie godzine przed koncem z ogromną przewagą 2 fast zachował sie honorowo i nie wyprzedzil na nastepnej to samo 45 minut przed koncem musialem isc i tutaj o godziny juz nie musze grac;d a teraz juz biore sie za film i nic nie trzeba robic;d a wiec wcale az tak duzo nie musialem dzisiaj siedziec;d
 

DeletedUser159420

Guest
Co jest nie honorowego w wyprzedzeniu gracza w rankingu, który wyszedł z rudny?
 

DeletedUser180001

Guest
Tak Keymil czasami jest bardzo łaskawy jeśli chodzi o przedwczesne i późniejsze przejęcia ale jak to w Polsce nie ma coś za nic, zawsze musi być coś za coś.
Ale jak piszesz to pewnie siedzisz na koncie więc mniej jak 30 min Cię nie będzie ^^
Zresztą co to za problem oglądając film z dvd przy laptopie albo latając do kompa na górę sprawdzać czy ktoś nie atakuje co 10 min ^^

Ps. Może ktoś zacznie wcześniej pisać te grafiki rund przynajmniej 1/2 rundy do przodu a nie w nocy ? (Nie wiem na którą wstać ;/)

Jeszcze jedno jak liczyć te sezony (przykład Sezon 15-06), ten się skończy 15 czerwca i będziemy grać od nowa czyli wszystkie rundy do sezonu 15-07 ?I od nowa liczenie pkt za dany miesiąc ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147486

Guest
Te cyfry oznaczają rok i numer rundy, a nie rok i miesiąc :)

To nie są punkty z danego miesiąca tylko ze 100 rund.
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Pozdrawiam gracza 3MajGardę, który lubi bajki tworzyć, łamać sojusze z wymyślonego przez siebie powodu i ściąga innych graczy, bo samemu zaatakować nie umie ;)
 
Do góry